5

Wyobrażacie sobie z poważną mordą kibicować tak obrzydliwie grającej drużynie jak Real? xD

1

Apeluję o dodanie ławek rezerwowych

0

Raphaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

Dobra tu już powinien mieć asystę xD

1

O Boże Raphinha xd

0

@La Pulgaa i nie powinien być świętą krową

0

@Soetie za zupkę chińską na głowie

1

Widziałem już wystarczająco, Roony na boisko

0

On na pewno tak nie chciał, prawda?

1

Wojtek robi z tego karnego, a Ter Stegen stoi na linii :D

0

Skład Realu spokojnie mógłby brać udział w PNA

6

@Bilon87 co ty, dziś 3 punkty i powiększamy przewagę w tabeli

5

Darude Sandstorm w studio i zadowoleni

3

Wyłączaj człowieku ten Bayern i El Clasico studio machen kur...

0

@marcin62 ja, grając w Cyberpunk, nie odczuwałem za bardzo tej więzi między grą a kulturą kraju, dlatego grałem po polsku. Co innego np. Wukong, którego przeszedłem po chińsku czy właśnie seria Ghost of, A Plague Tale, Yakuza itd.

1

@AlexDark00 no i Lewy był w pewnym momencie mistrzem w danej dyscyplinie. Co ma mistrzostwo świata do tego? To Messi nie był mistrzem tego sportu przed zdobyciem mundialu?

1

@Kgorecki2500 przecież Night City jest w Polsce, o co chodzi.

@marcin62 w graniu w Tsushimę/Yotei po japońsku czy w A Plague Tale po francusku, czyli gry mocno połączone z kulturą danego kraju, to nic nadzwyczajnego. Ale Cyberpunk?

0

@Nazio_87 rosołek

6

Chad Hansi vs Virgin Xabi


2

@th@les ci sami Francuzi pewnie myślą, że Maria Skłodowska i Chopin to Francuzi. Masz po prostu niezbyt bystrych znajomych. Spytaj ich z ciekawości. Dla niepoznaki o "Marię Curie".

1

@AlexDark00 ja nie muszę nic wsadzać. Czempion stulecia już został za to nagrodzony.

2

@FCB24 z całym szacunkiem do reszty, bo to artyści swoich dyscyplin, ale nikt tak nie rozsławił Polski na świecie i nie wypromował sportu w Polsce oraz nie namówił tylu dzieciaków na wyjście na dwór, co Lewandowski. Nikt nie wychodzi na dwór, bo chce zostać Małyszem albo Stochem. Lewy w pewnym momencie był najlepszym spośród tysięcy konkurentów, a nie spośród 30 osób na świecie uprawiających niszowy sport zawodowo.

0

@Arden najwięksi psychopaci zawsze wyglądają niepozornie

0

@urbipl co na to Pepsi

1

@Gibbon_FCB usłyszałem Tears for Fears na zwiastunie i neuron został aktywowany. Ale najpierw Rodzina do wynajęcia

4

@betonito nie zdziwię się, jak RMTV zacznie w tym zaraz szukać spisku

0

@Bzyczekk no ale Jaszczak to tam się bardzo dobrze sprawdził. Natomiast jak się bierze Matę, Rogera, czy tego tragicznego bramkarza, to czego szukać?

1

@ShawnC ta, golisz jaj jajca i można elegancko jeść

4

@sokot to nie ten Madryt

4

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?