0

@require właśnie przez takich ludzi jest jak jest

0

Nigdy nie podobał mi się polski hymn.
Jak coś to niemiecki też nie.

0

@Strays77 PS 5 z fc 24 za 2400 zł to bardzo dobre pieniądze i spokój na lata

1

@Strays77 muszę kiedyś sprawdzić a dodatek kupię po weekendzie. Przeszedłem podstawę raz i już nie pamiętam. Kupiłem na premierze na Xbox X

Do tego doszedł mi Starfield a za chwilę nowy Asasyn.Jak żyć?

0

@Tomo1989 czy ja gdzieś pisałem o likwidacji?

6

@Reviven zmień pracę

3

@Deviler Canal Plus od 15 lat mam

0

@Tomo1989 weź przeczytaj raz jeszcze

0

@Medium słuchaj ja nie mam nic do 500 ale faktycznie często dostają je osoby które po prostu żyją z socjali a potem wychodzą kwiatki że dziecko na piecu grzane jest. Niech sobie zostanie te 500 tylko niech będą jakieś warunki na to

0

@_barti dobra trolu łap ignora już.

0

@Rastafarnianin ktoś nie wytrzeźwiał

0

Jak ja bym chciał JEŚLI wygra opozycja to miała jaja i ustanowiła te całe 500+ tylko dla osób,w którym jedna osoba jest pracująca. Skończy się życie ,kiedy muszę płacić na Julkę i Alana.

0

Piękny to marsz jest.

0

@VegetaPolska

Weź tego beniaminka z Anglii

1

Polityka na TVN.
Akurat jeden z nielicznych papryka vege który da się obejrzeć.

Niestety mocno ocenzurowany.

1

@kynio302

Przecież zaraz jakaś komisja da info że "intencją gracza realu nie było zrobienie krzywdy zawodnikowi drużyny przeciwnej.
Piłkarz przeprosił już publicznie Portu."

3

Te spychanki lidera to się skończą po klasyku dopiero

0

@LukaszFan nie dali żadnego patcha day one?

0

@VegetaPolska weź OM. Może też spróbuję

0

W domu ogarnięte, dokończyć serial i zaczynamy nowa przygodę tym razem już bez ograniczonego dostępu w FC 24.
Na dzień dobry sprawdzimy co tam wydłubali w karierze menadżera.

1

Brawo paprykarze !!!

2:1!

0

@ArterkHD aż kupię z ciekawości

1

Musiał to dał kartkę i nie róbcie problemu

0

Wstępnie Alaba robi wyjazd na miesiąc

0

@Mns21 zaraz zamówię tylko prysznic wezmę

1

@Kapitan hawk a to o Legii akurat

0

@Pogba no widzisz i taki jedza powinien splunąć pod nogi i iść dalej

2

Beka z jędzy pajaca, drugi kosecki

0

Prawdopodobnie lidera odzyskamy po klasyku jeśli nie wyłożą się na Gironie.

0

Niepotrzebnie włączałem, sorki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?