0

@lithotripter oj tam xd

0

@Stinger_ Dziwnego w tym nie ma nic. Dziwne jest natomiast, że wziąłeś ten wpis na poważnie.

3

Ucierpi na tym widowisko, mogliśmy ujrzeć niedoszły finał ligi mistrzów, a tak nie zobaczymy pełnego potencjału obu ekip.

3

@blakkudium Jego stary zrobił kluczową asystę dla naszego klubu xD

4

@spiderman1899 oby im tam dupy odmroziło na tej Syberii xD

20

Kto by się spodziewał, że przyjdzie ten dzień i człowiek będzie kibicował Kajratowi Ałmaty. Los bywa nieprzewidywalny.

1

@FcPortoFan1999 O nawet nie wiedziałem, że to dziś. Dziękówa i wzajemnie :D

0

Julian to marzenie, ale nie oszukujmy się swoją grą nam tylko utrudnia zadanie. W końcu zrobi się za duży na Atletico, przyjdzie jakiś duży gracz sypnie kasą i tyle z naszych marzeń. Będzie wart ponad 100 w przyszłe lato, a na taki wydatek może sobie pozwolić klub z premier League, szejki albo Real.

1

Mecz na st. James’s Park był z pewnością najbardziej wymagający i dlatego jest dla mnie najbardziej wartościowy. Udało się przetrzymać natarcie srok, odwrócić przebieg spotkania dzięki genialnemu Rashfordowi i utrzymać wynik.

3

Flick podejmie najlepszą decyzję, ani gazeta ani użytkownicy fcbarca.com nie zrobią tego lepiej. To jest gość, któremu ufam bezgranicznie i wierzę, że zrobi tak, żeby osiągnąć sukces.

0

Z całej sympatii do Xaviego nie róbcie mu tego, ten klub jest skończony i zmiana trenera tam nic nie da. Lepsi w tym rzemiośle od Denzela już próbowali. Każdy kto tam przychodzi to ma skazę w CV. Niech się turlają z tym Amorimem do Championship i tam szukają lepszego jutra.

0

Cieszy powrót na szczyt tabeli. Do klasyku powinniśmy to utrzymać, gdyż zostały mecze z Sevillą i Gironą. Oby teraz chłopaki szybko wracały bo jest o co grać.

0

Po 17 latach złoto wraca do Torunia!!! Duma

0

Jaja niesamowite co tu się dzieje

1

I to jest to Yamal wchodzi i jest zupelnie inna dynamika gry, dzieje się. Ten zespół tego potrzebuje.

1

104 gol pana Piłkarza Polaka Rodaka - Legenda

0

Yamal wejście smoka !!!

1

No Yamalek dawaj skok jakościowy na skrzydle teraz będzie kosmiczny

1

Żul Kundel odpłaca się pięknym za nadobne

1

Re-mon-ta-da !!!

3

Rashy zachwyca dynamiką, mocą strzałów ale i wizją piękne podanie do Polaka.

1

Christensen klasa brawo

0

Miała potencjał tak akcja i strzał Rashforda

0

No to wracamy na wzgórze miłości

0

Rooney, Rashford i Dr. Dre, a więc idziemy po lidera

1

No z tym Pedrim to się rozpędził Inigo, może za jakieś 15 lat nie prędzej.

1

Powiem wam humorek gituweczka xD

0

Jak to było? Atletico ma po sezonie we wrześniu?

0

No to jak Atleti im wdupiło, to my mamy obowiązek to powtórzyć za miesiąc.

0

@kuz Ale on mu najpierw dał kartke, a potem Simeone zaczął krzyczeć na niego xd Z resztą słusznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?