Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bellingham jak zwykle znajdzie się tam gdzie trzeba
1
Feeeeeeeeerminator wracamy !!!!!
0
Eryczek świetna interwencja brawo
0
Tak to jest jak się nie ma obrony, wystarczy wybiec w tempo no nic gramy dalej, walczymy trzeba coś strzelić
0
Ale fart, że spalony xD
0
No ładnie załadował żółwik, a jeszcze lepsza asysta Fermina ajajaj niedobrze
2
To nie jest karny !!!!!
1
@KamQiX Taki scenariusz też biorę w ciemno
0
Trzeba dobrze wejść w mecz i potem dobrze grać przez 90 minut ot cała filozofia chłopaki to nie może być trudne
4
Dobra Pizza przyjechała, dawać tych Madryli, Fermin ładuj ich na dziurę.
3
@Eklerek Każdy tutaj o klasyku a prawdziwa bitwa rozgrywa się na Mollineux xD
0
@tomek8756 Eleven, la liga na canal + to nieporozumienie
4
Eze wleciał z karata jak Bruce Lee normalnie
1
I cyk wisienki wskakują na drugie miejsce, podium obecnie prezentuje się zacnie
7
Mateusz Gotówka goooool
9
Linia obrony musi dzisiaj zagrać bezbłędnie jeśli mamy mieć jakieś szanse. Wiara jest dajcie z siebie maksa chłopaki!!!
0
Eryczek z główki po różnym klasyczek, Balde po kontrze i Kounde bomba z 20 metrów gładkie 3:0 Yamal nawet nie musi nic robić.
0
No to jeszcze multiliga przed klasyczkiem
2
Od ostatniej porażki z rządowymi minęło 553 dni, warto by było tę passe utrzymać.
7
Człowiek rano wstaje i nie tyle, że czas zmieniony to jeszcze United w tabeli przed Liverpoolem.
9
Yamal jak się już tak nagadał to teraz wypada hattrick załadować rządowym no nie ma wyjścia chłopak.
2
United jeszcze może tego nie dowieźć xd
1
Ależ się zanosi walka o tytuł Arsenal, United i Sunderland zacieram rączki normalnie
9
Christensen za Flicka to jest człowiek duch można jego mecze na palcach jednej ręki naliczyć. Wszystko zależy od naszej obrony tak naprawdę jak nie popełnią błędów to mamy szansę.
1
United to jest ten sezon
1
Cunha, ależ to jest świetny grajek
0
@Quero20718 klasyk rządzi się swoimi prawami, nie raz przystępowaliśmy do tego meczu bez formy, a w klasyku wygrywaliśmy, także na spokojnie pożyjemy zobaczymy.
0
No jestem w szoku xd
3
Oby się wylosował Ronald jak za prime Xaviniety i schował męczennika do kieszonki i dołożył trafienie głową.
0
Bardziej temu do Lakersów niż do Barcy, ale wygląda nieźle. Wyjazdówki w ostatnich latach oddają.