PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KamQiX no ostatnio pierwszy raz go widziałem :D
1
To ja nie wiem, o co chodzi xD Był, nie było, był, odchodzi
0
@Kinginiesta z tego, co rozumiem, to tak. A jeśli 12 mln zostanie osiągnięte, to przerwa na odpoczynek i z powrotem.
1
To też może być fajny strimek. Z Zakopanego do Gdańska i prawdopodobnie z powrotem. Wieczorem rusza transmisja na Kanale Zero, również w telewizji.
https://www.youtube.com/live/OZVKd2wQMS8
Nie wiem czemu, ale nie zawsze wyświetla się okienko jeśli link jest do streama.
1
Christensen xD Przypomnieli mi, że on jest w ogóle w klubie. O co tu w ogóle chodzi?
1
@macio_944 nie wiem, ja oglądam tylko TVN i programy z Dorotą Wysocką-Schnepf
1
Ale by tak kebaba se dzisiaj
1
Ale ale ZAWETOWOŁ
7
@NeroTFP1 to jest choroba, PQSD. Post-Qatar Stress Disorder. On myśli, że w jakimś stopniu to mistrzostwo zbliży go do tego, co osiągnął Messi.
3
@Borneo "dla swiata to noblistka", no bo tylko my wiemy, że to totalna, obrzydliwa idiotka szczująca na swój kraj.
0
@Encore o ile dotrwa, bo wczoraj już coś o urazie było xd
0
@Encore pozabijają się
1
@Popitek12 Argentyna2050
2
@Eklerek spoko te niebieskie wstawki, ale paski obrzydliwe
2
@Borneo a pewnie że ważne. Dla naszego rządu na pewno.
Tokarczuk to zrobiła z siebie absolutną idiotkę przez te kilka dni. Jeszcze większą niż była do tej pory.
5
@Borneo jeśli naszą kulturą mają być Olgi Tokarczuk, Jasie Kapele, Matyldy Damięckie albo Muzeum "Sztuki" Nowoczesnej, to ch... z tym. No ale dobrze wiemy, po czyjej stronie są te osoby. Utwory, piosenki, obrazki srające na własny kraj same się nie stworzą.
0
@FcPortoFan1999 fakt, Damian Emiliano Martinez Romero, znany jako Dibu
6
A bo ten
Mistrz Świata, zdobywca Złotej Rękawicy Mistrzostw Świata, dwukrotny zdobywca Copa America, zwycięzca ostatniej edycji Finalissimy, dwukrotny zdobywca nagrody im. Lwa Jaszyna dla najlepszego bramkarza, a także dwukrotny zdobywca nagrody FIFA The Best dla najlepszego bramkarza zdobył sobie wczoraj Ligę Europy.
15
Najpierw jakaś statuetka jak za zawody szkolne, teraz talerz. Mogliby mu dać coś raz a porządnie, a nie Laporta wyciąga z kanciapy to, co mu zalega.
0
@tomek8756 a miał być sprzedany xd
0
Jeszcze bardziej szanuję nasze Markusiątko kochane
1
@tomek8756 i co mu kupi na tę kolację
4
@Popitek12 tak zwany francuz
0
@icon3520 z drugiej strony spoko, że sponsor jest mało widoczny.
0
hmm, no ciekawe dlaczego
1
@NeroTFP1 generalnie obrzydliwa postać, szczególnie jej antypolskie wypowiedzi, a zwracanie się do czatugpt "kochanie" wiele mówi o tym, co tam w głowie się dzieje. Nie dziwi mnie, że mówi o używaniu AI bez poczucia żenady.
2
Magyar nic o Lewandowskim nie powiedział, słabo.
2
Sama nazwa budzi już obrzydzenie
1
@Lionel_Messi10 nie no panie, jaki Oyarzabal, z czym do Europy
5
Z PSG już beki mieć nie można, z Arsenalu beki mieć nie można. Game's gone.