5

Kopanie po mordzie? Żółta. Duszenie? Żółta. Drapanie po nosie? Czerwo i dwa mecze zawieszenia. Liga Negreiry

2

Tylko żółta? xD

0

@Calcium Po sezonie we Wrześniu? xD

3

@CPuyol A to nie przypadkiem Izreal po 1 wojnie światowej wchrzanił się na te terytoria, twierdząc że historycznie im się to należy, co też jest nie do końca prawdą bo jak pierwsi żydzi przybyli na te tereny w czasach starożytnych to napotkali tam plemienia arabskie i siłą przejeli te ziemie. Moim zdaniem oni są prowokatorami i przez nich tam się toczy konflikt od dziesięcioleci bo sobie ubzdurali, że to ich święte ziemie i koniec. A teraz jeszcze mają krew niewinnych ludzi na rękach.

0

Brawo Sorloth wszytskim trzeba strzelać, a nie tylko nam

0

Lenglet to nie ręczna !!!!!!!!!!!!!!

2

Ajajaj Julek, jakby to siadło ...

0

Cholo wywiesza białą flage xD

0

Carvajal nie mógł się powstrzymać

1

klasyczne Atletico spompowali się i już po nich xD

0

@Barcaa12 cały rok zbierają mane na real

3

Rojiblancos mogli już spokojnie z 3:0 prowadzić i cisną dalej, dobrze dzisiaj wyszli na madryli

1

@Kessie a jak nie to la rambla się zrzuca na piwko

0

Hiszpański francuz rozpoczyna strzelanie brawo

1

Sortloth jaki placek xD

0

@Croocers ja tak miałem na aplikacji w TV i nie mogłem nic z tym zrobić przez kilka dni

0

jak myślicie w której minucie Lenglet stempluje żółwika?

0

pytanie czy Juliuszowi uda się władować więcej niż Real dostanie karnych?

2

@norbi77 Laboga by się dorwał do tego meczu jak młody do cyca nawet jakby leciał w telewizji Trwam xd

0

@RosjaninBut Żyjemy w symulacji

0

Bayindir w innym klubie by to wyciągnął xD Piękny klub

6

Hahaha United to Championship Here we go xDDDD

5

@Cyzix lepiej być materacem niż prześcieradłem

0

@fcbarca1991 o co ci chodzi, tylko tutaj rozdają nagrody xd

0

A karny za co był? bo akurat w kiblu byłem

2

Ładnie Bruno tak trzymaj xd

1

@Eklerek Dajmy go gdzie indziej i będzie strzelał co mecz xD

1

Co ty chcesz od tego kunia Twarożku?

1

Ale jaja Sesko strzelił gola xD

0

Czyli mecz z Chelsea to była anomalia i wracamy do normalności xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?