1

@ProMILs i od góry i od boku

2

Wróciłem z kina z Pomocy domowej. Cycki Sydney Sweeney i okej. Film całościowo takie 6/10, bo nie wzbudza za bardzo emocji.

0

2

@macio_944 panie, lubimy się, ale musisz pan gówno polityczne robić z każdego tematu? Boruc jest oszołomem i tyle wiemy.

7

Co jest xd

0

@Sysia11 widzę, że sami kandydaci z topu są brani pod uwagę xd

6

Z ciekawości, ilu jest zawodników, którzy w pierwszej drużynie Barcy grali dwa razy? Może spoko pomysł na artykuł, bo to chyba jest dość wąskie grono. Cancelo, Dani Alves, Adama, ale pewnie ktoś by się jeszcze znalazł.

0

@JordiAlbion Jaszczak to i tak tam dwa poziomy wyżej niż reszta xd Szkoda tego lobika

0

Rzut karny najpopularniejszego "artysty" "muzycznego" w Polsce xD

4

Komentarz usunięty

0

Brawo Mata, nie strzelił karnego, więc Włochy mają +1 bramkę

2

Tylko ten dresik jakiś ukraiński :/

0

Lecimy z meczem Polska - Włochy. Wczoraj Włochy wygrały 8-0 z Francją

0

@PatrychoO film nie jest jednoznaczny i nie opowiada się za żadną ze stron. Jest to o tyle ciekawe, że wyszedł spod ręki ateistki.

1

@blakkudium zajechał sam siebie

0

@Szklaner dobrze, będę więc chodził smutny.

1

@Frimpong fajne, ale kompletnie nie w duszy Barcy jak dla mnie

2

Właśnie wróciłem z kina z filmu, który na pewno zostanie mocno pominięty (raz przez tematykę, dwa przez język), a który utwierdził mnie, że nie ma lepszego gatunku niż surowy, pozbawiony efektów specjalnych film opowiadający zwykłą historię zwykłych ludzi.

"Niedziele" - hiszpańskojęzyczny film opowiadający o powołaniu do wiary i o konflikcie między powołaniem a rodziną, która chce zatrzymać bliską osobę przy sobie. Co prawda w sali była głównie starszyzna, ale po "końcowym gwizdku" dało się słyszeć ciąganie nosem. Naprawdę dobrze obejrzeć czasami taki film. No i pierwszy raz byłem w kinie na filmie z lektorem :D @Ojciec5tkidzieci

Teraz czekam na "Rodzinę do wynajęcia"

1

@Faro słabi artyści, słabe filmy, słaba muzyka? xd

6

Jedzie ksiądz na karuzeli

2

@maroon Doda: nieee nie możesz po prostu wyjść w czarnym berecie i stojąc w miejscu zaśpiewać swoje legendarne piosenki

Sting: haha Every Breath You Take robi brrrrr

11

xD nie ma nic gorszego niż biali ludzie wchodzący w rolę ofiary w temacie, który ich nie dotyczy. No może Real Madryt. Zawsze wtedy przypomina mi się filmik, jak chłop ubrał strój meksykański i pytał ludzi, czy ich to obraża. Biali odpowiadali, że tak, że rasizm, że przywłaszczenie, a Meksykanie mówili, że fajny strój xd

1

@Arkon nie podoba mi się jego brzmienie. Już nie mówiąc o obecności cyrylicy w wielu miejscach.

1

@Arkon język rusko-ukraiński w przestrzeni publicznej, a tak to chyba nic. Uwielbiam Polskę.

2

@maikeru Kane, a po nim za 4 lata weźmiemy se Haalanda

2

@Lionel_Messi10 do metra przed kiblem to jeszcze daleko. To dopiero 12 kolejka

10

Panie Ferdku, nie szalej pan

1

@Soetie trzymamy poziom reprezentacji piłkarskiej xd

0

Czy to jest ta akcja? Tak to jest ta akcja! Tak to jest Piotr Izak Skowyrski! Tak, to jest ten cud

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?