Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Kopanie po mordzie? Żółta. Duszenie? Żółta. Drapanie po nosie? Czerwo i dwa mecze zawieszenia. Liga Negreiry
2
Tylko żółta? xD
0
@Calcium Po sezonie we Wrześniu? xD
3
@CPuyol A to nie przypadkiem Izreal po 1 wojnie światowej wchrzanił się na te terytoria, twierdząc że historycznie im się to należy, co też jest nie do końca prawdą bo jak pierwsi żydzi przybyli na te tereny w czasach starożytnych to napotkali tam plemienia arabskie i siłą przejeli te ziemie. Moim zdaniem oni są prowokatorami i przez nich tam się toczy konflikt od dziesięcioleci bo sobie ubzdurali, że to ich święte ziemie i koniec. A teraz jeszcze mają krew niewinnych ludzi na rękach.
0
Brawo Sorloth wszytskim trzeba strzelać, a nie tylko nam
0
Lenglet to nie ręczna !!!!!!!!!!!!!!
2
Ajajaj Julek, jakby to siadło ...
0
Cholo wywiesza białą flage xD
0
Carvajal nie mógł się powstrzymać
1
klasyczne Atletico spompowali się i już po nich xD
0
@Barcaa12 cały rok zbierają mane na real
3
Rojiblancos mogli już spokojnie z 3:0 prowadzić i cisną dalej, dobrze dzisiaj wyszli na madryli
1
@Kessie a jak nie to la rambla się zrzuca na piwko
0
Hiszpański francuz rozpoczyna strzelanie brawo
1
Sortloth jaki placek xD
0
@Croocers ja tak miałem na aplikacji w TV i nie mogłem nic z tym zrobić przez kilka dni
0
jak myślicie w której minucie Lenglet stempluje żółwika?
0
pytanie czy Juliuszowi uda się władować więcej niż Real dostanie karnych?
2
@norbi77 Laboga by się dorwał do tego meczu jak młody do cyca nawet jakby leciał w telewizji Trwam xd
0
@RosjaninBut Żyjemy w symulacji
0
Bayindir w innym klubie by to wyciągnął xD Piękny klub
6
Hahaha United to Championship Here we go xDDDD
5
@Cyzix lepiej być materacem niż prześcieradłem
0
@fcbarca1991 o co ci chodzi, tylko tutaj rozdają nagrody xd
0
A karny za co był? bo akurat w kiblu byłem
2
Ładnie Bruno tak trzymaj xd
1
@Eklerek Dajmy go gdzie indziej i będzie strzelał co mecz xD
1
Co ty chcesz od tego kunia Twarożku?
1
Ale jaja Sesko strzelił gola xD
0
Czyli mecz z Chelsea to była anomalia i wracamy do normalności xd