PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hubert102 Di Natale na atak i w sumie na ten moment nic lepszego nie uklepiesz jak idziesz w jedną ligę.
1
@Janas11224 Jak auto wygląda spoko, ma kopa to ma to sens, ale jak ktoś daje sobie własną rejestrację do 20 letniej audi albo bmw czy passata co rozpędza się w 15 sekund do 100km i przy tym to auto woła o pomoc i ma ochotę się rozpaść to wieś jak nie wiem co xD
0
@Stasiuburza Granie Rivalsów, Fut Champions minimum 2 ranga, Squad Battles i za same nagrody tygodniowo można wyciągnąć 200-300k bez większego szczęścia w paczkach, a jak coś poleci to wiadomo. Jeszcze jest handel na rynku, ale patrząc na ceny to osobiście nie wiem czy warto tracić czas. Bo jak zainwestujesz to za 2 dni możesz stracić 2x tyle.
0
@Joe_Pesci a w ubisoft+ far cry 6 i inne gry są za 60zł xD Oczywiście na PC
0
@Kamil689 Jeszcze dwie, dadzą radę ;p
0
@Mr8lack Oki (15znaków)
1
@Mr8lack XDDDDDDD Gość prawie umiera na boisku podczas Euro i może wg Ciebie on ma mieć jeszcze pozwolenie na kontynuowanie gry?
0
@barcelonaLM Oki to niech piłkarze z wykrytymi wadami serca wracają do gry i grają po 90 minut na pełnych obrotach :D Powodzenia
1
Mam nadzieję, że lekarze okażą się stanowczy i Aguero już nigdy nie wybiegnie na boisko. Najmłodszy nie jest, a jakiekolwiek problemy z sercem powinny dyskwalifikować zawodnika z dalszej gry.
To samo Eriksen powinien dostać zakaz od lekarzy, a nie chcieć sobie wrócić pobiegać za piłką ryzykując życie. Sportowcy mają ogromne szczęście mając praktycznie od ręki specjalistyczne badania i sami po takiej diagnozie powinni sobie zadać pytanie czy warto ryzykować życie dla jakiejś głupiej gry. Tym bardziej, że ze swoim nazwiskiem mogą robić cokolwiek innego w piłce nożnej.
1
@Rokita Gram czymś takim obecnie
https://www.futbin.com/22/squad/2359376
1
@Rokita Później podeślę jak wrócę do domu
0
@Rewolucja123 Xavi klaska przy linii, jest dobrze
0
@Rokita Zagrałem Messim 5 meczy póki co, ale co podania daje i strzela to bajka, na śpo jest idealny
0
@PatrychoO Nie było podobnie z Setienem? Też tam o jakąś kasę chodziło po jego zwolnieniu
0
Ale Messi robi kolosalną różnicę w fifie, nie sądziłem, że aż tak inaczej będzie się grało po jego kupnie xD
0
Zasrane Leverkusen, nawet karnego nie potrafią strzelić XD
5
@doc Parkowanie level expert ;p
0
@barcelonaLM Niech sobie robią co chcą, ale po co to publikować?XD
0
@IronSanHybrid Coś w tym jest, ale dobrze, że nie popełniają tego samego błędu co z Podolskim na przykład, chociaż Poldiemu to na dobre wyszło. Cash może dać bardzo dużo. Mam nadzieję, że języka się nauczy, mimo że jest bardzo trudnym do nauki dla obcokrajowca. Skoro Guardiola nauczył się jednego z najgorszych na świecie (wg mnie) niemieckiego w rok żeby trenować Bayern to wszystko się da zrobić xD
1
Niech nasz trenejro okaże się drugim Flickiem albo Guardiolą, proszę xd
0
@Uukasz_93 Nadal będzie bardzo ciężko wyjść z grupy LM.
1
Jestem pewny, że jakby powstała zrzutka na zwolnienie Koemana to zapełniłaby się w ciągu godziny. W normalnym klubie taki gość już dawno by wyleciał, a w Barcelonie najwidoczniej musi się stać katastrofa żeby to się stało. Czyli brak miejsca w pucharach w przyszłym roku i odpadnięcie z grupy LM.
1
Niech ktoś da charytatywnie te 12 mln Laporcie i niech ten Koeman już się wynosi z tego klubu, bo ile można. Zrzutka, SMS o treści "pomagam" też by się przydało dla tego klubu.
1
@michal26 Odbędzie się, tyle że niezgodnie z prawem wg sądu
1
EA to na prawdę są dzbany XD Jak dostanę bana za coś co oni zrobili to serio będzie hit. Wiem, że regulamin to regulamin, ale sami dali +1 za porażkę i nawet prosi z tego korzystają :v
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/248596323_171779631817873_1244716361988158585_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=MOXXGWE8iVEAX9jffQW&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=917a6e7f69cd6d2513ad243918ef299c&oe=619C9958
0
@DaPidejpi A to jak nie wypłacą wygranej to nie może ich o to posądzić? Dowody ma, że wygrał.
0
@FC1899Barca Oby tak było
0
@Ghostface No ja ostatnio za dużo wygrałem i przestało być tak kolorowo najwidoczniej, trzeba sobie przerwę zrobić
2
@Ghostface Nie tylko Tobie nie powchodziło dzis xd
0
Dobra Marsylia musi to wygrać teraz