5

Araujo na skrzydle to coś co nawet fizjologom się nie śniło xD

5

Gerard Martin ma spojrzenie jakby miał nam ten mecz wygrać w pojedynkę chłop jest na misji xd

0

Ja nawet w szoku nie jestem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Może teraz Rashiemu siądzie z wolnego

3

Fermin jaka energia brawo szkoda, że nie siadło

0

Ferminator na ratunek

4

Nie no ten klasyk to trzeba odwołać xD

0

Oni we czterech powinno stać cały czas pod własnym polem karnym wiecznie nie będziemy mieć farta

0

@BulaKG a nie był to Lewy z Valencią? Już nie pamiętam który zrobił to później tak rzadko strzelamy.

2

To są jakieś jaja, ale fart mamy

3

@Deraxium nie miał szans Wojtula szedł w drugą stronę, Witsel uderzył ideolo

0

O cholera ładnie nam załadował niestety

2

Peeeeeeeeedrito magik goooooooooooooooool

1

Cypis na Monjuic coś pięknego xd

0

Czas się odkuć, życzę wszystkim dobrego meczyku.

0

Spoko składzik, ale ławka to jeszcze chyba w gimnazjum siedzi xD

0

Tak to jest w futbolu jak ma nie wpaść to nie wpadnie

0

Ange do poniedziałku

1

Marc Guiu na ratunek w drugiej połowie

13

Noi madryciokom zostaje chodzenie z buta, albo komunikacja miejska xD

0

@marcin62 teraz każdy mecz w tej kolejce będzie się zaczynał jak na bernabeu xd

5

Ale co się news kliknął i wygenerował komentarzy to ich, łatwo się dzisiaj zarabia na ludziach w internecie i oni to wiedzą, a taki Yamal to dla nich skarb jeszcze mają jakieś 20 lat wypisywania o nim czegokolwiek byle było kontrowersyjne i podsycało ludzkie umysły.

0

@Baratheon Oczywiście, po tym sezonie będzie miał 4 lata u nas, a Ronaldinho był tylko 5 lat i jest jedną z największych legend.

1

@MirusAmisz moja opinia jest taka, że dziwna sprawa bo jestem przeciwko temu meczowi, a i tak mnie skrytykował xD ale no życie.

1

I bardzo dobrze, że to fejk bo problemy w szatni to ostatnie czego nam potrzeba w tym momencie.

5

Powinni zrobić 60 sekund - minuta ciszy dla Tebasa

17

Legenda polskiej piłki i legenda Fc Barcelony - tak będę wspominał Pana Roberta. Zrobił dla nas wiele ponad 100 goli, maszyna. Jak na swój wiek i tak nieźle się trzymał w tych sezonach u nas. Jak cały klub się modlił by do nas przyszedł to to zrobił. Dał nam nie tylko statystyki, ale również dał sporo naszej utalentowanej dzieciarni pomagając im w rozwoju. Za to wszystko należy się szacunek i zrozumienie, że w takim wieku ciało może już niedomagać.

19

No powiem niby wchodząc na te stronę nie powinno nic dziwić, a jednak lekki zawał po przeczytaniu tytułu. Oby tylko regeneracja po repce bo na absencję Pedriego w klasyku chyba nie jesteśmy gotowi psychicznie.

0

Młody utalentowany Turek na naszym celowniku? Pewnie skończy w realu albo premier League. Ale może to i dobrze bo potrzebujemy napadziora w pierwszej kolejności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?