7

Nie no wymień 10 lepszych Pedriego, no nie wymienisz xD

0

Nie no Yamal poza pierwszą 5 XD Co oni odwalają na tej gali to nie mam pytań

7

Za Lewego niżej niż męczennik powinniśmy zbojkotować gale xD

0

@Ryse
1. Athletic - Girona 1/+2,5/3:1
2. Espanyol - Valencia 1/+2,5/2:1
3. Levante - Real Madryt 2/+2,5/1:2
4. Sevilla - Villareal 2/+2,5/1:2
5. Getafe - Alaves 1/-2,5/1:0
6. Atletico - Rayo 1/+2,5/2:1
7.Sociedad - Mallorca X/-2,5/1:1
8. Osasuna - Elche 1/+2,5/2:1
9. Oviedo - Barcelona 2/+2,5/0:4

4

@gumaz ja lubię idealne 20

0

Ale i tak spoko, że kilka godzin przed nie wiadomo kto wygra, a rok temu to już tydzień wcześniej było rzekomo ogłoszone, że Vini, a potem dzień wcześniej zmienili na Rodriego jakoś i oglądanie tej gali nie miało sensu.

0

Jak Yamal wygra to … Real Madryt dalej będzie parszywym klubem.

0

Dziennikarz na poziomie rmtv i sędziów w laliga, Hansi z klasą go wyjaśnił.

0

Fajnie widzieć nas prawie w każdej kategorii to był piękny sezon.

3

Lewy dupą spalił xD

4

Rashford ale wejście niesamowity jest Anglik

1

Olmo gol i asysta świetny mecz brawo Dani

0

Te mendy prowokują i jeszcze nasi mogą dostawać kartki bo ile można znosić takie chamstwo w końcu ktoś nie wytrzyma z naszych i im sieknie

0

@partymaker Pedrito

0

Prawie hattrick ajaja

1

Sędzia jeszcze gorszy od tego miernego getafe

1

@Roobo Przecież tutaj Lewy i Ferran są wyzywani i wychwalani w zależności od sytuacji, zamiast szanować i wspierać swoich zawodników cały czas

2

I już tylko jeden gol do żółwika i to bez karnych

0

Za takie dyskusje jak Bordalas teraz i machanie rękami to by Flick już 2 czerwone miał i zawieszenie na miesiąc

3

Dobrze, że już dało się szybko strzelić temu betonowi teraz gra spokojniejsza będzie

0

Ferran wyjaśnia la bambe, strzał poezja Rekin gryzie po raz pierwszy

1

Już się zaczyna, dobrze kartkować ich

4

Jest Święcicki i od razu się morda cieszy

1

@Luciano99 grunt, żeby sędzia rzeźnikom czerwonej nie żałował

1

@FCB24 ten rok jest nasz!!!

1

Ten deszcz to jeden wielki spisek Bordalasa, sędzia nie będzie widział jak nas koszą rzeźnicy

1

Jak odwołają meczyk to weekend zepsuty

1

@Eklerek United u siebie to raczej łatwo dla nich xd

2

Martinelli z finezją i polotem cały plan Pepa poszedł w błoto xDDDDD

0

@Ku84fcb Chelsea - Tottenham 2:2 z spiną Tuchela z Conte na koniec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?