9

Ależ masterclass z wolnego xD

0

Zdarza się najlepszym, Joan i tak jest grubo na plusie w tym sezonie, a z tej akcji to niezła beka

0

@Cules69 W zeszłym sezonie to Yamal co drugą akcje tak ładował xd

2

Rasford błyszczy, w końcu wpadnie nie ma wątpliwości

1

Gość co interwencje życia zaliczył xd

0

Leszek już nas mianował liderem tabeli xD

0

@clyde Muszę dorwać, bo na razie tylko domówke mam

0

Troche przypał, że takie Oviedo na obecne rozgrywki dysponuje lepszym stadionem od nas xD

4

Laboga idź komentować rządowych i dajcie nam Świętego

13

Nie obchodzi go tak? Ciekawe co by zrobił bez naszych zawodników? Nagle by się okazało, że reprezentacja nie taka dobra bez geniuszu Pedriego i Yamala, Olmo i reszty. Zaraz pewnie mu się Joan Garcia spodoba. Powinien okazać trochę szacunku Hansiemu, za to że przyczynia się do rozwoju młodych zawodników, na których opiera się zespół narodowy, który łysy ma przywilej prowadzić i ma kim odnosić sukcesy. No ale pajac nie myśli to i pieprzy głupoty publicznie.

0

@kanver_ Głównie Eric i Casado, ale wiadomo całego składu nie wymieni na raz. Trzeba też mieć kim szybko zrobić wynik i wtedy mieć możliwość szybszych zmian.

2

Dobrze Hansi trochę porotował, raczej na spokojnie ich robimy i oszczędzamy siły na szejków.

0

Na udział w klasyku to akurat żaden nie zasługuje, nie ma tam kandydatów prezentujących odpowiednią jakość, ani takich co to by umieli trzymać ciśnienie i nie ulec bieli madryckiej przy podejmowaniu decyzji. Tak naprawdę bez różnicy jaki sędzia w tej lidze będzie dany mecz prowadził.

0

@bartekvisca kupią sobie w dzień na nocne picie i tak to się skończy xd

0

@Fake69 No tak go podpisaliśmy, że co roku mu pensja rośnie.

0

Już dajta szwagry spokój z tym Camp Nou, rozłóżcie się na Monjuic na pół roku i przestańcie się ośmieszać co kolejkę.

10

@takisobiektos Tymczasem Robercik drapiący sie po nosie xD la cabaret

3

No Julek wczoraj poszalał, obejrzałem skrót trzecia brameczka cudo. Nawet Rekina dogonił w klasyfikacji strzelców. Ale by śmigał u nas.

0

@nikemercurial no tak by było ideolo

3

@nikemercurial A ja nie nawidzę ja mecz jest w niedzielę o 21 bo potem w poniedziałek do roboty jestem niewyspany, jak już to w sobotę o 21 to spoko. Ale w niedzielę meczyk o 16 mi jak najbardziej pasuje.

0

Szkoda chłopaka, akurat zaczynał nabierać wiatru w żagle i kolejna długa przerwa. Trzymaj się Pablo, charakter masz wrócisz silniejszy.

0

@Kgorecki2500 spokojnie dałem 3:1 więc wszystko zgodnie z planem xD

0

@FcPortoFan1999 mało atletyczni coś w tym sezonie są Baskowie

5

Girona prowadzi na wyjeździe w Bilbao, niespodzianka

1

Jamie Carragher uhonorowany na San Mames za całą karierę w jednym klubie, szacunek.

0

@Kengo Przyszły rok pewnie

4

Oviedo i Sociedad nie wymagają ich obecności, ale na PSG fajnie jakby już Yamal i Balde byli dostępni.

14

Na Sociedad nie pykło, ale kolejny mecz u siebie będzie dopiero 18 października z Girona, więc można się spodziewać kolejnych radosnych ogłoszeń otwarcia, ale to już na pewno.

0

Gauntlet z ptaszorami w Silksongu to jest jakaś paranoja, zniszczył mnie psychicznie, ale po kilkudziesięciu próbach się udało. Piękna gra lecimy dalej.

0

@Kuchar kurde, a chciałem w marcu jechać, ciekawe czy się wyrobią xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?