Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Byłoby fajnie się trzymać DNA Barcy tylko, że Barca zawsze słynęła przy tym z świetnie wyszkolonych technicznie piłkarzy obecnie jest to niestety straszne drewno, piłki odskakują podania nie dochodzą, mnóstwo strat, nieskuteczny pressing. Także takie trochę gadanie dla gadania pana trenera. Akurat na klasyk spodziewam się dobrego występu jednak motywacja na białych zawsze jest mimo ostatnich słabych meczów, ale szanse że chłopaki coś odwalą i stracą kontrolę nad meczem są ogromne i to mnie martwi.
5
Ja nie wiem jaki jest sens takich informacji. Z jednej strony nie stać nas na rejestrację Gaviego, a z drugiej mówimy o bajońskich kwotach za nowych zawodników. Nie brzmi to za poważnie
9
Zagraliśmy dobrze ostatnie 5 minut a Denzel już się czuje jakby był Pepem
0
Oriol się rozgrzewa czyli Xavi poddaje mecz
3
Jestem po ogromnym wrażeniem kibiców, że jeszcze nie zaczęli opuszczać stadionu i żądać zwrotu za bilety. To jest jakaś amatorka jakby sobie paru chłopa dla zdrowia wyszło popykać na orliku.
9
Zastanawiam się co gorsze ośmieszyć się i odpaść dzisiaj czy dostać piękny wpierdol w finale?
0
@ziomal88 No ratuje ale ja mówię o pojedynczej sytuacji a nie o całym meczu
1
Zrobił Araujo jak dziecko ehh
3
Ale ten mecz biednie wygląda przy wczorajszym
1
Znowu nakręcanie jak to my w końcu dobrze nie zagramy, nowy rozdział a przyjdzie mecz i będą się słaniać na nogach po boisku bez pomysłu i chęci a Osasuna wyjdzie z zapałem i nas zje. Obiecanki zwykłe
15
Co wy piszecie, że fart. Ja tam po tych naszych męczarniach z Almeria, Las Palmas i Barbastro drżę przed tym Unionistas.
10
Jak widać pierwsze lekcje od Lewego ma odebrane Vitor
3
Ale ma wejście młody no no
3
Niby fajnie ale z drugiej strony klepną Xaviego po plecach ten powie na konfie że pierwsza połowa nieakceptowalna ale w drugiej byliśmy super i dalej będzie piach grany przyjdzie pożądny przeciwnik i będą bęcki ehhh
3
Ale fart hahah dajcie Roque strzelać
5
Dajcie znać jak Balde kiedyś celnie poda
0
Wuefista nie wiem na co czeka jak bardzo Roque byłby nieprzygotowany nie da się gorzej od Lewego zagrać tego meczu. Co w 92 wejdzie? Potańczyć chyba
3
Lewy dostał w cymbał i od razu bramka jaja jak berety
0
Rekin ugryzł brawo
0
Do czego to doszło, że będziemy się musieli bić z Ernesto o ligę mistrzów i to wcale nie my jesteśmy faworytem w tym starciu
4
Najlepsze że mogliby ustawić autobus i nic byśmy nie zrobili tymczasem są cały czas odkryci i kreują więcej okazji od nas a my dalej nic. Jesteśmy pośmiewiskiem. Jak Xavi jutro nie zostanie zwolniony to będę w szoku.
1
Ten łysy z Las Palmas to chyba sam więcej kilometrów narobił niż nasi razem wzięci
7
Oj Vitorek Vitorek aleś się w bagno wchrzanił chłopcze
2
My w ogóle jakiś strzał oddaliśmy na bramkę przeciwnika?
3
Nie dziwię się że prowadzą biegają pressują nasi stoją w miejscu jedynie Balde coś biega ja nie wiem co nasi chcą ustrzelić takim podejściem
0
Dramat Xavi pierdzieli na konferencjach a co mecz to samo mam dosyć
0
Jezus Maria co oni robią???
2
Nie ma co robić z tego afery, wygrali to wygrali sędzia nie widział? To się dzieje codziennie lepiej się skupmy na swoich meczach.
1
Brawo Girona, życzę nam abyśmy dzisiaj zagrali chociaż w połowie tak dobrze jak nasi katalońscy przyjaciele. Vamos
0
@La Pulgaa Żartuje sobie nie bierz tego na poważnie, jednak sezon nas również nie rozpieszcza trzeba przyznać.