PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Barcelona w ciągu imprezowo-alkoholowym od 2 tygodni xD Domy na Valencię.
0
Nic nie ma pary ta Barcelona
1
Dobry ten chłop z Kanału Zero xD Łatwo ma specjalnie ukrytą dokładną lokalizację, a ten gada na streamie, dokąd się zbliżają
0
TVP Sport miało pokazywać mecz bab, a pokazują najobrzydliwszy klub w Polsce, dramat.
0
@Aragorn33 ale widzę, że go doposażyli ogólnie. Okulary ma w końcu
0
@Seledynowy no właśnie nie. Jak pisze @Aragorn33, nocą mówił, że fajnie, że z nim jadą. Potem już nie oglądałem, dopiero odpaliłem.
3
@Laminedependencia 374km do celu
1
@Kgorecki2500 pewnie jeszcze dałoby się napisać, że zrobili to Brytyjczycy.
0
@Aragorn33 ALE, to co jest napisane w tweecie mija się z prawdą, bo łatwogang podczas stream razy mówił, że cieszy się, że ludzie z nim jadą i dotrzymują towarzystwa rozmową, bo sam nie dałby rady.
0
@Aragorn33 sporo oglądałem tego streama. Dużo ludzi zachowuje się jak małpy
2
@Rupert_Haubica i nie widzą swoich koleżanek nago prawie codziennie xd
0
Stan brytyjskich mediów:
Kobieta, która była w tamtym czasie poniżej 16-roku życia i była ofiarą handlu ludźmi, SPAŁA z setką AZJATÓW. W rzeczywistości była gwałcona przez Pakistańczyków. Nietrudno się domyślić, że Muzułmanów.
0
@Guillegavira no a teraz Leon też odchodzi
4
@Rupert_Haubica myślę, że to dość proste. To jednak męskie zajęcie i w większości ciągnie do niego chłopczyce
2
@lasocho Disney+ ma wyłączność
13
@Tigermaus zrywać przyjaźnie i kłócić się z rodziną w imię polityki xD Nie mogę się doczekać, aż pewnego dnia wyjdzie na jaw, że pis i po po jeden wielki układ wymieniający się władzą.
1
@Kidd kurde, zapomniałem to obejrzeć xd Ale Męskie Granie już dawno to zrobiło. świetny koncert, z którego mam taką pamiątkę https://www.cgm.pl/wp-content/uploads/2022/08/Tribute-to-Krawczyk.jpg
a tu jeden z wykonów
2
@EzioAuditoreDF tego właśnie chcę dla Barcy. Prostoty choć raz
1
@Kgorecki2500 odpali Wolverine'a?
0
Jak zawodowy kierowca może się rozdupcyć na treningu? Ja bym się nie rozdupcył
0
@Dari0G czemu w ogóle tam takie prawo istniało? To jest ta nowoczesna Europa?
7
@pluszek według Czarzastego i Tokarczuk to szansa, której nie wykorzystaliśmy.
0
@Encore po wynikach widzę, że Alpine to dość średni wybór, ale uj tam xd
0
@Kinginiesta a on jeszcze po przeziębieniu jakimś
1
Dawać do Barcy albo do Como
0
@Tasde nie podoba mi się
1
Czy jeśli zacznę oglądać F1 i wybiorę sobie Alpine, bo mają fajne kolorki bolidu, to dobrze zrobię?
15
xd wszyscy z niego kręcą beczkę
1
@KamQiX no ostatnio pierwszy raz go widziałem :D
1
To ja nie wiem, o co chodzi xD Był, nie było, był, odchodzi