PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fejkenq Jaszczak niezły dzik, ale gdzie ten Roger z bebzonem tam xd I Mata
0
@escarabajo wiem xd
0
Rodżer Perejro na boisku
1
@escarabajo nie nie, w Brazylii grają
0
@Soetie ścina ci ten stream czasami?
0
@escarabajo https://www.twitch.tv/izakooo zapraszam
0
Litości, Lewy i Izak wzięli do reprezentacji Polski Matę xd
1
@Norkusik piłeczka halowa 7 na 7 z udziwnieniami
https://www.twitch.tv/izakooo
1
Jak coś, to o 19 Polska gra w Kings League. Gramy z Algierią
0
@Popitek12 nadal łatwiejsze niż przejście się do urzędu pracy
5
@ArcziArtt jeśli taki mecz jak ten zdarza ci się raz na 20 spotkań, to znaczy, że to nie jest twój styl
0
@CurryTheGoat30 ta klub z Sewilli nie ma nic lepszego do roboty niż podkładać się Realowi xd
5
Czyli tak czy inaczej mu go ściągną xd
0
@mekston nigdy nie pamiętam
36
Sytuacja z Garcią i Martinem przypomniała mi jak Modrić popchnął Bale'a czy tam kogoś i Real dostał za to rzut karny.
3
@Gaucho beka jakby ręką zagrał xd
4
Jeśli w Pucharze Króla ma bronić Ter Stegen, a nie Szczęsny, to ja już wolę, żeby Garcia wszystko grał.
0
Haha ale zaebał
0
No i po Pedrim xd
0
Jak to nie jest gol XD
1
@FcPortoFan1999 wiesz pan już, czym jest "obsrany remis"? Na razie do 70. minuty
5
Te dwa kluby to chyba tylko Iniesta potrafił zjednoczyć poprzez pamięć o Danim Jarque
1
Co ta obrona robi xdd
0
@APTAPT to o Rashfordzie?
0
@Messiah10 @SiempreCule10 tylko szkoda, że gramy w takich jedynie okazyjnie. W sezonie 23/24 też się zdarzyło. A właśnie chciałbym, żeby dla odmiany to był główny kolor.
6
A w ogóle to fajnie te bordowe spodenki pasują
1
To nieźle xD Gaviego usunął
https://x.com/grok/status/2007533208502493614
0
Lewandowski to żyje jeszcze?
0
@Karol145 tak tak, a na Polskę napadli naziści, a nie Niemcy.
2
Żeby tylko dzisiaj nie wpadł jakiś obsrany remis albo gorzej. Liczę na łomot