Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie no wymień 10 lepszych Pedriego, no nie wymienisz xD
0
Nie no Yamal poza pierwszą 5 XD Co oni odwalają na tej gali to nie mam pytań
7
Za Lewego niżej niż męczennik powinniśmy zbojkotować gale xD
0
@Ryse
1. Athletic - Girona 1/+2,5/3:1
2. Espanyol - Valencia 1/+2,5/2:1
3. Levante - Real Madryt 2/+2,5/1:2
4. Sevilla - Villareal 2/+2,5/1:2
5. Getafe - Alaves 1/-2,5/1:0
6. Atletico - Rayo 1/+2,5/2:1
7.Sociedad - Mallorca X/-2,5/1:1
8. Osasuna - Elche 1/+2,5/2:1
9. Oviedo - Barcelona 2/+2,5/0:4
4
@gumaz ja lubię idealne 20
0
Ale i tak spoko, że kilka godzin przed nie wiadomo kto wygra, a rok temu to już tydzień wcześniej było rzekomo ogłoszone, że Vini, a potem dzień wcześniej zmienili na Rodriego jakoś i oglądanie tej gali nie miało sensu.
0
Jak Yamal wygra to … Real Madryt dalej będzie parszywym klubem.
0
Dziennikarz na poziomie rmtv i sędziów w laliga, Hansi z klasą go wyjaśnił.
0
Fajnie widzieć nas prawie w każdej kategorii to był piękny sezon.
3
Lewy dupą spalił xD
4
Rashford ale wejście niesamowity jest Anglik
1
Olmo gol i asysta świetny mecz brawo Dani
0
Te mendy prowokują i jeszcze nasi mogą dostawać kartki bo ile można znosić takie chamstwo w końcu ktoś nie wytrzyma z naszych i im sieknie
0
@partymaker Pedrito
0
Prawie hattrick ajaja
1
Sędzia jeszcze gorszy od tego miernego getafe
1
@Roobo Przecież tutaj Lewy i Ferran są wyzywani i wychwalani w zależności od sytuacji, zamiast szanować i wspierać swoich zawodników cały czas
2
I już tylko jeden gol do żółwika i to bez karnych
0
Za takie dyskusje jak Bordalas teraz i machanie rękami to by Flick już 2 czerwone miał i zawieszenie na miesiąc
3
Dobrze, że już dało się szybko strzelić temu betonowi teraz gra spokojniejsza będzie
0
Ferran wyjaśnia la bambe, strzał poezja Rekin gryzie po raz pierwszy
1
Już się zaczyna, dobrze kartkować ich
4
Jest Święcicki i od razu się morda cieszy
1
@Luciano99 grunt, żeby sędzia rzeźnikom czerwonej nie żałował
1
@FCB24 ten rok jest nasz!!!
1
Ten deszcz to jeden wielki spisek Bordalasa, sędzia nie będzie widział jak nas koszą rzeźnicy
1
Jak odwołają meczyk to weekend zepsuty
1
@Eklerek United u siebie to raczej łatwo dla nich xd
2
Martinelli z finezją i polotem cały plan Pepa poszedł w błoto xDDDDD
0
@Ku84fcb Chelsea - Tottenham 2:2 z spiną Tuchela z Conte na koniec