Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Wypadałoby, żeby Yamal z jego rąk odebrał :D
0
Liverpool dzisiaj na pewniaczku, czy znowu przepchany mecz? XD
1
Gravenberch ale brama w sam raz na początek weekendu
1
Na razie nie ma o czym mówić, mamy Hansiego i z szacunku do niego nie powinno się w głośno o tym mówić. Natomiast jeżeli obudzimy za jakiś czas w rzeczywistości bez Hansiego to Lucho będzie tutaj jak najbardziej mile widziany.
6
Dziennikarz: Jaki plan na najbliższe dwa dni? Chcesz dać odpocząć zawodnikom przed meczem z Arsenałem?
Pep: Nie, pojedziemy w góry się wspinać xDDDDDDD
1
Trzymajta się tam w tej Sevilli
3
Flick to chyba w przerwie powiedział Rashfordowi, że to nie liga Europy tylko Champions League. Hansi to geniusz, nie mogę się doczekać jak teraz Marcus będzie śmigał gość jak się odpali to ma papiery na topke światową.
5
Brawo Rashford, brawo Araujo Viva la Rambla !!!!
1
A tam płaczecie dwie już zleciały
0
Trzeba docenić linie defensywy widać poprawę w stosunku do pierwszych meczów sezonu.
0
I ta satysfakcja, gdy Real ledwo z Marsylia wymęczył po dwóch karnych, a my pewnie pokonujemy szejków z premier League po pięknych golach Rashforda
0
Nie możemy pozwolić by Marcus wrócił do United bo sobie karierę spierdoli na dobre xd
1
@Kgorecki2500 Zostało im narzekanie na Lewego i jego 103 gole xD
0
Kosmos kto wie może Prime Rashford 2023 powrócił
1
Łooooo panie bierzemy go za te 35 baniek
4
Rashford ucisza la Ramble xDDDDD Brawo Marcus
0
Tonali jaka odklejka xd
0
Jesteśmy w dobrej sytuacji oni pocisnęli na 120% a nic im to nie dało, w drugiej można się odgryźć, Flick nie raz udowodnił, że w przerwie potrafi zdziałać cuda.
1
Ale Anka będzie miała masowania po tym meczu xd
0
Gracias Joan !!!
3
Szkoda strzału, ale minięcie Rashforda klasa
0
Na trzeźwo chyba tego nie wytrzymam xd
1
Mam czutkę, że Raphinha dzisiaj wielki mecz będzie miał.
0
@taris No to nie będzie wygodny meczyk, jak wygramy to będzie spory sukces. Teren niewygodny, przeciwnik mocno fizyczny, gospodarze zrobią ogień na trybunach. Moim zdaniem wcale nie jesteśmy faworytem, aczkolwiek wierzę, że to ugramy.
5
Skład jak skład, byle psychika wytrzymała i nie siadła przez cały mecz, a reszta się ułoży #technikasiłysięnieboi
0
@Ryse
1. Betis - Sociedad 1/+2,5/2:1
2. Girona - Levante X/-2,5/1:1
3. Real Madryt - Espanyol 1/+2,5/4:2
4. Alaves - Sevilla 1/-2,5/1:0
5. Villareal - Osasuna 1/+2,5/3:1
6. Valencia - Bilbao 2/+2,5/1:2
7. Rayo - Celta X/-2,5/1:1
8. Mallorca - Atletico 2/+2,5/0:3
9. Elche - Oviedo 1/-2,5/2:0
10. Barcelona - Getafe 1/-2,5/2:0
3
@RoberDzik Dokładnie, najgorsze nie jest to, że im się nie udało, tylko że kłamali w żywe oczy.
2
@ViscaelBarca2007 No jak my przecież na 125 lecie wracamy xD … a nie czekaj.
1
Ja proponuję degradację do segunda i gramy na orliku i po problemie xD
0
Liverpool się robi jak Real xD