0

@JordiAlbion nie nie nie


7

Jestem romantykiem
Mogę być Twój
Widzisz te gwiazdy?
Przy Tobie to...

Najlepszego dla kobiet z najlepszego forum.

5

Równo7 lat temu osobiście byłem na najlepszym meczu Barcelony i na lepszym już nie będę.
Był to mój jak narazie jedyny wyjazd,ale, za to jaki.

1

Taki ze mnie niby gracz konsolowy a pierwszy raz trylogię stalkera odpalam bo pamiętam że jedynki na pc nie chciało uruchomić 100 lat temu. Teraz wyszła wersja konsolowa z tym polskim lektorem.

2

Witam ziomusi smacznej kawusi. Bardzo smutna informacja z tym Akira. Chyba aż przejdę w końcu tego Kakarota na Xboxie.

Co tam na śniadanie? Smalczyk z fasoli i kiszony plus mały chlebek razowy.

Jeszcze przed pierwszą kawką.

1

@macio_944 oni mają po prostu inne standardy w meczach

Powinny być kursy na sędziów piłkarskich i na sędziów w meczach realu madryt

5

@beter2 arteta przyjdzie tak jak veratti

4

7 lat temu o tej porze byłem nie po drugiej kawusi a po sangrii w hostelu w Barcelonie. Siedzieliśmy w 40 osób po śniadaniu na wspólnej kuchni. Z głośnika leciała Shakira i "Bicicleta", najlepszy chillout. Od razu wypad na CN na zwiedzanie stadionu. Dzień później płakałem na trybunach będąc świadkiem meczu o którym piszą już w książkach

@codemat też tam był i te Sangrie pił

1

@SelloutCrowd nie wezmę nigdy IP

0

@MesQueUnClub_87 ona w marcu będzie w s23

0

@Uukasz_93 bo tam masz snapa o to chodzi

1

@Rust_Cohle Mam 50 cali Sony X90 ale on 4600 kosztował

65 cali to tcl 745 ,masz 144 Hz i pełne podświetlenie matrycy. Qled i kosztuje 4 koła

Do meczów i do grania cacy,do systemu idzie sie przyzwyczaić z resztą już go dawno poprawili

0

Haha. Wczoraj pisałem o tym jak postanowiłem wybrać S24+ ,bo piękne kolorki, świetne głośniki i cały design. Do tego te całe AI

Co z tego skoro przy oglądaniu YT i przeglądaniu stron grzała się ramka i całe plecki. Chciałem dać szansę exynos ale z miejsca poległ. Nie mówiąc już o dwóch kreskach zasięgu.
Szybka zmiana i już posiadam S23 plus ponieważ S24ULTRA był za duży zwyczajnie. Przesiadłem się z S20FE
Siedzi snapdragon , elegancka bateria, wszystko śmiga, a sztuczna inteligencja wleci w aktualizacji w marcu. Taki jestem szalony s jeszcze druga kawa przede mną.

0

Witam ziomusi smacznej kawusi. Wchodzi pierwsza.

Stalker trylogia na Xbox się pojawiła a że nigdy nie grałem polecimy całość.

1

@JimMorrisonFCB 4 koła, pojemność 512 , wziąłem na mały kredyt

3

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Po wielu tygodniach wybierania, testowania oglądania, sugerowania został Wybrany S24 plus. Pierwsze wrażenia fajne, głośniki elegancko grają jak na moje potrzeby, ekran przepiękny i nawet nie podkręcałem kolorów. Wiadomo exynos pierwszy raz w życiu i lekko zrobił się ciepły ale to przez instalacje kilku aplikacji na raz plus aktualizacja. Oczywiście nie kopiowałem jeszcze multum innych rzeczy natomiast wrażenia 9 na 10. Bateria ciągle uczy się korzystania.

1

@PiotrR cudwnny film niegdy mi się nie znudzi

0

Gil manzano trolem roku

0

Jagusy i tak na mistrza pójdą. To nie jest jakaś Girona z zadyszką.

1

@Lisek samosądy już były i za dużo potem z tym zachodu

0

No w przypadku sprawcy wypadku ze Szczecina ode mnie otrzymałby 12 lat ,zakaz prawka na 10 lat i odszkodowania dla każdego ucierpiałego w zdarzeniu. Uciekł więc to i tak mała kara. W przypadku gdyby był po jakichś dragach dodatkowo 8 lat.

0

@GeneralXavi jak dobrze pójdzie za 8 lat nie będzie żadnego PiSu

1

@JimMorrisonFCB Na osiedlu jak budowali bloki i były jakieś wykopy to osiedle na osiedle rzucało się kępami trawy, miejska dżungla.

W wieku 8 lat znałem znacznie słowa paleontologia. LEGO miałem również z serii bezludna wyspa bodajże i te ludzki w maskach azteckich

1

@JimMorrisonFCB nie stać mnie było na matchboxy ale ze dwie półki resorakow były.
No i plastikowe żołnierzyki

0

Czym się intereowales za dzieciaka?

Ja siedziałem w książkach o dinozaurach, futbol od 1997 roku i miałem masę albumów z gum do żucia.

2

@macio_944 no i trzeba było tak od razu

0

@macio_944 zbyt dużo skomplikowanych słów, przełóż na polski

0

@AduŚ07 Nic nie grozi bo ma pojedynkę plus sam ma spacerniak. Przerzutki jak mu robią to też na jedynki plus przymusowa terapia

1

Witam ziomusi smacznej kawusi. Zaraz wchodzi trzecia.
Zmarła ta napadnięta dziewczyna z Warszawy.
Zmiana kwalifikacji czynu z gwałtu na zabójstwo na dzień dobry i 25 lat. W takich przypadkach nie ma skrupułów, serio. Sam bym mu dał dożywocie po 40 latach możliwość wyjścia.
Narzeczona mówi że takie kary jakbym tłukł to bym miał jak prezes ochronę kiedyś pod domem.


0

@vangoor w sklepie Galaxy store to jestel ale krzyczy że mój telefon tego nie obsługuje. Cóż, weekendzie i tak zmieniam telefon i będziemy się bawić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?