0

@ShawnC i brawa dla Gorzowa

1

Odpoczynek od piłeczki aż do Euro.

0

Teraz niech te city już obroni

1

Ferran szefie ale następnym razem to już wyprzedzasz normalnie cracku

0

Jao Orzeszek strzela na dogrywkę róbcie screeny i zakłady

0

Liga negeiry wiadomo

0

Raz cud już z tymi lajzami był

2

Jak tu nie pić?

0

Tam jest tyle miejsca przed 16 że można wjeżdżać czołgiem

0

Oscar będzie pierwszym trenerem, pokaż bratu

0

Mecz oglądany na stojąco zaraz

2

Wyjdzie tak że będziemy grać dogrywkę w 9 przez tego pseudo arbitra

1

Mam zatrucie pokarmowe od południa i z oka saurona leci jak woda. Jak strzelą na 1:2 i będzie dogrywka to się już odwodnie i zawine z tego świata. Chłopaki macie życie na sumieniu jak coś.

2

W takich sytuacjach var jest obowiązkowy

0

Miał Yamala ale musiał...

2

Żółw zobaczy co się dzieje i zmieni zdanie przychodząc do nas by móc oddawać jakieś strzały na bramkę

1

Będzie jednak mega beka jak ten Xavi wygra LM i zostanie.

Lamine kochany zawsze

1

Przecież ten Cubarsi to szczyl kochany

2

Obrączki z białego i żółtego złota. Na damskiej 7 diamentów niebieskich i 6 białych
W środku grawerki delikatne z inicjałami.

Zostały dwa tygodnie.
Możesz współczuć lub gratulować. W zależności jak sam się dobrałeś.

0

@zodiak_10 podaj kartę

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Komentarz usunięty

0

@Lucerfi rozumiem że atak był przypadkowy ?

0

@ranger3120 3 wojną światową zacznie się od małego państewka.

0

W tej całej sytuacji za chwilę Chiny zajmą Tajwan.

W ogóle czemu Iran atakuje?

1

@Popitek12 podpowiedź

Z Ameryki w której wszystko jest najlepsze

0

Sędzia u białych top

0

Oprawa jak na otwarcie stadionu

2

Bynajmniej do przerwy Real lepszy.

Komentator top

0

Sędzia poziom top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?