Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@misiulator Ty po wojaku?
0
Obie drużyny lubię, natomiast zawsze w stronę "mniejszych" więc niech Raków to weźmie.
0
Raków duma Polaków!
3
Będąc pierwszy raz w Neapolu dwa lata temu kilka dni po zdobyciu mistrzostwa byłem w szoku jak całe miasto dosłownie usłane na każdej ulicy w barwach. Po dwóch powtórka, naprawdę to miasto ma jobla na punkcie futbolu.
0
Justyna 15 lat teraz będzie Gaje śpiewać jak kiedyś dziewczynę szamana
0
Jako socios głosowali byście na kogoś kto się ubiega o prezydenture klubu, będąc kiedyś w Boixios Nois?
0
@BarcaaVEB i to jest tak po Warszawie wieść się niesie, swojego starego schowałeś typie w dpsie
0
Te WOTy to też trochę wojsko weekendowe. Harcerstwo dla starszych.
1
Ścigają dobrych chłopaków no straszna ta nasza policja
1
@Wojciech123 co ma pedo do gangsterów?
9
https://x.com/JakubKubunio/status/1925847139361399013
0
Batyr coś oczka dziwne
8
Prezydent z taką przeszłością wreczajacy nominacje W POLICJI to wstyd na cały swiat
4
Karol Kibol zawsze honorowo 15 na 15 i bez sprzętu.
1
29-latek z gminy Jarocin (woj. wielkopolskie) zgwałcił czteroletnią dziewczynkę. Do dramatu doszło w piątek 16 maja w jednej z miejscowości w powiecie. Mężczyzna usłyszał już zarzut gwałtu ze szczególnym okrucieństwem i trafił do aresztu. Grozi mu nawet dożywocie. Dziewczynkę przewieziono do szpitala.
1
Jak Ci Hans mówi że Luiz Diaz jest potrzebny to nawet z tym nie walcz.
2
Witam ziomusi smacznej kawusi
2
@Roobo a pisarz wprowadzi do Sejmu pana od kamienicy na wózku inwalidzkim
9
Komentarz usunięty
3
@VegetaPolska 5 fajna bo opowiada o sekciarskiej rodzince
1
@clyde Inigo ze swoim bobo najlepszy
8
Co za idiota, mówi o monopolu a co Andrzej robił z kolegami wspólnie z partii
0
Ten jaki agresywny, naleciałości z młodości zostały
0
@Stinger_ kestes6w teamie mojej żony bo mówi identycznie i nigdy nie wierzy o tej 21
0
Dziękuję Polaków?
0
@VegetaPolska on już wziął mieszkanie i starczy
4
Braun 4 otwórzcie kurwa oczy
0
Mamy jeszcze trochę czasu
1
Mamy swojego Valverde
5
Chłopaka pojebao