Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC i brawa dla Gorzowa
1
Odpoczynek od piłeczki aż do Euro.
0
Teraz niech te city już obroni
1
Ferran szefie ale następnym razem to już wyprzedzasz normalnie cracku
0
Jao Orzeszek strzela na dogrywkę róbcie screeny i zakłady
0
Liga negeiry wiadomo
0
Raz cud już z tymi lajzami był
2
Jak tu nie pić?
0
Tam jest tyle miejsca przed 16 że można wjeżdżać czołgiem
0
Oscar będzie pierwszym trenerem, pokaż bratu
0
Mecz oglądany na stojąco zaraz
2
Wyjdzie tak że będziemy grać dogrywkę w 9 przez tego pseudo arbitra
1
Mam zatrucie pokarmowe od południa i z oka saurona leci jak woda. Jak strzelą na 1:2 i będzie dogrywka to się już odwodnie i zawine z tego świata. Chłopaki macie życie na sumieniu jak coś.
2
W takich sytuacjach var jest obowiązkowy
0
Miał Yamala ale musiał...
2
Żółw zobaczy co się dzieje i zmieni zdanie przychodząc do nas by móc oddawać jakieś strzały na bramkę
1
Będzie jednak mega beka jak ten Xavi wygra LM i zostanie.
Lamine kochany zawsze
1
Przecież ten Cubarsi to szczyl kochany
2
Obrączki z białego i żółtego złota. Na damskiej 7 diamentów niebieskich i 6 białych
W środku grawerki delikatne z inicjałami.
Zostały dwa tygodnie.
Możesz współczuć lub gratulować. W zależności jak sam się dobrałeś.
0
@zodiak_10 podaj kartę
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Komentarz usunięty
0
@Lucerfi rozumiem że atak był przypadkowy ?
0
@ranger3120 3 wojną światową zacznie się od małego państewka.
0
W tej całej sytuacji za chwilę Chiny zajmą Tajwan.
W ogóle czemu Iran atakuje?
1
@Popitek12 podpowiedź
Z Ameryki w której wszystko jest najlepsze
0
Sędzia u białych top
0
Oprawa jak na otwarcie stadionu
2
Bynajmniej do przerwy Real lepszy.
Komentator top
0
Sędzia poziom top