0

@Conradxc hahahaha

0

@4Fabregas4 dla takich jak ty zawsze będzie źle bo z dobitki bo do pustej bo z lewej a miał uderzyć z prawej . Strzelił dwa gole i to cię boli.

0

@Conradxc Espanyol będzie w drugiej lidze hehe więc raczej wyrównana walka nie będzie

0

@Gracek10 bo jest największy to by te papużki trochę poustawial

0

@cules100pro niech zapłacą naszym za szkolenie haha

3

Chyba był jakiś przeciek że naszych nie wpuścili na stadionik. Podejrzewam że nasi wbiegliby i byłaby niezła bójka na murawie

2

Tam w Hiszpanii mają słabo z głową bo nawet u mnie w mieście 4 ligi kibole w biegają na boisko w czapkach i maskach że tylko oczy widać a tam na legalu

0

@LukaszFan dokładnie każdego jednego który był na murawie obdarzyć zakazem stadionowym w Hiszpanii na bardzo długi okres i wystarczy

1

@regatta52 hehe dokładnie będzie roczek za free pracował albo starzy zapłacą

1

@AlexDark00 dobra szkoda mi tych derbów ale zachowanie tych pseudo .... pokazuje że ich miejsce jest w 4 lidze . Jakim trzeba być pustakiem żeby niszczyć swój stadion .

1

Dlaczego chcecie spadku Espanyolu ??? Ja tam lubię derby Barcelony zawsze jest to napięcie dużo się dzieje walka nerwy itp.

0

@4Fabregas4 No to Robercik cię wyjaśnił buhahaha

2

Gramy 12 na 10 bo Nazario jest nasz

1

@ini_barca jak nie o tym ??? A oczym ???Jak real wygrywa to wszyscy się podniecają jak my wygrywamy to jest zawsze jakieś ale bo za mało bo za wolno bo za brzydko itp . Mogę podać ci przykład innej drużyny skoro real cię boli proszę bardzo Juventus. Mnie cieszą punkty puchaty a jak dojdzie do tego ładna gra to będzie lepiej ale lepiej wygrać brzydko 1:0 niż przegrać ładnie 3:4

3

@supraomnes1 nie , to się nazywa normalnie funkcjonujący alkoholik

5

Czy mamy się martwić 1:0 ??? Nie ponieważ jak real strzelał a 1:0 w słychać końcówkach ktocwiekszosc mówiła o ich konsekwencji i graniu do końca. Więc my wszyscy cules cieszmy się z mistrzostwa i naszej konsekwencji . Jesteśmy najlepsi !!!!!!!

0

@kamilop No a mamy jeszcze gaviego pedriego

0

@Essos Borek Szpakowski

0

@FcPortoFan1999 jak można wracać do trenera którego zwolnili wcześniej za słabe wyniki . Przecież ten zarząd sam powinien się podać do dymisji. Dzbany i tyle. Hej Śląsk.

0

@Essos o corone kiedyś piłem ale nie pamiętam. Nie kupuje bo droga . Najlepszy Piast a jak chce coś orzeźwiającego to do Piasta wlewam Sprite i jest mega

1

@Mario96w ja nawet jak mam ich na kuponie to jestem przeciwko nim nic tak nie smakuje jak ich porażka

1

@Gwyn nie ,podać zawodnikom w szatni i wtedy podać dziennikarzom

0

@Lionel_Messi10 słaby trener skoro przed meczem już stwierdza że zagra

1

@Patrykl145 tak jest @ShawnC ale czekaj Valverde nie było w klubie za kadencji Jaśka

0

@4drian0 czyli ma szanse na złotą piłkę

0

Skoro nie łapie się w słabej Valenci to jak ma być ważny w Barcelonie???

0

@Tridente2015 o tym samym pomyślałem że nie kumata baba

0

No to jak trener go nie chce to to nie powinno go tu być proste a boss powinien patrzeć na dobro klubu a nie na uklady

0

@Patry10 jak mam być szczery to już wolę Abde bo jest cały czas a nie 3 miesiące na 9

0

@mate92 to taki nasz zielinski prawie 30 lat ale wicznie utalentowany ale nigdy nie może pokazać swojego maksa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?