1

W obu przypadkach mówimy o rezerwowym obrońcy raczej, więc wolę dać szansę młodemu perspektywicznemu wychowankowi, niż wiecznie nieobecnemu Duńczykowi.

0

Pan szacowny Arab skoro nas tak szanuje niech się lepiej pochwali jaka kwota dla nas, a nie jakieś puste słówka rzuca na wiatr

2

Gratulacje dla Arsenalu byli najlepsi w tym sezonie na wyspach i zasłużenie zgarniają trofeum, natomiast dalej będę uważał, że gdyby w United Carrick był od początku zamiast tego dzbana Amorima to byłoby na żyletki między obiema ekipami jeszcze bardziej niż z City i tego się spodziewam w przyszłym sezonie.

5

To już wolałem ploty o Julku chyba xd

0

Przyszły sezon zapowiada się wybitnie zatem.

1

@misterio imo status Legendy nie ma jasno zdefiniowanego wymogu by nią zostać, a to sami fani decydują czy ktoś legendą jest czy nie. Dlatego ta dyskusja nie ma sensu. Dla mnie przemawia fakt, że przyszedł w trudnym momencie by pomóc, strzelił ponad 100 goli i pomógł zdobyć puchary, w wieku w którym 90% graczy zjeżdża do bazy. Do kogoś może to nie przemawiać i okej to jest jak najbardziej.

10

Ciary, dzięki Robercik

3

Ci sędziowie są tak genialni, że jeszcze wierzą w mistrzostwo realu

1

XDDDDDDDD juz tam walić bo po sezonie, ale to nie mogło się ekipie sędziowskiej udać

1

Bellerin to jest nasz człowiek gra dla nas lepiej jako rywal niż jak u nas był

3

Ale się rozstrzelali z wolnych chłopaki ostatnio ładnie

4

Semenyo gol poezja

1

@Filipem la rambla wie lepiej

0

Sanchez sie za Cecha przebrał xD

2

@EzioAuditoreDF zdrówka

2

@EzioAuditoreDF a jutro Yamal kończy karierę i tak to jest …

7

Dla mnie tak, dla kogoś innego nie to raczej jest kwestia osobista i nie ma sensu się na ten temat spierać. Liczby, puchary, wielkie momenty do mnie przemawiają, dał nam również nadzieję na lepsze jutro, wiele radości i sporo doświadczenia dla naszej dzieciarni. Tyle ode mnie.

4

- Balde
- Balde w pole karne
- Gooooooooool goooooooool
- Lewandowski on tu wylądował na Bernabeu
Chyba ulubiony moment.

5

Dzięki za wszystko Robercik za każdego gola i za każdy puchar. Czuję dumę, że Polak zrobił show w Barcelonie i będę dobrze ten czas wspominał po latach, powodzenia na dalszej drodze życiowej.

1

@FcPortoFan1999 zobaczyłbym w finałach Spurs i Knicks jak w 99, ale chyba marne szanse, że OKC nie wejdzie.

0

Szobo potknięcie Ollie zakłada Konate siatę i mamy meczycho na Villa Park

0

@Ryse
1. Sociedad - Valencia 1/+2,5/2:1
2. Levante - Mallorca 1/-2,5/2:0
3. Bilbao - Celta 2/+2,5/1:2
4. Rayo - Villareal 2/+2,5/2:3
5. Sevilla - Real X/-2,5/1:1
6. Atletico - Girona 1/-2,5/2:0
7. Oviedo - Alaves 2/-2,5/0:1
8. Osasuna - Espanyol X/-2,5/1:1
9. Elche - Getafe X/-2,5/0:0
10. Barcelona - Betis 1/+2,5/3:0

4

Generalnie nie jest to zła opcja, ale mimo wszystko uważam, że finansowo jest przeceniony tylko dlatego bo gra w premier League już sama Chelsea za niego przepłaciła, ale oni akurat mają w to wywalone.

4

I prawidłowy moment, wygrane 3 ligi w 4 lata, teraz już spadek formy znaczący, ale za całą karierę taki gruby kontrakt się należy za kopanie piłki z pastuchami. Dziękuję za ten czas panie Robercie i powodzenia.

0

@rodineusz Nie mogę się kompromitować pisząc fakty. Jakbyś poświęcił chociaż 5% czasu co ja na czytanie i zgłębianie tego tematu to byś takich głupot nie wypisywał w internecie potem, taka moja rada ;)

6

@tomek1656 wypiąłeś to się ty brakowi trzeźwego myślenia i nieznajomości historii

23

W Palestynie giną niewinni ludzie także, Yamal ma prawo okazać im wsparcie, Izrael ma krew na rękach od dziesięcioleci i zwyczajnie boli ich prawda bo żadnej obrazy Izraela tutaj nie poczyniono.

2

@Witekk10 lepiej przegrać w maju niż świętować w październiku

3

Deportivo Alaves > real fakty

0

Co wy chcecie partidazo totalne, godzina 22, środek tygodnia, Leszek na mikrofonie czego chcieć więcej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?