PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@LeszekFCB ale sobie wszystko ładnie wymyśliłeś w tej głowie pod tezę
5
@Kgorecki2500 nie
6
Julian Alvarez przychodzący do prezesa Atletico o 3 w nocy, że un chce jednak odejść i nara bo od teraz to Deco będzie z nimi rozmawiał. https://zapodaj.net/images/83027ed019b59.png
1
Dzieje się dokładnie to, czego potrzebuję po odejściu Robercika. 4-5, no ok, 3-4 transfery, żeby nudy nie było. Nowe zabaweczki.
2
@Pedri16Future ku*** ku*** co tam się dzieje?!
3
@MirusAmisz nie wytrzymam xD My jesteśmy tak zabawnym klubem, że uj
4
Z tymi wszystkimi transferami to Barcelona chyba będzie zaczynać sezon od trzeciej kolejki
1
@Kgorecki2500 lepiej za Olmo niż za Fermina
5
Daję 3 dni na oficjalkę Alvareza
0
Ej, o co chodzi że demokratyczna władza odradza i bojkotuje udział dosłownie w każdym referendum? Ja oglądam tylko TVN i śledzę tylko Sok z buraka na Facebooku, niech mi ktoś wyjaśni.
1
@Solcio nie chcę widzieć tego holenderskiego pajaca w Barcelonie
4
Oglądamy mecz
0
@norbi77 nie. Bo jeśli masz odwagę ośmieszać tylko jedną stronę i tylko na tym opierasz swoją "śmieszność" to jesteś uja warty. Generalnie skecze na temat polityki są żenujące.
3
@dzefrej234 kolejka jest. Lipsk czeka tego lata
0
@AduŚ07 xDD jedziemy
2
@Lionel_Messi10 przesrane te dzieci mają w erze social mediów. Nękanie od małego. Kiedyś to było niesamowite, jak udało się znaleźć jakiś jeden jedyny wywiad w 360p z Messim czy kimkolwiek.
2
Co jak co, ale z dupy jak nie wiem poszło z tym Gordonem xD Zarówno samo nazwisko (tak, wiem że tam kiedyś wspominano o nim) jak i czas, w jakim to ogarnęli. Bierę to.
Tylko teraz strach, czy oni Fermina nie opchną. Jak już to oby Olmo.
0
@norbi77 Kryszak też by mógł, bo się ośmiesza razem z Dańcem od wielu lat
0
@Frimpong chyba za loczki Lamine'a
6
Właśnie się zorientowałem, że Gordon nosi "10". Sprzedajemy Yamala.
0
@APTAPT "to prawda". A gdzie to wyczytałeś?
1
@macio_944 FC Hollywood
2
Ja np. czuję, że Gordona szybko pokochamy. Miłością męską, prawdziwą.
1
@MsBarca fajna fryzurka
0
@Frimpong plejstejszyn 5
18
@Encore przesadą to było rozpętanie II wojny światowej
1
No to zaczynamy przygodę w grze "07 zgłoś się", czy jakoś tak.
3
Anthony Gordon Welcome to Barcelona | Goals & assists | the English Neymar | Danza Kuduro (Zbigniew Wodecki remix)
0
@19xavi93 aha, to Ona tez odchodzi? Ktoś zostaje? xD
3
Szczerze, to nawet podoba mi się ten lekko angielski kierunek. To Rashfordzik, tu Gordon