1

@KamQiX no ostatnio pierwszy raz go widziałem :D

1

To ja nie wiem, o co chodzi xD Był, nie było, był, odchodzi

0

@Kinginiesta z tego, co rozumiem, to tak. A jeśli 12 mln zostanie osiągnięte, to przerwa na odpoczynek i z powrotem.

1

To też może być fajny strimek. Z Zakopanego do Gdańska i prawdopodobnie z powrotem. Wieczorem rusza transmisja na Kanale Zero, również w telewizji.
https://www.youtube.com/live/OZVKd2wQMS8

Nie wiem czemu, ale nie zawsze wyświetla się okienko jeśli link jest do streama.

1

Christensen xD Przypomnieli mi, że on jest w ogóle w klubie. O co tu w ogóle chodzi?

1

@macio_944 nie wiem, ja oglądam tylko TVN i programy z Dorotą Wysocką-Schnepf

1

Ale by tak kebaba se dzisiaj

1

Ale ale ZAWETOWOŁ

7

@NeroTFP1 to jest choroba, PQSD. Post-Qatar Stress Disorder. On myśli, że w jakimś stopniu to mistrzostwo zbliży go do tego, co osiągnął Messi.

3

@Borneo "dla swiata to noblistka", no bo tylko my wiemy, że to totalna, obrzydliwa idiotka szczująca na swój kraj.

0

@Encore o ile dotrwa, bo wczoraj już coś o urazie było xd

0

@Encore pozabijają się

1

@Popitek12 Argentyna2050

2

@Eklerek spoko te niebieskie wstawki, ale paski obrzydliwe

2

@Borneo a pewnie że ważne. Dla naszego rządu na pewno.
Tokarczuk to zrobiła z siebie absolutną idiotkę przez te kilka dni. Jeszcze większą niż była do tej pory.

5

@Borneo jeśli naszą kulturą mają być Olgi Tokarczuk, Jasie Kapele, Matyldy Damięckie albo Muzeum "Sztuki" Nowoczesnej, to ch... z tym. No ale dobrze wiemy, po czyjej stronie są te osoby. Utwory, piosenki, obrazki srające na własny kraj same się nie stworzą.

0

@FcPortoFan1999 fakt, Damian Emiliano Martinez Romero, znany jako Dibu

6

A bo ten

Mistrz Świata, zdobywca Złotej Rękawicy Mistrzostw Świata, dwukrotny zdobywca Copa America, zwycięzca ostatniej edycji Finalissimy, dwukrotny zdobywca nagrody im. Lwa Jaszyna dla najlepszego bramkarza, a także dwukrotny zdobywca nagrody FIFA The Best dla najlepszego bramkarza zdobył sobie wczoraj Ligę Europy.

15

Najpierw jakaś statuetka jak za zawody szkolne, teraz talerz. Mogliby mu dać coś raz a porządnie, a nie Laporta wyciąga z kanciapy to, co mu zalega.

0

@tomek8756 a miał być sprzedany xd

0

Jeszcze bardziej szanuję nasze Markusiątko kochane

1

@tomek8756 i co mu kupi na tę kolację

4

@Popitek12 tak zwany francuz

0

@icon3520 z drugiej strony spoko, że sponsor jest mało widoczny.

0

hmm, no ciekawe dlaczego

1

@NeroTFP1 generalnie obrzydliwa postać, szczególnie jej antypolskie wypowiedzi, a zwracanie się do czatugpt "kochanie" wiele mówi o tym, co tam w głowie się dzieje. Nie dziwi mnie, że mówi o używaniu AI bez poczucia żenady.

2

Magyar nic o Lewandowskim nie powiedział, słabo.

2

Sama nazwa budzi już obrzydzenie


1

@Lionel_Messi10 nie no panie, jaki Oyarzabal, z czym do Europy

5

Z PSG już beki mieć nie można, z Arsenalu beki mieć nie można. Game's gone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?