Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W obu przypadkach mówimy o rezerwowym obrońcy raczej, więc wolę dać szansę młodemu perspektywicznemu wychowankowi, niż wiecznie nieobecnemu Duńczykowi.
0
Pan szacowny Arab skoro nas tak szanuje niech się lepiej pochwali jaka kwota dla nas, a nie jakieś puste słówka rzuca na wiatr
2
Gratulacje dla Arsenalu byli najlepsi w tym sezonie na wyspach i zasłużenie zgarniają trofeum, natomiast dalej będę uważał, że gdyby w United Carrick był od początku zamiast tego dzbana Amorima to byłoby na żyletki między obiema ekipami jeszcze bardziej niż z City i tego się spodziewam w przyszłym sezonie.
5
To już wolałem ploty o Julku chyba xd
0
Przyszły sezon zapowiada się wybitnie zatem.
1
@misterio imo status Legendy nie ma jasno zdefiniowanego wymogu by nią zostać, a to sami fani decydują czy ktoś legendą jest czy nie. Dlatego ta dyskusja nie ma sensu. Dla mnie przemawia fakt, że przyszedł w trudnym momencie by pomóc, strzelił ponad 100 goli i pomógł zdobyć puchary, w wieku w którym 90% graczy zjeżdża do bazy. Do kogoś może to nie przemawiać i okej to jest jak najbardziej.
10
Ciary, dzięki Robercik
3
Ci sędziowie są tak genialni, że jeszcze wierzą w mistrzostwo realu
1
XDDDDDDDD juz tam walić bo po sezonie, ale to nie mogło się ekipie sędziowskiej udać
1
Bellerin to jest nasz człowiek gra dla nas lepiej jako rywal niż jak u nas był
3
Ale się rozstrzelali z wolnych chłopaki ostatnio ładnie
4
Semenyo gol poezja
1
@Filipem la rambla wie lepiej
0
Sanchez sie za Cecha przebrał xD
2
@EzioAuditoreDF zdrówka
2
@EzioAuditoreDF a jutro Yamal kończy karierę i tak to jest …
7
Dla mnie tak, dla kogoś innego nie to raczej jest kwestia osobista i nie ma sensu się na ten temat spierać. Liczby, puchary, wielkie momenty do mnie przemawiają, dał nam również nadzieję na lepsze jutro, wiele radości i sporo doświadczenia dla naszej dzieciarni. Tyle ode mnie.
4
- Balde
- Balde w pole karne
- Gooooooooool goooooooool
- Lewandowski on tu wylądował na Bernabeu
Chyba ulubiony moment.
5
Dzięki za wszystko Robercik za każdego gola i za każdy puchar. Czuję dumę, że Polak zrobił show w Barcelonie i będę dobrze ten czas wspominał po latach, powodzenia na dalszej drodze życiowej.
1
@FcPortoFan1999 zobaczyłbym w finałach Spurs i Knicks jak w 99, ale chyba marne szanse, że OKC nie wejdzie.
0
Szobo potknięcie Ollie zakłada Konate siatę i mamy meczycho na Villa Park
0
@Ryse
1. Sociedad - Valencia 1/+2,5/2:1
2. Levante - Mallorca 1/-2,5/2:0
3. Bilbao - Celta 2/+2,5/1:2
4. Rayo - Villareal 2/+2,5/2:3
5. Sevilla - Real X/-2,5/1:1
6. Atletico - Girona 1/-2,5/2:0
7. Oviedo - Alaves 2/-2,5/0:1
8. Osasuna - Espanyol X/-2,5/1:1
9. Elche - Getafe X/-2,5/0:0
10. Barcelona - Betis 1/+2,5/3:0
4
Generalnie nie jest to zła opcja, ale mimo wszystko uważam, że finansowo jest przeceniony tylko dlatego bo gra w premier League już sama Chelsea za niego przepłaciła, ale oni akurat mają w to wywalone.
4
I prawidłowy moment, wygrane 3 ligi w 4 lata, teraz już spadek formy znaczący, ale za całą karierę taki gruby kontrakt się należy za kopanie piłki z pastuchami. Dziękuję za ten czas panie Robercie i powodzenia.
0
@rodineusz Nie mogę się kompromitować pisząc fakty. Jakbyś poświęcił chociaż 5% czasu co ja na czytanie i zgłębianie tego tematu to byś takich głupot nie wypisywał w internecie potem, taka moja rada ;)
6
@tomek1656 wypiąłeś to się ty brakowi trzeźwego myślenia i nieznajomości historii
23
W Palestynie giną niewinni ludzie także, Yamal ma prawo okazać im wsparcie, Izrael ma krew na rękach od dziesięcioleci i zwyczajnie boli ich prawda bo żadnej obrazy Izraela tutaj nie poczyniono.
2
@Witekk10 lepiej przegrać w maju niż świętować w październiku
3
Deportivo Alaves > real fakty
0
Co wy chcecie partidazo totalne, godzina 22, środek tygodnia, Leszek na mikrofonie czego chcieć więcej?