0

Cały świat wie a on i tak zawsze trafi

2

Jeszcze jeden i zaczniemy mecz

0

@adamek20151 co mnie to obchodzi, to mój klub i chce to zobaczyć

1

No kurwa szpaleru nie pokazali łajzy tylko Laboge bezjajecznego

0

@Eklerek 70 baniek bym dał

0

@NeroTFP1 szkoda że nie skończy się to wszystko w pierwszej turze

0

@Gaucho Nie będzie nigdy tak że zawsze ze wszystkim się zgodzisz. Każdy człowiek ma wady i zalety. Wybierz sobie tego który według Twoich przekonań ma mniej

0

@Eklerek no jasne, chodzi o to że kij w tych narzekajacych potem że źle że be.Po prostu inni wybrali za Ciebie i tyle.

5

Obywatelski obowiązek spełniony.
Nie idziesz, nie masz prawa narzekać.

2

Biedna ta frekwencja będzie, ale do narzekania potem pierwsi.

2

Czy znów Austryjak pokona Żydów?

1

Dobra niech to Francja wygra

3

Dobra o dupe potluc to wszystko

0

Szwecja teraz tysiąc

2

Co kurwa? Taki banger?

Zostaje Szwecja.

0

Tu się jeszcze dużo zmieni

0

Świat depresyjny więc takie klimaty ludzie wybierają.

0

2 pkt od sąsiada

0

Dajcie coś Islandii teraz

0

Niemcy pną się i oby tak do końca

1

Penis w uszach Europy póki co

2

Oby smsy namieszały

0

Teraz my 12 Ukrainie

0

Niby u bukow Szwecja faworyt haha

0

Ukraina elegancko na Niemcy o to chodzi, cisnąć sąsiadów.

Teraz my ukrom 12

1

No co tu się wyrabia

0

Niemcy lub Szwecja to biorą

0

@Croocers już byli z Francji rok temu czy dwa

0

Orzech szef, where do you go to hit No mercy z lat 90.

Trafnie panie Arturze

0

Są granice no..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?