0

@D10SLEO ja z chęcią obejrzę dogryweczke i karniaczki

2

Może coś się rozkręci teraz

0

No może będzie dogryweczka i karniaczki

7

Ale placek sędziowski xd

3

Havertz to kat szejków w finałach ligi mistrzów

0

PSG gra genialnie i mimo że nie lubię tej organizacji to Lucho stworzył genialny zespół, że człowiek zapomina iż jest to szejkowski twór i tak powinno się grać, dlatego należy im się tytuł w tym roku.

1

Tym śmieszniej będzie jak Julek do nas przyjdzie nie damy im o tym zapomnieć xd

0

Nie no, ale żeby takie coś zapowiadać? XD

0

Ale co sobie Materace klików na ich profil na x nabiją to ich.

2

@July_6_BcN może lepiej nie mów bo to może być koniec la bamby

0

@MirusAmisz miało być o 14:45 chyba to przestawili na 15:15 mówię dobra zdrzemnę się i może odpalę. Zdrzemnąłem się, zrobiłem trening, zrobiłem zakupy, mówię o uj zapomniałem obejrzeć, może jakaś powtórka jest. Patrzę teraz, że dalej za pół godziny xD

0

@Titi900 nie wiem na uj się tak podpalasz przy zwykłej dyskusji, zamiast z kulturą wyrazić swoją opinię. Podaj mi fragment, w którym twierdzę że nie chce Alvareza u nas lub, że wolę klasyczną 9 zamiast niego. Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to byś doszedł do prostego wniosku, że wolę by klub kupił dwóch piłkarzy za 60-70 mln zwiększając wszechstronność zespołu zamiast jednego za 135 mln. Tyle.

0

@saintmarcel_ Igor Thiago chociażby, a drugiego wtedy można na spokojnie Gvardiola czy innego Hincapie, już pomijam fakt, że Alavarex to nie jest typowa 9, ale mniejsza.

1

Za 135 to można mieć dwóch klasowych zawodników ja bym wszystko powyżej 100 odpuścił

0

135? Deco ma jaja z tytanu xd

0

Atletico to ma łeb jednak.
- Pismaki wypisują co chcą w mediach
- wina klubu FC Barcelona
XD

21

Trzeba się cieszyć Leo na tym ostatnim mundialu czas ucieka jak cholera.

4

Arsenal: to jest ten sezon
Barca: to jest to lato

1

Kupa kasy poszła to trzeba liczyć, że się to opłaci i zespół całościowo na tym zyska lepiej napewno działać coś na rynku transferowym niż patrzeć przez całe lato i się na koniec obejść smakiem. Powodzenia panie Gordon.

0

Człowiek po robocie przychodzi i jakie szaleństwa tu się wyprawiają

0

@kubix05 nie wiem jakie dania zaserwuje, ale w niedzielny mecz o 16 powinien być kotlet schabowy z ziemniaczkami i surówką

2

Za darmo warto zawsze doświadczony gracz do rotacji jak najbardziej się przyda

0

Eeeeenfoniii Gordn proszę państwa

0

Kurde, człowiek chciał się klasycznie połudzić przez całe lato, a tu jeszcze z transferem wyskakują przed finałem ligi mistrzów co te szwagry.

2

Trochę casus Olmo gdzie mieliśmy 2-3 graczy na tę pozycję, a tam gdzie była realna potrzeba to nie myślimy. Jednak na jego pozycji gra Raphinha i Rashford, a i Cancelo może. No chyba, że Rash i Cancelo odchodzą, ale wtedy 80 baniek za rezerwowego trochę drogo. I nawet jeżeli są plany sprowadzić jakiegoś obrońcę i 9 to dziwne, że w pierwszej kolejności o tym nie myślimy. Byłbym za tym transferem może jakby to było 40 baniek maks, natomiast tutaj uważam, że przepłacamy.

4

Nie za takie pieniądze xd jesteśmy liderami bo zwyczajnie nikt inny nie jest na tyle głupi by za niego taki hajs wywalać

2

@Ilka ja tam nie czuję różnicy czy czarna koszulka czy biała tak szczerze xd

1

@gumaz od cholery tego było miałem chyba całą ścianę z plakatami z bravo sport głównie zdjęcia jedenastek przed meczem, ale już dokładnie nie pamiętam bo to było ponad 20 lat temu i przepadło :(

4

@Jakchcesz siódemkę odpalę na emeryturze zapewne

1

New York Knicks w finałach NBA nie sądziłem, że kiedyś dożyje tego momentu. Jeszcze tylko Ostrogi proszę wykosić OKC i będą piękne finały, albo chociaż wymęczyć ich do Game 7.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?