1

Możesz obstawiać na legalu że wchodzi uszol, kontakt z piłką i strata

4

2

Pedri jak raz straci piłkę to trzy razy ją odzyska

4

Byłeś w wojsku polaku?

4 już by były

0

@DragonxNF David Janczyk?

3

@norbi77 no a cały świat wie co zrobi Rayan a co rusz wpadają bramki kolejek

1

@michal26 zabiłeś mi marzenia o pierwszych gorących

2

300 ofsajdow to popierdolony wynik

0

Jak do przerwy jeaczse trafi to wszystko będzie możliwe

7

@Szymemdymek Polak bo katolik

20

Grajcie wszyscy na Polaka, jeaczse Polska nie zginęła

0

Polaku kurwa dawaj 4,wszyscy grajcie na katolika

3

Gavi uspokaja, piekło zamarzło

1

@macio_944 znając życie psy madryckie go zabiorą

1

Dawaj jesczse 5 katoliku

8

Polak katolik dziś 6 bramek o nic więcej nie proszę

3



Tak było.

0

@FcPortoFan1999 Może Luka Modric, legia lubi kopaczy na ławce

0

@Czajka90 zara zewlakow na trenera albo inny Tomasz Sokołowski

1

0

@tbas Deco dobry piłkarz ale jako zarząd dupa straszna

0

To jest profil Leśnodorskiego?


3

@michal26 było niżej kolega

0

@Aragorn33 Zazwyczaj zagranica głosuje na demokratów

1

@kubix05 dziś babka ziemniaczana

9

Marsz batyra wygląda jak Boże ciało a marsz Rafała jak marsz niepodległość

0

Polska cała dla Rafała jednak

0

Xavi - Xabi, dwie legendy jedna literka różnicy, co może pójść nie tak?

1

@norbi77 jestem w trakcie edukacji i póki co pierwszy sezon lepszy, na pamięć niektóre dialogi

1

Mogłoby się skończyć dziś tak jak kiedyś ManC - QPR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?