PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kgorecki2500 notatki społeczności też pewnie chętnie by usunęli
0
@michaleu i tak chyba będzie dalej rosło, tylko zysk mniejszy
1
@Roobo @michaleu zobaczyłem teraz cenę za 1g złota i mi się przykro zrobiło, bo chciałem kupić jakiś czas temu chociaż sztabkę za 300 ileś? Bo taka wtedy była cena xd
1
@blakkudium no i spoko. Unicef był super, ale jak potem zmienili logo na to coś ds. uchodźców, to już fu
0
@maroon no zdziwiłbyś się. Dziadek musiał ostatnio kumpli uświadamiać
0
@maroon szczerze? Ja jestem zdziwiony, że było zero oburzenia na to gówno. Ceny wszystkich napojów podniesiono o 50gr lub 1zł, i co najwyżej możesz wyjść na zero, jak będziesz zbierał te puszki jak menel. Ale wiele ludzi myśli, że coś na tym zarabia, bo na półce widzi tą samą cenę co kiedyś xD
0
Wejście na czerwoną kartkę i oczywiście debil z Sociedad pierwsze co to uśmiech na mordzie
0
@Szklaner jedna z najlepszych scen w historii Kiepskich :D
1
@Arden Lewy zasługuje na jakąś fajną Hiszpankę, a nie na to coś. Obrzydliwa kobieta
0
@FcPortoFan1999 normalnie, zobacz. Potter po roku w pisie
https://tvn24.pl/_e/i/najnowsze/cdn-zdjecie-d3w5eg-patkowski1-kf7399601/alternates/WEBP_LANDSCAPE_840
2
@FcPortoFan1999 ja często odpalam TVN, bo oni dobrze mówią i prawdę mówią. Warto.
2
@JimMorrisonFCB pojedynek wszech czasów, Bartek Zmarzlik vs. Harry Potter
11
WAŻNE: Harry Potter na TVN
1
Dzisiaj o 20:00 na Paramount Network "Forrest Gump".
2
@Rastafarnianin dwóch alkoholików najlepiej
16
@Aragorn33 ja nigdy tego nie przeboleję, jak świat wybaczył Niemcom to, co nam i nie tylko tam zrobili. Zawsze będę czuł odrazę do tego obrzydliwego narodu. Za jakiś czas świat wybaczy również Rosji.
0
Zełeński się naszczekał, Trump się napajacował, ale i tak najbardziej mi się podobała ta drużyna, co ją sobie Trump zebrał. Siedzieli jak na zebraniu klasowym
0
@gumaz rogal z czekoladą na ciepło albo pizzerka
0
Najpierw się zesrałem, a potem zobaczyłem tłumaczenie xD Lubię ten profil za takie trolle
3
@Encore Marcula kochany
3
Kobieta w ciąży nie ma takich wahań nastroju jak my z tym klubem
1
Swoją drogą, to streamy upadają
2
@aspr1me jak 6 lat temu XD matko
1
@Popitek12 xd ale na razie fajne
1
Odpalamy to WWE Unreal @Popitek12
Ale pierwszy sezon, bo wcześniej nie oglądałem
1
@MessiForeverTheBest @Bolton może kolejna "Noc oczyszczenia" to już nie będzie film, tylko stream na żywo.
1
@AssisMoreira ale fajne xd
0
@Cvzx ale TOTY sypie? Mi tylko fodder, co i tak jest ok, bo miałem pusty klub
6
W ogóle fajne to USA xD Jakieś ICE, jakieś Czarne Pantery z Wakandy. 5 miesięcy do Mundialu, a tam zaraz może dojść do scen rodem z filmu Civil War
1
@Cvzx ja podczas obrońców nie otwieram nic, bo mi tylko Bronze lub Kounde będą pasować do Barcy P&P. W ogóle drop to jest jakoś żart