Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Quero20718 O wróżbita Maciej zawitał.
4
Niby fajnie, że młody pocisnął białym, ale z drugiej strony przez 2 dni teraz będzie trzeba czytać te wysrywy z ich strony.
8
Yamal zwyczajnie poddymił bo wiedział, że im psycha siądzie. A taka reakcja rządowych mówi sama za siebie i widocznie mają coś na sumieniu.
15
Wypuszczenie go na klasyk byłoby i tak nie rozsądne na tych rzeźników bezkarnych. Niech się wyleczy porządnie, a gwiazdą wieczoru niech zostanie Rashford.
0
2 bomba Augustyniaka Polka Guuuuuurom
7
Ciekawe czy Peszko wie kiedy Camp Nou otworzą?
1
Ale bomba Augustyniaka
14
Rashy tu masz przyszłość w United zmarnujesz sobie karierę.
1
@Ryse
1. Sociedad - Sevilla 2/+2,5/1:2
2. Girona - Oviedo 1/-2,5/2:0
3. Espanyol - Elche 1/-2,5/1:0
4. Bilbao - Getafe 1/-2,5/2:0
5. Valencia - Villareal 2/+2,5/1:2
6. Mallorca - Levante X/-2,5/1:1
7. Real - Barcelona 2/+2,5/2:3
8. Osasuna - Celta 1/-2,5/1:0
9. Vallecano - Alaves X/-2,5/1:1
10. Betis - Atletico 1/+2,5/2:1
4
Niestety miał okazję Juventus, ale wszystko pięknie zaprzepaścił, brawa dla Di Gregorio perfekcyjny mecz, przy golu nie miał szans, a kilka razy swój zespół utrzymał przy życiu.
1
Nie oszukujmy się będzie farfocel po wylewie obrony Juve, albo karny w 84 minucie i tyle.
0
Dobrze, z kontry ich
15
Serce podpowiada Juve, natomiast głowa Juve.
8
Mam nadzieję, że mimo braku formy, mimo przeciwności wyjaśnimy ten parszywy klub na boisku.
0
Ja tam z tym co mówi ten oszołom się nie utożsamiam, a jego śmieszne pochlebstwa w tej śmierdzącej sprawie mam głęboko wiadomo gdzie i takie powinno być stanowisko naszego klubu i Villareal.
4
I prawidłowo, dobrze tak Tebasowi
15
Fermin dał dzisiaj 150% mimo młodego wieku jest wzorem do naśladowania dla pozostałych.
4
Niestety ten błąd sędziego wypacza dzisiejsze spotkanie, dopóki było 11 na 11 to mieliśmy spore problemy w grze. Fajnie, że 6 goli, ale Olimpiacos poszkodowany tutaj przez sędziego.
0
No to jeszcze tylko manitka w klasyku i gitara
1
Hansi czeka, aż będzie 10:1 żeby Pedriego ściągnąć xd
0
Dobra Pedri ława, jest 5:1 u siebie z grekami grającymi w 10 xD
1
Bacardii poczarował i Ferminek hattrick pięknie
5
Rashford to nasz mr.Champions Legaue
0
Franio dzisiaj świetna zmiana
7
Nie żeby coś, ale Rashford mocniej dostał xDDDDDD
0
Beka będzie jak Szczęsny obroni xDDDDDDDD
0
No stali jak wryci to jak miało nie wpaść xd?
0
Ferminek robi za cały zespół, ależ forma mjutant
1
Troche powtórka schematu z Girony, strzelamy gola i dajemy sobie by rywale na nas siedli, niepokojące
0
Wojtini dzisiaj stąpa po cienkiej linii