PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A nie może jakiś Pique wykupić tego Getafe i je usunąć?
0
Gertych tworzy armię na wybory 2027
0
W końcu wyjazdówka/trójka z normnym herbem, super
1
@Popitek12 pełno zwolnień. Wyatty też polecieli
1
@Eklerek xD chłop co martwego udawał. Zrozumiałe
1
@RoberDzik już chciałem zgładzać
0
@krycha2201 obsesję
9
Na 30 milionów @Moderacja robi amnestię dla wszystkich więźniów serwisu FCBarca.com
0
@Kgorecki2500 w ogóle jadą po chłopie, a chyba nic złego nie powiedział xd
4
@Eklerek Lehmann 3/10 uważa się za dychę, klasyk. A ta z tyłu trochę jak Doris ze Shreka
0
Zdrowy ten czarodziej xD
1
@Eklerek to dlatego, że ją onieśmieliłem
0
@Arden nie orientuję się, ale czy on nie jest za dobry na ławkę?
1
@Roobo też nie i w sumie to jest super, bo chłop nie chce być na pierwszym planie
1
Ej, bo złapałem teraz lekką zawiechę. Thiago w końcu jest w sztabie Flicka czy nie xd
2
@esem91 wpłacił 200 tysięcy i ponoć powiedział, że koszulkę dorzuci extra albo że to jest extra (pomysł)
8
W ogóle Robercik mówił, że nagłośni sprawę międzynarodowo. Wyobraźcie sobie, że robią połączenie z Laportą xd Chłop by tam był w swoim świecie
3
@gumaz cisza nocna nie istnieje tak naprawdę. Zakłócanie porządku czy tam miru domowego można zgłosić o każdej porze
3
Sąsiadka zaraz na policję dzwoni na bank, jak oni tam koncert grają teraz xD
0
@draxidox jak nie chodzi Ci o exy, to Silent Hill f polecam np. Teraz gram też Star Wars Jedi: Survivor i gra się mega przyjemnie
0
@matador byłem raz i nigdy więcej
0
@Karol145 ode mnie otrzymał cztery. Ten typek ma jakiś oficjalny status, że ludzie się jarają tym, że dał jakiejś walce 5 gwiazdek? Bo dla mnie to śmieszne. "Footroll dał meczowi Barcelony z Celtą Vigo 3 gwiazdki". No spoko, i co xd
7
Przypomniała mi się sytuacja, jak sędzia chciał ukarać Dembele za wyzwiska czy pyskówki bodajże w jego stronę, a Messi powiedział do sędziego, że "Dembele nie mówi po hiszpańsku"
0
Vinicius smutny, bo nie może płakać, że rasizm
6
@Eklerek a potem to już grał z kontuzjom
9
Też tak macie, że leżycie przed snem w łóżku i nagle na myśl przychodzi "czemu Cubarsi, CZEMU", po którym następuje "czemu Eric, CZEMU"?
1
Niektóre wyzwania w Gran Turismo to jakbym bossa w Eldenie czy Sekiro bił. Pokonanie ich cieszy tak samo
9
No jak czyta się takie informacje to aż się słabo robi. Szkoda gościa.
3
@Eklerek jest już fotorelacja z meczu
https://zapodaj.net/images/edae6f4ec3276.png
2
@Eklerek i to jeszcze Marciniak