0

@Quero20718 O wróżbita Maciej zawitał.

4

Niby fajnie, że młody pocisnął białym, ale z drugiej strony przez 2 dni teraz będzie trzeba czytać te wysrywy z ich strony.

8

Yamal zwyczajnie poddymił bo wiedział, że im psycha siądzie. A taka reakcja rządowych mówi sama za siebie i widocznie mają coś na sumieniu.

15

Wypuszczenie go na klasyk byłoby i tak nie rozsądne na tych rzeźników bezkarnych. Niech się wyleczy porządnie, a gwiazdą wieczoru niech zostanie Rashford.

0

2 bomba Augustyniaka Polka Guuuuuurom

7

Ciekawe czy Peszko wie kiedy Camp Nou otworzą?

1

Ale bomba Augustyniaka

14

Rashy tu masz przyszłość w United zmarnujesz sobie karierę.

1

@Ryse
1. Sociedad - Sevilla 2/+2,5/1:2
2. Girona - Oviedo 1/-2,5/2:0
3. Espanyol - Elche 1/-2,5/1:0
4. Bilbao - Getafe 1/-2,5/2:0
5. Valencia - Villareal 2/+2,5/1:2
6. Mallorca - Levante X/-2,5/1:1
7. Real - Barcelona 2/+2,5/2:3
8. Osasuna - Celta 1/-2,5/1:0
9. Vallecano - Alaves X/-2,5/1:1
10. Betis - Atletico 1/+2,5/2:1

4

Niestety miał okazję Juventus, ale wszystko pięknie zaprzepaścił, brawa dla Di Gregorio perfekcyjny mecz, przy golu nie miał szans, a kilka razy swój zespół utrzymał przy życiu.

1

Nie oszukujmy się będzie farfocel po wylewie obrony Juve, albo karny w 84 minucie i tyle.

0

Dobrze, z kontry ich

15

Serce podpowiada Juve, natomiast głowa Juve.

8

Mam nadzieję, że mimo braku formy, mimo przeciwności wyjaśnimy ten parszywy klub na boisku.

0

Ja tam z tym co mówi ten oszołom się nie utożsamiam, a jego śmieszne pochlebstwa w tej śmierdzącej sprawie mam głęboko wiadomo gdzie i takie powinno być stanowisko naszego klubu i Villareal.

4

I prawidłowo, dobrze tak Tebasowi

15

Fermin dał dzisiaj 150% mimo młodego wieku jest wzorem do naśladowania dla pozostałych.

4

Niestety ten błąd sędziego wypacza dzisiejsze spotkanie, dopóki było 11 na 11 to mieliśmy spore problemy w grze. Fajnie, że 6 goli, ale Olimpiacos poszkodowany tutaj przez sędziego.

0

No to jeszcze tylko manitka w klasyku i gitara

1

Hansi czeka, aż będzie 10:1 żeby Pedriego ściągnąć xd

0

Dobra Pedri ława, jest 5:1 u siebie z grekami grającymi w 10 xD

1

Bacardii poczarował i Ferminek hattrick pięknie

5

Rashford to nasz mr.Champions Legaue

0

Franio dzisiaj świetna zmiana

7

Nie żeby coś, ale Rashford mocniej dostał xDDDDDD

0

Beka będzie jak Szczęsny obroni xDDDDDDDD

0

No stali jak wryci to jak miało nie wpaść xd?

0

Ferminek robi za cały zespół, ależ forma mjutant

1

Troche powtórka schematu z Girony, strzelamy gola i dajemy sobie by rywale na nas siedli, niepokojące

0

Wojtini dzisiaj stąpa po cienkiej linii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?