PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos niee, naprawdę?
https://www.fcbarca.com/136256-oficjalnie-alvaro-arbeloa-odchodzi-z-realu-madryt.html
7
Niech Atletico złoży ofertę 5 mln za Viniciusa i też niech poinformują o tym w komunikacie.
0
Mistrzostwa Śmierci
0
Arbuz czy melon (dowolny)
0
@Tasde wsadziłbym wszystkich do jednakowych bolidów i niech się ścigają. Ale wiadomo, że to bardziej wyścigi marek samochodowych, niż kierowców
5
@Eklerek Pamela po latach nadal top
1
@Kgorecki2500 pobieram od ziomeczka, żeby zobaczyć jak mi to na PC będzie chodzić
0
@MeAndSwan kurde, ostatnio treningówki Barcy tak mi się podobają
0
@maroon twitter mu przetłumaczy
0
Jak ktoś lubi horrory, to na Steamie jest do odebrania za darmo gra Remothered: Tormented Fathers, natomiast na GOG Remothered: Broken Porcelain
1
"No to se jeszcze poapeluje". Ale może chociaż zda sobie sprawę, że Zełenski ma go w dupie i zacznie się heel turn Tuska @Popitek12
0
@MaziFCB o Rudigerze jest druga zwrotka: "gangrena, błoto, bagno..."
2
Rozpusta, rozpasanie, brak skromności, wyuzdanie. Rozwiązłość, niemoralność, cudzołóstwo, porno, nagość. Bezwstyd i znieprawienie, zbydlęcenie i zgorszenie. To obrazy z moich snów o Realu Madryt.
1
O, Genie Bouchard żyje
2
Fajną tackę chłop dostał
0
Gasly miałby podium, gdyby nie kara, Colapinto zamyka wyścig i jeszcze ma karę. Zmieniam zespół
3
@Kgorecki2500 sequel Barbenheimera, Grand Theft Barbie
0
Widzę, że moje Alpine ma się dobrze. Gasly to se chyba lubi pozapier w alei serwisowej
3
No i jest. Wstałem dzisiaj, coś mi przeskoczyło w głowie i pojawił się hajp na mistrzostwa świata. Może to te filmiki z Ronaldem @Popitek12
1
Fu, co to i po co to
0
@Popitek12 a ja właśnie gram
0
@Kgorecki2500 jaki?
0
@Laminedependencia wszyscy potępiają to, co banderowski komik zrobił
8
@Bykunn Barcelona to go akurat w trzech finałach zweryfikowała
0
@Laminedependencia Donald i Karol idący trzymając się za ręce mogliby razem wszystko
0
Jak cały naród, włącznie z najbardziej polaryzującymi partiami (no może poza dwoma-trzema ananasami z Labamby i Czarzastym) mówi w jakiejś sprawie jednym głosem, to niech się Ukraina boi
3
@MarFan a no to niesamowite wspieranie napaści na Ukrainę xD
5
@LAMC_10 @Piotrek1993 pozwól, że zapytam ponownie. Czym objawia się "jawne wspieranie napaści na Ukrainę" przez Andreevą, która ma 19 lat?
1
@LAMC_10 Najman przeliczył głosy
10
@LAMC_10 klątwa rzucona, dzięki premierze