0

Bellingham jak zwykle znajdzie się tam gdzie trzeba

1

Feeeeeeeeerminator wracamy !!!!!

0

Eryczek świetna interwencja brawo

0

Tak to jest jak się nie ma obrony, wystarczy wybiec w tempo no nic gramy dalej, walczymy trzeba coś strzelić

0

Ale fart, że spalony xD

0

No ładnie załadował żółwik, a jeszcze lepsza asysta Fermina ajajaj niedobrze

2

To nie jest karny !!!!!

1

@KamQiX Taki scenariusz też biorę w ciemno

0

Trzeba dobrze wejść w mecz i potem dobrze grać przez 90 minut ot cała filozofia chłopaki to nie może być trudne

4

Dobra Pizza przyjechała, dawać tych Madryli, Fermin ładuj ich na dziurę.

3

@Eklerek Każdy tutaj o klasyku a prawdziwa bitwa rozgrywa się na Mollineux xD

0

@tomek8756 Eleven, la liga na canal + to nieporozumienie

4

Eze wleciał z karata jak Bruce Lee normalnie

1

I cyk wisienki wskakują na drugie miejsce, podium obecnie prezentuje się zacnie

7

Mateusz Gotówka goooool

9

Linia obrony musi dzisiaj zagrać bezbłędnie jeśli mamy mieć jakieś szanse. Wiara jest dajcie z siebie maksa chłopaki!!!

0

Eryczek z główki po różnym klasyczek, Balde po kontrze i Kounde bomba z 20 metrów gładkie 3:0 Yamal nawet nie musi nic robić.

0

No to jeszcze multiliga przed klasyczkiem

2

Od ostatniej porażki z rządowymi minęło 553 dni, warto by było tę passe utrzymać.

7

Człowiek rano wstaje i nie tyle, że czas zmieniony to jeszcze United w tabeli przed Liverpoolem.

9

Yamal jak się już tak nagadał to teraz wypada hattrick załadować rządowym no nie ma wyjścia chłopak.

2

United jeszcze może tego nie dowieźć xd

1

Ależ się zanosi walka o tytuł Arsenal, United i Sunderland zacieram rączki normalnie

9

Christensen za Flicka to jest człowiek duch można jego mecze na palcach jednej ręki naliczyć. Wszystko zależy od naszej obrony tak naprawdę jak nie popełnią błędów to mamy szansę.

1

United to jest ten sezon

1

Cunha, ależ to jest świetny grajek

0

@Quero20718 klasyk rządzi się swoimi prawami, nie raz przystępowaliśmy do tego meczu bez formy, a w klasyku wygrywaliśmy, także na spokojnie pożyjemy zobaczymy.

0

No jestem w szoku xd

3

Oby się wylosował Ronald jak za prime Xaviniety i schował męczennika do kieszonki i dołożył trafienie głową.

0

Bardziej temu do Lakersów niż do Barcy, ale wygląda nieźle. Wyjazdówki w ostatnich latach oddają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?