PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Unbe a mnie właśnie taki widok cieszy, zgredzie
0
@mientusek1407 od jakoś 2 lat sam sobie podcinam końcówki, więc jak pójdę w końcu do fryzjera to pewnie się zdziwię, ile biorą xd
1
@Giwera piękne Gigi Amoroso
2
@Kgorecki2500 przedupcyli Złote Głowy na rzecz Kpop Demon Hunters xd
44
Śmierdzi tu szyderą jak nic przez to "pana Florentino i pana Viniciusa" :D
2
@blakkudium Popitek mu nigdy nie kibicował
1
Ej bo jakiś transfer zrobiliśmy
0
Jak już mówiłem, wzór jest dla mnie do dupy, ale te odcienie są świetne. O wiele bardziej wolę to niż te smutne kolory na domówkach, mimo że to one bardziej oddają barwy klubu.
0
@clyde mam już koszulkę z Bobkiem i to piękną, bo domówkę z poprzedniego sezonu, ale kusi, żeby jeszcze coś dołożyć. Ale liczę na chociaż jeszcze jeden sezon.
1
@clyde zabierz tego smęta ze strony, póki jeszcze można, bo będę cebulę kroił
31
Czasami lubię, kiedy nasz klub jest tak krindżowy xD
0
@Gaucho xDD co to jest za klub
0
@D10SLEO barceloński jasiek dziś świeżo wyprany
2
Ciebie chłopie nie będzie w tym klubie do końca całej reszty rozgrywek xD
3
@ShawnC "chodzi mi o zawodników z krótkim epizodem w Barcy" :D
2
@Gaucho ale bym tam wyśmiał xD
38
Też fajne :D
1
@ShawnC ale Rakitić to tu 6 lat spędził
1
@semafor dzisiaj wiadomo, że powinna być co najmniej bramka, ale ja się cieszę, że jest w klubie taki jeden oszołom, co zrobi coś nietypowego
1
@Gaucho a co ich tam tak mało
0
A teraz czekamy co tam Yamal sobie wymyślił na instagramie xd
3
A tak przy okazji przyjścia Cancelo, jakie jest Wasze TOP3 "żołnierzy", którzy grali w Barcelonie?
1. Paulinho
2. Vidal
3. Aubameyang
Chciałem dać Vermaelena, ale on jednak dłużej tu grał, a chodzi mi o zawodników z krótkim epizodem w Barcy, na których można było polegać i którzy "rozdupcali".
17
O cholera xd
13
W ogóle futbol to też jest śmieszny. Gdzie jest teraz Chelsea, a gdzie my
3
W ogóle właśnie sobie przypomniałem, że były komentarze, że przychodzi jakiś cieć z Espanyolu i że bramki to on nam nie zbawi, bo nic dziwnego, że tak mało puszcza goli grając w defensywnym Espanyolu.
0
Haha i ten Cat na boisku
0
Nie lubię go i tyle, ale to był fajny moment
6
Ten, co w kamerę wszedł to pewnie wysłannik RMTV
1
Tylko żeby nie upuścił xd
1
Czyli jednak Araujo. W sumie spoko, jak kiedyś Abi