6

Kessie za ponad 20 mln dobra opcja niech chłop gra a Christiansen musi zostać nawet jakby dawali 30 czy nawet 40mln

2

Ta musi zostać bo dembele pogra max do końca października później wróci w styczniu i w lutym wypadnie jak zawsze

0

@Poro6niec powiem tutaj wszystkim tak nie złapie się do Hiszpanii to będzie chciał wrócić z pod kulonym ogonem . A pewnie się nie złapie bo gdzie oni będą patrzeć na gwiazdę pogoni Szczecin dla mnie to starzy już go wypisali z wielkiej piłki i będą tylko zwykłymi kopaczami bujającymi się między pierwsza a druga liga

0

Czyli idealnie się nadaje do nas więcej go nie będzie niż będzie

0

@Bezhistorii No nie mów że w ostatniej akcji meczu by wtopili . Typowa czasówka wchodzi i koniec meczu

0

@Bezhistorii @ShawnC wiem ale teraz nie pobije rekordu a skoro był na ławce to mógł go wpuścić na 1min chociaż

0

Pellegrini wczoraj nie wpuścił Joaquina co za buc .

0

My raczej nie spadniemy żeby był gotowy na mecz w Segunda Division na nowy sezon

0

@Faro No to niech odzyskuje bo czas ucieka jakoś pedri może podejmować więcej dobrych decyzji

0

@Faro wszystko co napisałeś nie miałem pretensji a nawet dla mnie koze ważyć 100kg jak będzie grał na odpowiednim poziomie

0

@mateusz1989VeB przecież tebas do tego nie dopuści choćby mieli za najniższa krajowa grać dla Barcy

3

@Pustelnik a dlaczego mamy się nie cieszyć?? Bóg może wrócić i to jest cudowne w Paryżu fajnie człapie robiąc takie liczby o których te walczaki twoje mogą pomarzyć

0

@David_Martin No dobrze skoro przeszkadza Ci Mediolan to ile da PSG City Chelsea United ???? Dadzą 2mln czy 10mln odrazu??? Odpowiedź chyba znasz

3

@talizmo czytałeś artykuł??? Piszesz bzdety o 50 mln jak pisali ze dla Messiego 25mln . Tragedia

4

No to zapraszam Messiego i Neymara spowrotem i w 1/8 finału trafiamy na P$G . Moje marzenie .

0

@xavi890 ty znasz się na piłce??? Luz może mieć ale podejmowane decyzję czy ich wykończenie tragedia

0

@David_Martin to powiedz ile Milan czy Inter są w stanie zaproponować Gaviemu czy Pedriemu ??? Na pewno nie 2 mln na pewno nie 5mln na pewno 8 mln na początek a co dopiero później

0

@David_Martin No i teraz postaw sobie pytanie . Masz 3,5 mln w Barcelonie a 10 mln w Mediolanie na przykład gdzie pójdziesz mając 20 lat ??? Odpowiedź jest prosta ale mając już 6 mln to będziesz się zastanawiać gdzie będzie ci się lepiej żyło bo różnica jest dużo mniejszą

2

@Firestone fajowo

1

@Derean pojawi się zobaczysz w końcu on też brał udział w tym sezonie jako piłkarz

0

Wygrać mistrzostwo na el prat ale to będzie zemsta za Tamudazo

3

Real z czerwoną kartką na pewno to sprawa Negreiry

2

Szejk się obraził na Boga i kombinuje bo ten nie chce dla nich grać. Brawo Panie Messi idź gdziekolwiek i znowu będę Ci kibicował żebyś wygrywał tytuły

0

@kejdzi a ja myślę że lepiej by było jakby odszedł już bo z tego że okienko obskoczy jak nie będzie się przykładał

0

@dafik85 myślę że Zubi

3

Co się dziwić średni klub a nawet słaby z Anglii jest lepszym kąskiem niż wielka Barca
Kasa misiu kasa .

3

Jeżeli fati zostanie w Barcelonie to tylko w Barcelonie B i będzie git

0

Bardzo very good .

0

@David_Martin z moriba zrobili dobrze ale widzisz gdzie on jest i co prezentuje nie był wart większych pieniędzy ale idąc twoim tokiem myślenia to już dawno nie byłoby u nas pedriego gaviego bo oni spokojnie znaleźli by klub który da im lepsze pieniądze i tak samo bardzo dobry rozwój na dodatek grając w Europie a to że u nas jest taki podatek to tylko odpycha jeszcze od nas innych wielkich zawodników

0

@David_Martin z tego co się orientuję to mają 5/6 mln więc jak będą w szczytowej formie i dostaną 10/12 mln to i tak będzie git bo w dzisiejszych czasach oni będąc gdzie indziej mieli już by takie kontrakty więc nie możesz im płacić teraz 2mln bo ma 20 lat bo ich by już tu dawno nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?