0

@mihau9 Ostatni mecz Fabiana w kadrze, także nic dziwnego, że się rozeszły jak ciepłe bułeczki.

1

Nawet Sarius będzie się bił na FAME XD No kogo jak kogo, ale Mariusza się tam nie spodziewałem. Myślałem, że max co tam zrobi to koncert. Jaki tam hajs musi lecieć to głowa mała, a niedawno walką wieczoru była walka jakichś patusów jak Magical i Rafonix.

Skoro takie twarze zaczynają tam iść to może uda się skusić Peje i Tede. Takie 2 mln na łeb i myślę, że nawet Rychu by nie pogardził :D

0

@pt9 Ale nadal nie ma balansu, bo bramkarze bronią zbyt dużo. Jednak mimo to gra mi się spoko. Na szczęście jak się wylewa to w obie strony i nie tylko ja trace na tym

0

@pt9 Wyczuwam ostrego trolla

0

@kamyk_23 Ja już nie wierzę, że takie szklanki jak Dembele i Aguero będą cokolwiek znaczyć w tym klubie. Dembele to transfer pomyłka, a Aguero typowo przyjacielski pod Messiego.

Chciałbym się mylić, ale ktokolwiek niż oni będą lepsi przez umiejętność złapania rytmu meczowego, a nie zagrają miesiąc dobrze i Ci wypadają potem na pół roku, bo zrobią za długi wykrok na treningu.

0

@MarcelNJ11 Nie, dopiero 1.10.

0

@MarcelNJ11 Premiera wersji Ultimate jest jutro 27.09, premiera zwykłej 01.10. Ale tylko edycja standardowa jest pudełkowa w tym roku

0

@MarcelNJ11 Nie, wersja Ultimate jest tylko cyfrowo. Pudełkowa dopiero 1 października

1

@kryhaa Jest bardzo dobry, ale gorszy niż w poprzednich fifach jak dla mnie. De Bruyne za to na mocno na plus. Niestety bramkarze w tej grze bronią praktycznie wszystko i nie ma znaczenia czy ktoś ma 90 wykończenia czy 80.. Po prostu zanim odda się strzał to lecą już w stronę piłki

0

@MaziFCB Correa i Mertens to bestie, nienawidzę na nich grać xD Dobry składzik.

Ja mam coś takiego, szczęście w paczkach dopisało :D Po zmianach pozycji i z lojalką jest 100 zgrania https://www.futbin.com/22/squad/486639

0

@Kamilos84 Masakra jakaś. A czemu tam się tak dzieje w ogóle?

0

@Oskar00 Jak nie, jak mi znajduje w kilka sekund, a gram na PC

0

@PartidarioCatalan EA potwierdziło, że pełny dostęp do gry dostają gracze na PC z abonamentem EA Play Pro. Tu jest ta linijka z ich strony

"EA Play members can kick off their FUT 22 journey with a 10 hour trial starting from September 22. EA Play Pro players will have full game access on PC starting from September 22."

0

@PartidarioCatalan To tak nie działa, Ea play zwykłe jest na 10h, ea play pro, te za 60 zł daje dostęp bez limitu od dzisiaj. Oczywiście pro jest tylko na PC

0

@MessiTheBesst Nie ma limitu na ea play pro

0

@aezakmi123 To chyba przez stronę musisz dodać do biblioteki najpierw. Wyłącz origina, wejdź w ten link https://www.ea.com/pl-pl/games/fifa/fifa-22/buy/pc zaloguj się i tam powinno pójść.

0

@aezakmi123 No to bez problemu, w play list jest fifa 22 normalnie.

0

@aezakmi123 Tak, ale Ci co kupili preorder gry nie mogą grać, pierwszy bug taki, cyny gejm

0

Może ktoś grać już w Fife na PC? Ja mam tylko żeby zobaczyć w bibliotece, nie mam nic żeby uruchomić xd

1

@PatrychoO Dobra faktycznie jest, ale mam kupioną wersję Ultimate i mam tylko żeby zobaczyć w bibliotece, a nie dodać, z kolei w bibliotece jest napisane, że premiera 27 XD Usunąłem Fife i wszystko na czysto robię

0

@PatrychoO No właśnie ja nie mam :D

1

@PatrychoO Jak wejdziesz w fife to jest napisane, ze zawarta w ea play pro, ale w liście jej nie ma XD Dziwna akcja

3

Alphonso Davies streamuje sobie na twitchu fife 21, co ciekawe ma tylko 500-600 widzów xD

https://www.twitch.tv/thatboydavies19

1

@IronSanHybrid Tak, na 10h.

0

@Transu96 Nie będę musiał, gra już dawno pobrana xD Chyba że to tak nie działa

0

@LeoMessiah Na PC zwykłe EA Play jest za 15 zł, za 60 zł masz ten lepszy abonament, a za cenę tego fife bez limitu, bf'a nowego bez limitu (jak wyjdzie) itd. Dla mnie mega opłacalne :D

0

@Deltta Raczej o 19 się pojawi dopiero.

0

@monsterrize Barcelona ma po prostu pełne gacie, presja jest tam ogromna teraz, dodatkowo trener demotywuje zawodników swoją gadką, no kurde, on powinien być pierwszy do wspierania ich. To wygląda jakby Koeman grał na zwolnienie i odprawę z kontraktu.

0

@LeoMessiah Tak, zapewne pojawi się dopiero jak EA ją tam doda, zapewne o tej 19 jak informowali o włączeniu wszystkiego. Ewentualnie może być inny myk, że na angielskiej wersji Origina przez przeglądarkę będzie dało się dodać, kiedyś chyba była taka sytuacja, więc tam też polecam patrzeć.

@Commandement wszystko robisz dobrze :D Ale i tak nie napalałbym się na szybkie wejście do gry, bo serwery zapewne upadną. Ja kupiłem wersję Ultimate więc może dostanę jakieś pierwszeństwo z racji tego, że grę mam pobraną od 2 dni i po prostu połączy mnie z serwerami xD

3

@monsterrize No ale szanujmy się, z Granadą u siebie to na miękko powinni robić. Nikt nie oczekuje, że będziemy ogrywać Bayern, Real czy kogokolwiek z topki, ale takie Granady, Cadizy i inne to mecze w których powinniśmy punktować żeby mieć jakiś margines błędu potem. A przez straty punktów z takimi zespołami zrobi się sraka prędzej czy później.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?