Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 nie wyobrażam sobie żeby ktoś z taką przeszłością miał być brany na poważnie w rozmowach międzynarodowych
Po drugie już odbiegając od tego że to przestępca, ma zerowe doświadczenie w polityce.
Są rzeczy w których Rafał nie pasuje mi natomiast po prostu z czystej logiki nie dam głosu osobie tak szemranej, nie chce by ktoś taki mnie reprezentował, będzie mi wstyd i to żaden mój prezydent
0
@Kgorecki2500 po prostu przemyśl do niedzieli komu Ty tak szczerze osobiście byś zaufał i z jakim "kandydatem" masz do czynienia
1
@meteo100 jak widać naród debili, nie pierwszy raz
1
@Kgorecki2500 koniec koleżeństwa młody jeśli lubisz przestępców
1
Jadę dziś z żoną na film Lilo i Stitch, żeby ogarnąć łeb od tego wszystkiego już a wrócimy chwilę przed ciszą wyborczą.
W ogóle nie jestem jakiś bajkowy, ale żona bardzo, za to mecze na bieżąco oglądane mimo jednego tv :)
2
Witam ziomusi smacznej kawusi
Ciągniemy dalej długi weekend.
Zaraz druga i po raz trzeci i oby ostatni podejście do RDR 2
0
Czemu jest takie ciśnienie na tego Garcie? To jakiś diament? Kolejny golkiper na lata? Co za nim przemawia?
1
@wyrek już nigdy nie poleje pizzy keczupem
0
@bezalkoholowy standardowo na krwi robią tylko hgb a jak poprosisz to morfologię podstawowa.
Niech idzie jak Karol do diagnostyki i zrobi cały pakiet morfo plus CRP żeby wykluczyć zapalenie czegoś
0
@kuczyniak coś ci znaleźli po prostu, nie bagatelizuj i zgłoś się, Zazwyczaj bany są od jakichś poważniejszych chorób albo od tatuażu.
Oddaje krew 13 lat.
0
@FcBforever221 gonią cie Niemcy i musisz wybierać
0
Lepiej Rashford czy Leao?
0
21 Twarzy Biliego Miliguna polecam. Do analizy.
4
@Roobo niech @Ojciec5tkidzieci sie wypowie
1
@mekston Piotr Machalica Justyna Steczkowska?
1
Dziękuję za możliwość po raz pierwszy od x lat tutaj w gorących, oczywiście tamten post w ogóle nie miał tego na celu. Chciałem sprawdzić czy jest garstka osób podzielających moje przekonania.
10
Określ na szybko moje poglądy. Piszę szczerze.
Aborcja do 12 tygodnia.
Zgdoda na eutanazje w uzasadnionych przypadkach i badaniach psychologiczno - psychiatrycznych.
Prezydent powinien mieć mniejszą ingerencję w pracę rządu.
Nie chcę większego przypływu uchodźców w Polsce.
Podatki socjalne dla obcokrajowców tylko w momencie kiedy te osoby pracują.
Tak dla CPK.
Tak dla Polski w UE.
Zwiększenie PKB na obronność.
Całkowity rozdział kościoła od państwa.
0
@alone49 druga zaraz
0
@KrychaFCB tak się kończy zabieranie kanapek w szkole
3
Wspomnień czar
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Długi weekend czas zacząć, i chciałem sobie sprawdzić te nowe Obscure33 expedition. Natomiast wg recenzentów jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych gier w tym roku a nie mam zamiaru skipować fabuły, więc górka wzrasta o +1 tytuł.
Na ukończeniu Indiana Jones.
0
Uważam że w piątek jeszcze przed ciszą wyborczą coś się wydarzy.
1
@arasz1819 nie rozumiem fenomenu tego gościa i po co dalej trzymają
1
@MesQueUnClub96 przecież z niego taki prezydent jak, ze e mnie koszykarz
1
@blakkudium bez sensu, ja go dalej tu nie widzę
2
"Donald matole, Twój rząd obalą kibole"?
0
@FcPortoFan1999 finał przecież i inter to bierze a Rayan lub Raphinia ZP
2
@Danny Gaucho Jezus Maria minuta..
0
@Barcaa12 Leicester nie miało budżetu.
0
@Szlag a Barca ma 3 puchary i fajnie