Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@require właśnie przez takich ludzi jest jak jest
0
Nigdy nie podobał mi się polski hymn.
Jak coś to niemiecki też nie.
0
@Strays77 PS 5 z fc 24 za 2400 zł to bardzo dobre pieniądze i spokój na lata
1
@Strays77 muszę kiedyś sprawdzić a dodatek kupię po weekendzie. Przeszedłem podstawę raz i już nie pamiętam. Kupiłem na premierze na Xbox X
Do tego doszedł mi Starfield a za chwilę nowy Asasyn.Jak żyć?
0
@Tomo1989 czy ja gdzieś pisałem o likwidacji?
6
@Reviven zmień pracę
3
@Deviler Canal Plus od 15 lat mam
0
@Tomo1989 weź przeczytaj raz jeszcze
0
@Medium słuchaj ja nie mam nic do 500 ale faktycznie często dostają je osoby które po prostu żyją z socjali a potem wychodzą kwiatki że dziecko na piecu grzane jest. Niech sobie zostanie te 500 tylko niech będą jakieś warunki na to
0
@_barti dobra trolu łap ignora już.
0
@Rastafarnianin ktoś nie wytrzeźwiał
0
Jak ja bym chciał JEŚLI wygra opozycja to miała jaja i ustanowiła te całe 500+ tylko dla osób,w którym jedna osoba jest pracująca. Skończy się życie ,kiedy muszę płacić na Julkę i Alana.
0
Piękny to marsz jest.
0
@VegetaPolska
Weź tego beniaminka z Anglii
1
Polityka na TVN.
Akurat jeden z nielicznych papryka vege który da się obejrzeć.
Niestety mocno ocenzurowany.
1
@kynio302
Przecież zaraz jakaś komisja da info że "intencją gracza realu nie było zrobienie krzywdy zawodnikowi drużyny przeciwnej.
Piłkarz przeprosił już publicznie Portu."
3
Te spychanki lidera to się skończą po klasyku dopiero
0
@LukaszFan nie dali żadnego patcha day one?
0
@VegetaPolska weź OM. Może też spróbuję
0
W domu ogarnięte, dokończyć serial i zaczynamy nowa przygodę tym razem już bez ograniczonego dostępu w FC 24.
Na dzień dobry sprawdzimy co tam wydłubali w karierze menadżera.
1
Brawo paprykarze !!!
2:1!
0
@ArterkHD aż kupię z ciekawości
1
Musiał to dał kartkę i nie róbcie problemu
0
Wstępnie Alaba robi wyjazd na miesiąc
0
@Mns21 zaraz zamówię tylko prysznic wezmę
1
@Kapitan hawk a to o Legii akurat
0
@Pogba no widzisz i taki jedza powinien splunąć pod nogi i iść dalej
2
Beka z jędzy pajaca, drugi kosecki
0
Prawdopodobnie lidera odzyskamy po klasyku jeśli nie wyłożą się na Gironie.
0
Niepotrzebnie włączałem, sorki