Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chłop w Anglii sędziuje s takie rzeczy
0
Beka jak paradoksalnie zaczną grać lepiej bez Lewusa.
0
Potężna bania orioola nie wie co się dzieje na boisku
0
@gumaz oni wszyscy pójdą za kraty flety
7
Typ już myli Balde z Yamalem.
0
Cancelo no co ty wariacie..
3
Będą męczarnie.
2
Oriol to odzwierciedlenie Lengleta tylko w drugiej linii.
0
@OrangeFcb odejdź proszę
1
Felix dziś jak Ramos ostatnio.
0
Na ten mecz oraz mecz z Sevillą był organizowany wyjazd za 4K zł. Na tydzień . Bilety,nocleg, ubezpieczenia i przeloty
0
Kiedyś to było jak Porto z Mou niszczyło
3
Kaszankaaaaaaaaaa
Komentarz też top " za chwilę wybrzmi kaszanka z trybun"
1
@fcbarcafan19 no ja to w ogóle mam zaprzeczenie teściowych typowych.
1
Sobie popiłem z teściową Vermoutha , teraz oby 3 brameczki, jutro wytrzymać i 10 dni fajrantu.
1
Nie ma to jak burza w październiku o 1 w nocy i wichura.
0
Ciekawe czy ten cały następny Rezigiusz co siedzi u Kuby teraz też ma coś za uszami.
2
Boxdel out z Fame MMA oficjalnie.
To jest czubek góry lodowej i dopiero początek.
1
@budel17 w ogóle active i Velvet to miały zajebiste kawałki,rocznik 87 pozdrawia
1
@MesQueUnClub96 fajna ale nie ulubiona, ona jest o ojcu który odszedł jak twoje pisiory 15 października.
0
Skończę ninja warrior to odpalam madryciaków i jak coś to przepraszam od razu.
3
Za chwilę w ninja warrior Janek Tatarowicz, Niećko, i Fojcik. Same asy z finału.
3
Zaraz sprawdzę te transmisje u mnie na najlepszym 4k i Sony k90
Trzeszczy jak dupy w Madrycie
0
@DonCarletto przeprosił, wystarczy przeprosić pamiętaj
0
@Sulimo po lidze mistrzów do snu się odpali
3
@Joe_Pesci znajdujemy się na gali fame MMA a wraz ze mną jest...
0
Nacho miał mieć zawieszenie od 4 meczów w górę. Dostał 3 ,bo przeprosił.
Jak zdradzisz i przeprosisz to pamiętaj że wszystko ok
1
@Sulimo czy kolejne wstrząsy na polach flegrejskch zwiastują coś większego?
7
Legia na łeb i człowiek weselszy
0
@macio_944 No co Ty. Dla mnie najładniejsze to Francja, USA i Hiszpania ten bez słów.