2

Jeśli Tobą będzie rządzić wódka, Twoja sekwencja życiowa okaże się krótka. Utoniesz w niej tak jak w oceanie łódka.

To nie żabson jak coś .

0

@messi564 myślę że jednak Cucurela

0

@FireBarca1899

Chłopie ty byś się jarał 2:0

0

@Firestone " bez względu na wyniki,nic nie zmieni mojej decyzji."

Gdyby tego nie mówił,to byłoby mi żal.
O to w tym wszystkim chodzi


0

Kontrakt Flicka będzie obowiązywał przez dwa lata.

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Zaraz druga.

Dawno tak nie wierzyłem w innego trenera jak teraz w Hansa.

Tak, piszę Hansa,bo jak się wczoraj żona dowiedziała że przyjdzie nowy trener to stwierdziła,że będzie mówić Hans, kojarząc tego typka z krainy lodu.

0

@bartekvisca czekamy do 3 nad ranem

0

I tak to odrobią.

0

Mecz na dobre zacznie się w 90 minucie

4

Wolski to jest top komentator obecnie.

0

@Barcasub chłopie ja wiem co to winamp o sto lat używałem. Natomiast na obecne czasy jak ktoś nie jest kolekcjonerem fizycznych nośników za 25 zł ma premiery muzyczne na bieżąco.

1

Na ranem Sony ma ogłosić gry które wyjdą z jej stajni na inne platformy między innymi na XBox.

Liczę tylko na god od war, TLOU o Spider Man, bo tylko dla tych gier chciałem mieć PS.

@macio_944

0

@Barcasub a co w nim złego? Kilka lat premium używam

0

Helena Condis i fake news? No na pewno

0

Dajemy Flickowi rok przejściowy? Czy Xavi wykorzystał i inny już nie może?

1

@Zoker właśnie obejrzałeś film Ćwiąkały

3

@RoberDzik Jak z takich których tu nie było to rudy z City

2

@regatta52 Jak Ci Helena potwierdzi to powiesz że masz zawał

0

@krol211 Tak ma być,że przyjdą obaj.

2

@kuz Za pół roku wyjdzie że w presezonie tak było.

1

@SkilledHydra16 Ja myślę że to ten ból Laporty to spowodował i coś się tam zresetowalo do fabrycznych ustawień klubu.

14

Podobno Hansi ma jakiegoś ananasa mocnego od przygotowania fizycznego.
Za pół roku wyjdzie info, że niektórzy piłkarze mają słabe relacje ze sztabem,bo za mocne, wykańczające treningi.

3

@jerzychytrus chłopie co ty się tu marnujesz? Pisz podanie do PZPN lub uefy

1

Fajnie jakby przybył ten Hans. Może ktoś w końcu stworzy zamordyzm.

1

Dziś się wszytko wyjaśni. Góra dwie godziny.

3

To czekamy do północy na kolejne trudne sprawy.

0

Kibice śpiewają Xavi Hernandez.

Teraz dumaj czy to pożegnanie czy jednak zostań

1

Laporta po meczu

"media lubią wzbudzać sensację,rozumiem że to ich praca.Niemniej informacje, które pojawiały się w ostatnim czasie są wyssane z palca. Xavi jest cule a cules potrzebują Xaviego .Nie ma żadnego tematu odejścia"

1

Dobry ten sorloth. Kupmy może go

0

A pamiętacie jak tu wszyscy pisali " hehe real kupił zgniłe jajko, szklany chłopczyk będzie drugim Hazardem , dobrze że jednak do nas nie trafił " ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?