2

@Unbe a mnie właśnie taki widok cieszy, zgredzie

0

@mientusek1407 od jakoś 2 lat sam sobie podcinam końcówki, więc jak pójdę w końcu do fryzjera to pewnie się zdziwię, ile biorą xd

1

@Giwera piękne Gigi Amoroso

2

@Kgorecki2500 przedupcyli Złote Głowy na rzecz Kpop Demon Hunters xd

44

Śmierdzi tu szyderą jak nic przez to "pana Florentino i pana Viniciusa" :D

2

@blakkudium Popitek mu nigdy nie kibicował

1

Ej bo jakiś transfer zrobiliśmy

0

Jak już mówiłem, wzór jest dla mnie do dupy, ale te odcienie są świetne. O wiele bardziej wolę to niż te smutne kolory na domówkach, mimo że to one bardziej oddają barwy klubu.

0

@clyde mam już koszulkę z Bobkiem i to piękną, bo domówkę z poprzedniego sezonu, ale kusi, żeby jeszcze coś dołożyć. Ale liczę na chociaż jeszcze jeden sezon.

1

@clyde zabierz tego smęta ze strony, póki jeszcze można, bo będę cebulę kroił

31

Czasami lubię, kiedy nasz klub jest tak krindżowy xD

0

@Gaucho xDD co to jest za klub

0

@D10SLEO barceloński jasiek dziś świeżo wyprany

2

Ciebie chłopie nie będzie w tym klubie do końca całej reszty rozgrywek xD

3

@ShawnC "chodzi mi o zawodników z krótkim epizodem w Barcy" :D

2

@Gaucho ale bym tam wyśmiał xD

38

Też fajne :D

1

@ShawnC ale Rakitić to tu 6 lat spędził

1

@semafor dzisiaj wiadomo, że powinna być co najmniej bramka, ale ja się cieszę, że jest w klubie taki jeden oszołom, co zrobi coś nietypowego

1

@Gaucho a co ich tam tak mało

0

A teraz czekamy co tam Yamal sobie wymyślił na instagramie xd

3

A tak przy okazji przyjścia Cancelo, jakie jest Wasze TOP3 "żołnierzy", którzy grali w Barcelonie?

1. Paulinho
2. Vidal
3. Aubameyang

Chciałem dać Vermaelena, ale on jednak dłużej tu grał, a chodzi mi o zawodników z krótkim epizodem w Barcy, na których można było polegać i którzy "rozdupcali".

17

O cholera xd

13

W ogóle futbol to też jest śmieszny. Gdzie jest teraz Chelsea, a gdzie my

3

W ogóle właśnie sobie przypomniałem, że były komentarze, że przychodzi jakiś cieć z Espanyolu i że bramki to on nam nie zbawi, bo nic dziwnego, że tak mało puszcza goli grając w defensywnym Espanyolu.

0

Haha i ten Cat na boisku

0

Nie lubię go i tyle, ale to był fajny moment

6

Ten, co w kamerę wszedł to pewnie wysłannik RMTV

1

Tylko żeby nie upuścił xd

1

Czyli jednak Araujo. W sumie spoko, jak kiedyś Abi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?