Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pamietajcie nasze DNA nas ocali xDDDD
1
Rashford ajajaj aż sędzia się wyjebał xd
0
Brawo Robercik za tydzień widzimy się na Narodowym
0
Jak da tu rękę to identico co Czuczumeni xD
3
Kopia kopii xD Brawo Balde, brawo spalony xDDDDD
2
Ale el dorado na tym Balaidos
3
No tym razem Celta nie ma co liczyć, że Kounde podaruje im bramkę za darmo xD
0
Doku mecz życia xD
0
@clyde Wiele osób nie ogląda tylko jak ktoś gra tylko, na przykład ogrywa daną grę, ale jednocześnie lubi obejrzeć jak ktoś inny przechodzi dany tytuł w tym samym czasie. Ja często robiłem tak, że przechodziłem dany fragment gry, a potem jak już wiedziałem co się wydarzy lubiłem obejrzeć to u kogoś innego by przeżyć to ponownie i zobaczyć kogoś reakcje. Oczywiście samo oglądanie gry bez grania samemu faktycznie jest troche dziwne, natomiast myślę, że większość oglądających streamerów samemu w te gry gra lub też może być tak, że ktoś gra w jakąś ilość tytułów, ale nie ma możliwości grać we wszystko bo gier jest tysiące na rynku i może sobie coś sprawdzić, zainteresować się nowym gatunkiem. Natomiast ja zawsze wychodzę z założenia, że ile ludzi tyle różnych możliwości i stylów bycia i jest to całkowicie naturalne, że inni robią coś co wydaje się dla nas dziwne no widocznie tak im się podoba i tyle nic z tym nie zrobimy.
3
Ależ pięknie nasz Nikoś zasadził
2
Ale to jest głupi przepis z tym zasłanianiem bramkarzowi xd
0
Jak ktoś ma kiedyś przegonić Schearera to będzie to Erling
1
Noi potężny Norweg się odpalił xD
0
Doku robi dymy !!!
3
@KamQiX jakby męczennik zostawił piłkę gulerowi byłby gol
0
No widzę, że dzisiaj realik to tylko pierwsza połowa z kawałkiem, a potem będzie trzeba przełączyć na lepszy meczyk
3
Chłop jest obiektywny nie ma co i po twarzy widać, że nie przemawia przez niego ani grama czystej zawiści xD
4
Trzeba przyznać zasłużył Sunderland powalczyli do końca
1
@FcPortoFan1999 dla Arsenalu
1
Sun-der-land !!!!! Ale weszli tego się nie spodziewałem
0
@Criss18Barca
Piłka nożna - Messi
Siatka - nie znam się
Skoki - Adaś
Żużel - Zmarzlik
F1 - Schumacher
Lekkoatletyka - nie znam się
Basket - MJ
Tenis - Roger
Sporty walki - nie znam się
5
Ale jaja w końcówce xD
1
Szaleństwo na Tottenham hotspur stadium cały mecz gówno grania dla takiej końcówki warto było xd
1
Tel jak profesor pola karnego przyjęcie, obrót i bomba w okienko
0
@marcin62 to prawda
3
Mbeumo to jeden z lepszych transferów United ostatnich lat
2
Dobrze, że Lammens w bramce nie stał xD
3
@Eklerek Totki z United zapowiada się wyśmienicie
5
Z Christensenem to ostrożnie bo jeszcze dziś wieczorem, albo jutro rano powrót kontuzji przed powrotem na boisko.
2
@Huck To było do przewidzenia, powiem więcej ta nowa data raczej też nie jest ostateczna. Ja już nawet nie czekam xD