7

Po co on w ogóle się odzywa . Niech zamknie pysk robi to co do niego należy a nie komentuje wszystko dookoła

1

@sk13 zawsze jest warto kiedy dupa innych piecze

0

Mam teraz pytanie ten Amrabat to jest spoko opcja ??? Ja jakoś nie jestem przekonany ale szczerze to bardzo mało go widziałem

0

@michalgajdek aaa przepraszam za uszczypliwość teraz zauważyłem gwiazdkę że już to było( chciałem teraz zerknąć czy taka informacja była podana patrzę i jest).
Jeszcze raz przepraszam.

0

Nie chce nic mówić ale ten artykuł już był jakiś czas temu

3

@xavi890 taa przestań się kompromitowac.

11

Busi na zawsze w sercu!!! Odchodzi stara gwardia . Takich piłkarzy już nie będzie którzy będą całe życie poświęcać dla jednego klubu dlatego to jest tym bardziej smutne .

0

@kejdzi ale krytyce lewgo są na takim poziomie że myślą że on weźmie piłkę jak Messi wszystkim minie i strzeli jak nie ma mu kto podać. W tym jest problem.

1

@Emerald nico proszę cię jak on w Valencii nie może grać to u nas będzie już to widzę

3

@Getek jestem tego samego zdania będę 5 lat płakać że nie ma następcy Busiego

25

Jak zwykle w takich momentach będę płakał.
Kawał historii.

1

@MesQueUnClub96 Barcelonie chyba normalne bo to jest mój klub. Ich jeszcze nie było w Hiszpanii jak ja świętowałem sukcesy Barcy

12

Magik buhahaha w cyrku są magicy owszem ale on raczej odgrywa rolę klauna

1

@Firestone skąd wiesz może policja z nimi rozmawiała i zamiata ulice Madrytu

0

@Klaudiaa8 to tyle co w Polsce przez 2 kolejki

0

@Xxxbarca4ever aaa widzisz nie pomyślałem

5

Chciałbym go tutaj

0

Dlaczego w Turcji dwa zespoły nie grają ? Wycofały się z rozgrywek z jakiegoś powodu ???

0

@PatrychoO pep na defensywbym i ta dwójka super

0

@MateuszGotowka99 prawie drugi Daniel Alves

0

@KondiCules @Malibu ponieważ Zaha to nie zawodnik który nas zbawi to lepiej zostawić tych co mamy .

1

Z tym Zahą to nawet niech się nie wygłupiają

1

@HalaMadrid14 nam nadzieja a wam kupa w gaciach jak City was dopadnie

0

@norbi77 zagrał choć w jednym meczu? @Benz to nie jego eina że trener go nie wystawia

0

@Emhyr chodziło mi oprócz nich

0

@Emhyr a kto ostatnio zdobył mistrzostwo Francji ???

1

@AmigoBlancos i byłby to piłkarz na złotą balę

0

@Pedri16Future rozłożą nogi jak zawsze

8

Poprostu wie gdzie jego miejsce a nie jak niektórzy płaczą że trener zły

0

@takisobiektos zaraz za Balde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?