Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Araujo na skrzydle to coś co nawet fizjologom się nie śniło xD
5
Gerard Martin ma spojrzenie jakby miał nam ten mecz wygrać w pojedynkę chłop jest na misji xd
0
Ja nawet w szoku nie jestem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Może teraz Rashiemu siądzie z wolnego
3
Fermin jaka energia brawo szkoda, że nie siadło
0
Ferminator na ratunek
4
Nie no ten klasyk to trzeba odwołać xD
0
Oni we czterech powinno stać cały czas pod własnym polem karnym wiecznie nie będziemy mieć farta
0
@BulaKG a nie był to Lewy z Valencią? Już nie pamiętam który zrobił to później tak rzadko strzelamy.
2
To są jakieś jaja, ale fart mamy
3
@Deraxium nie miał szans Wojtula szedł w drugą stronę, Witsel uderzył ideolo
0
O cholera ładnie nam załadował niestety
2
Peeeeeeeeedrito magik goooooooooooooooool
1
Cypis na Monjuic coś pięknego xd
0
Czas się odkuć, życzę wszystkim dobrego meczyku.
0
Spoko składzik, ale ławka to jeszcze chyba w gimnazjum siedzi xD
0
Tak to jest w futbolu jak ma nie wpaść to nie wpadnie
0
Ange do poniedziałku
1
Marc Guiu na ratunek w drugiej połowie
13
Noi madryciokom zostaje chodzenie z buta, albo komunikacja miejska xD
0
@marcin62 teraz każdy mecz w tej kolejce będzie się zaczynał jak na bernabeu xd
5
Ale co się news kliknął i wygenerował komentarzy to ich, łatwo się dzisiaj zarabia na ludziach w internecie i oni to wiedzą, a taki Yamal to dla nich skarb jeszcze mają jakieś 20 lat wypisywania o nim czegokolwiek byle było kontrowersyjne i podsycało ludzkie umysły.
0
@Baratheon Oczywiście, po tym sezonie będzie miał 4 lata u nas, a Ronaldinho był tylko 5 lat i jest jedną z największych legend.
1
@MirusAmisz moja opinia jest taka, że dziwna sprawa bo jestem przeciwko temu meczowi, a i tak mnie skrytykował xD ale no życie.
1
I bardzo dobrze, że to fejk bo problemy w szatni to ostatnie czego nam potrzeba w tym momencie.
5
Powinni zrobić 60 sekund - minuta ciszy dla Tebasa
17
Legenda polskiej piłki i legenda Fc Barcelony - tak będę wspominał Pana Roberta. Zrobił dla nas wiele ponad 100 goli, maszyna. Jak na swój wiek i tak nieźle się trzymał w tych sezonach u nas. Jak cały klub się modlił by do nas przyszedł to to zrobił. Dał nam nie tylko statystyki, ale również dał sporo naszej utalentowanej dzieciarni pomagając im w rozwoju. Za to wszystko należy się szacunek i zrozumienie, że w takim wieku ciało może już niedomagać.
19
No powiem niby wchodząc na te stronę nie powinno nic dziwić, a jednak lekki zawał po przeczytaniu tytułu. Oby tylko regeneracja po repce bo na absencję Pedriego w klasyku chyba nie jesteśmy gotowi psychicznie.
0
Młody utalentowany Turek na naszym celowniku? Pewnie skończy w realu albo premier League. Ale może to i dobrze bo potrzebujemy napadziora w pierwszej kolejności.