PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stagiryta wybieram tą, na którą sam wpadłem, Cubarsi - Longbottom. Ale też Koeman - Ludwiczek
0
@aldewir niestety już po hattricka idę
4
@Gaucho per capita, największy wróg lewicowych statystyk
0
Spoko, tylko szkoda, że Barca była przy Realu do końca, niczym DiCaprio przy Kate Winslet. No i minusem jest, że UEFA Mafia może robić, co chce.
0
Nigdy więcej ostrych zupek. Kiedyś człowiek miał bardziej odporny organizm
1
@Jakchcesz sznapsy jak sznapsy. Składniki leżą na ziemi. Ale system otwierania zamków na padzie to xD
1
@esem91 Rami Malek
3
Ja tam go lubię. Gra spoko role w spoko filmach i nie słyszałem jeszcze, żeby kiedyś powiedział coś idiotycznego. Tyle wystarczy.
1
@Rifek no tak, cały świat ma zorganizowany doping na stadionach, ale Barcelona nie może bo yyy NAZIZM, FASZYZM, RASIZM
0
@Firestone a jednocześnie ten sam Wyszczekany szczeka codziennie na Lewandowskiego, przejrzyj sobie tweety.
0
Co sądzicie o "Rycerzu siedmiu królestw"? W internecie czytałem całkowicie skrajne opinie, ale mi się po prostu podoba.
9
@draxidox Roncero, Edu Aguirre, Muniak i RMTV wszystko Ci wytłumaczą
1
@Pawlak1992 @Popitek12
15
@Ku84fcb dobrze, dobrze, dobrze
4
@Starrk oj kolego, był nawet artykuł
0
@draxidox a potem Ci napiszą "no ale większość tych karnych jest prawidłowa" xD No spoko, tylko ten też byłby prawidłowy
1
@Bykunn sędzia chyba
0
Obrońcy zazwyczaj nie spodziewają się czegoś takiego po pomocniku, więc jeśli umie tak położyć obrońcę, to jest to ogromna przewaga
0
O mamooo, ale to zrobił
0
@regatta52 ale on nawet nie jest zmiennikiem, bo nie gra. I właśnie o to chodzi
1
Ej, czy my zawsze mieliśmy spikera krzyczącego imię po golu? xd Bo coś słabo trybunom wyszło krzyczenie nazwiska
1
Kapitan Lewandowski
0
Robercik la zabawaaaaaaa
0
Muriqi to nam na bank bramę ładuje dzisiaj
0
A bo to mecz już
0
@Karol145 z ciekawości, co pisałeś o podróży Araujo do Izraela?
4
@Gaucho panie Boczek, po jajco
0
@escarabajo no tak. Widziałeś kiedyś w telewizji kampanię na temat np. fałszywych oskarżeń o gwałt albo o alienacji rodzicielskiej? Nie sądzę.
1
@escarabajo obejrzałem, kolejna kampania wymierzona przeciw mężczyznom i yy piekło kobiet.
0
@FcPortoFan1999 to tylko nazwa zastępcza dla prawdziwej, jeszcze gorszej.