1

Kurcze, zobaczyłem te najnowsze treningówki i się rozmarzyłem. Piękne mieliśmy wyjazdówki w sezonie 07/08 @blakkudium
https://zapodaj.net/images/bde8bc51f0793.png

2

A to co @Popitek12

1

Chyba w żadnej branży forsowanie DEI nie jest tak widoczne jak w modellingu. I weź tu się dowiedz, jak to będzie wyglądało na normalnym człowieku jak wszystko jest mierzona na @Kessie https://zapodaj.net/images/8883cc286bcfd.png

4

9

@Popitek12 przekręcili Cię w co najmniej w kilku kategoriach

1

@Lionel_Messi10 Shakira była problemem

1

@krol211 a umie tak fajnie brew unosić?

7

Xabi był za grzeczny jak na to zoo i tyle. W sumie to bardziej trener do nas, bo realizowałby sobie taktykę, o ile jakąś ma, a nie musiał się przejmować dzbanami jak Rudiger, Mbappe, Bellingham czy Vinicius

1

Zabrakło wczoraj tylko Xabi quedate na trybunach

0

@Cvzx chciałem se wrócić, ale się odechciało w sumie xd

4

@tomek8756 przecież to jakiś troll xd Nie da się zapomnieć, jak Ronaldo biegał za piłką jak pies

3

@Cvzx ludzie głosowali na prawdziwych pomocników i spoko. Ale EA to są kompletni idioci.

1

@NeroTFP1 piekło kobiet. A w dodatku p0lki dostaną jeszcze taki film jak Dom dobry i nagle każda czuje się bohaterką tego filmu

1

@Unbe a to ferie pewnie. A starsi ludzie niech sobie przypomną, jacy byli jako dzieci, bo raczej smartfonów i komputerów nie mieli xd

3

@Unbe a kiedy mają jeździć jak wcześnie są w szkole xd

1

@D10SLEO baby i branie odpowiedzialności za swoje czyny

2

@Unbe a mnie właśnie taki widok cieszy, zgredzie

0

@mientusek1407 od jakoś 2 lat sam sobie podcinam końcówki, więc jak pójdę w końcu do fryzjera to pewnie się zdziwię, ile biorą xd

1

@Giwera piękne Gigi Amoroso

2

@Kgorecki2500 przedupcyli Złote Głowy na rzecz Kpop Demon Hunters xd

44

Śmierdzi tu szyderą jak nic przez to "pana Florentino i pana Viniciusa" :D

2

@blakkudium Popitek mu nigdy nie kibicował

1

Ej bo jakiś transfer zrobiliśmy

0

Jak już mówiłem, wzór jest dla mnie do dupy, ale te odcienie są świetne. O wiele bardziej wolę to niż te smutne kolory na domówkach, mimo że to one bardziej oddają barwy klubu.

0

@clyde mam już koszulkę z Bobkiem i to piękną, bo domówkę z poprzedniego sezonu, ale kusi, żeby jeszcze coś dołożyć. Ale liczę na chociaż jeszcze jeden sezon.

1

@clyde zabierz tego smęta ze strony, póki jeszcze można, bo będę cebulę kroił

31

Czasami lubię, kiedy nasz klub jest tak krindżowy xD

0

@Gaucho xDD co to jest za klub

0

@D10SLEO barceloński jasiek dziś świeżo wyprany

2

Ciebie chłopie nie będzie w tym klubie do końca całej reszty rozgrywek xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?