0

@fejkenq Jaszczak niezły dzik, ale gdzie ten Roger z bebzonem tam xd I Mata

0

@escarabajo wiem xd

0

Rodżer Perejro na boisku

1

@escarabajo nie nie, w Brazylii grają

0

@Soetie ścina ci ten stream czasami?

0

0

Litości, Lewy i Izak wzięli do reprezentacji Polski Matę xd

1

@Norkusik piłeczka halowa 7 na 7 z udziwnieniami
https://www.twitch.tv/izakooo

1

Jak coś, to o 19 Polska gra w Kings League. Gramy z Algierią

0

@Popitek12 nadal łatwiejsze niż przejście się do urzędu pracy

5

@ArcziArtt jeśli taki mecz jak ten zdarza ci się raz na 20 spotkań, to znaczy, że to nie jest twój styl

0

@CurryTheGoat30 ta klub z Sewilli nie ma nic lepszego do roboty niż podkładać się Realowi xd

5

Czyli tak czy inaczej mu go ściągną xd

0

@mekston nigdy nie pamiętam

36

Sytuacja z Garcią i Martinem przypomniała mi jak Modrić popchnął Bale'a czy tam kogoś i Real dostał za to rzut karny.

3

@Gaucho beka jakby ręką zagrał xd

4

Jeśli w Pucharze Króla ma bronić Ter Stegen, a nie Szczęsny, to ja już wolę, żeby Garcia wszystko grał.

0

Haha ale zaebał

0

No i po Pedrim xd

0

Jak to nie jest gol XD

1

@FcPortoFan1999 wiesz pan już, czym jest "obsrany remis"? Na razie do 70. minuty

5

Te dwa kluby to chyba tylko Iniesta potrafił zjednoczyć poprzez pamięć o Danim Jarque

1

Co ta obrona robi xdd

0

@APTAPT to o Rashfordzie?

0

@Messiah10 @SiempreCule10 tylko szkoda, że gramy w takich jedynie okazyjnie. W sezonie 23/24 też się zdarzyło. A właśnie chciałbym, żeby dla odmiany to był główny kolor.

6

A w ogóle to fajnie te bordowe spodenki pasują

1

To nieźle xD Gaviego usunął
https://x.com/grok/status/2007533208502493614

0

Lewandowski to żyje jeszcze?

0

@Karol145 tak tak, a na Polskę napadli naziści, a nie Niemcy.

2

Żeby tylko dzisiaj nie wpadł jakiś obsrany remis albo gorzej. Liczę na łomot

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?