4

Barcelona w ciągu imprezowo-alkoholowym od 2 tygodni xD Domy na Valencię.

0

Nic nie ma pary ta Barcelona

1

Dobry ten chłop z Kanału Zero xD Łatwo ma specjalnie ukrytą dokładną lokalizację, a ten gada na streamie, dokąd się zbliżają

0

TVP Sport miało pokazywać mecz bab, a pokazują najobrzydliwszy klub w Polsce, dramat.

0

@Aragorn33 ale widzę, że go doposażyli ogólnie. Okulary ma w końcu

0

@Seledynowy no właśnie nie. Jak pisze @Aragorn33, nocą mówił, że fajnie, że z nim jadą. Potem już nie oglądałem, dopiero odpaliłem.

3

@Laminedependencia 374km do celu

1

@Kgorecki2500 pewnie jeszcze dałoby się napisać, że zrobili to Brytyjczycy.

0

@Aragorn33 ALE, to co jest napisane w tweecie mija się z prawdą, bo łatwogang podczas stream razy mówił, że cieszy się, że ludzie z nim jadą i dotrzymują towarzystwa rozmową, bo sam nie dałby rady.

0

@Aragorn33 sporo oglądałem tego streama. Dużo ludzi zachowuje się jak małpy

2

@Rupert_Haubica i nie widzą swoich koleżanek nago prawie codziennie xd

0

Stan brytyjskich mediów:

Kobieta, która była w tamtym czasie poniżej 16-roku życia i była ofiarą handlu ludźmi, SPAŁA z setką AZJATÓW. W rzeczywistości była gwałcona przez Pakistańczyków. Nietrudno się domyślić, że Muzułmanów.

0

@Guillegavira no a teraz Leon też odchodzi

4

@Rupert_Haubica myślę, że to dość proste. To jednak męskie zajęcie i w większości ciągnie do niego chłopczyce

2

@lasocho Disney+ ma wyłączność

13

@Tigermaus zrywać przyjaźnie i kłócić się z rodziną w imię polityki xD Nie mogę się doczekać, aż pewnego dnia wyjdzie na jaw, że pis i po po jeden wielki układ wymieniający się władzą.

1

@Kidd kurde, zapomniałem to obejrzeć xd Ale Męskie Granie już dawno to zrobiło. świetny koncert, z którego mam taką pamiątkę https://www.cgm.pl/wp-content/uploads/2022/08/Tribute-to-Krawczyk.jpg

a tu jeden z wykonów

2

@EzioAuditoreDF tego właśnie chcę dla Barcy. Prostoty choć raz

1

@Kgorecki2500 odpali Wolverine'a?

0

Jak zawodowy kierowca może się rozdupcyć na treningu? Ja bym się nie rozdupcył

0

@Dari0G czemu w ogóle tam takie prawo istniało? To jest ta nowoczesna Europa?

7

@pluszek według Czarzastego i Tokarczuk to szansa, której nie wykorzystaliśmy.

0

@Encore po wynikach widzę, że Alpine to dość średni wybór, ale uj tam xd

0

@Kinginiesta a on jeszcze po przeziębieniu jakimś

1

Dawać do Barcy albo do Como

0

@Tasde nie podoba mi się

1

Czy jeśli zacznę oglądać F1 i wybiorę sobie Alpine, bo mają fajne kolorki bolidu, to dobrze zrobię?

15

xd wszyscy z niego kręcą beczkę

1

@KamQiX no ostatnio pierwszy raz go widziałem :D

1

To ja nie wiem, o co chodzi xD Był, nie było, był, odchodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?