PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Chwilę pograłem i w sumie to jestem lekko zawiedziony xD Mape dali z dupy jakąś, ani ten BF ładny, ani brzydki, gra czasami wariuje i obniża mi użycie karty przez co są lagi. Ja wiem, że to beta, ale kurde, poprzednie części były o wiele lepsze na tym etapie, przynajmniej wiemy dlaczego przesunęli premierę :v No i też mam problemy z logowaniem po każdym meczu ;d
0
EA to jednak piękna firma. Tyle lat, a oni dalej serwery z kartonu. Kto by się spodziewał, że jak ruszy beta BF'a to serwery padną i nie będzie dało się połączyć XD
Edit: O kurła, udało się :v
1
@kamiVeB Za Squad Battles w niedzielę o 10 rano, Rivalsy czwartek o 10 albo o 9, za fut champions masz od razu jak rozegrasz wszystkie mecze.
0
@deyna2018 Jak są fajne paki to owszem. Jak nie zrobiłeś jeszcze hybryd narodowych i ligowych to polecam. Wymienne i bardzo dobre paczki, ja około 400k profitu z nich wyciągnąłem.
0
@LyFT Moja ostatnia fifa to 20 i jak teraz gram w 22 to dla mnie jest spora różnica w tym jak ten gameplay wygląda. Kosmetykę pomijam, bo to ma najmniejsze znaczenie wg mnie. Też PC.
0
@marcin62 No niestety, też bym chciał pograć już i zobaczyć czy RTX 2060 sobie poradzi XD Bo z wymaganiami to polecieli lekko
1
@marcin62 Beta dla preorderów od jutra, otwarta od 8 czyli od piątku :D Dzisiaj tylko predownload
0
@PizzerMan Iqos, ale nie zaczynaj jak nie palisz. Zjedz owoca jakiegoś po prostu
1
@kuz nic, chyba że ktoś wstawia pesel i zdjęcia dowodu na fb, a pewnie są takie kwiatki xd
0
@Omoziu Tak jak wyżej, od siebie dodam bardziej konkretnie: nowa generacja ma bardziej zieloną murawę (XD), animacje z hypermotion (jak jesteś zwykłym graczem to masz to w dupie). I old geny też mają zmieniony gameplay względem poprzedniej gry, też mają inne animacje itd, więc dla mnie to różnica w nic nie znaczących detalach
0
@jeyx77x Nie no, jak obrońca wyskoczy do Ciebie czy po prostu Cie kryje to nie ma opcji, że finezyjny siądzie, ale jak taki De Bruyne czy Pogba uderza z daleka, bez asysty obrońcy i to siedzi to jakaś logika w tym jest. Jak zaczną nerfić to sami się w tym pogubią, bo to EA w końcu i w ogóle nie będzie się dało strzelić gola (bramkarze 1vs1 to bogowie w 90% sytuacji). Jedyna rzecz za którą mogliby się wziąć to autobloki, bo nawet nie zdążysz strzału nacisnąć, a obrońca już leci w Ciebie żeby zablokować xD
2
@jeyx77x Mnie denerwuje gra w obronie, za cholere nie wiem jak grać żeby było to jakoś stabilne XD Zawsze gdzieś się ruszę i trace gola.
Poza tym na + póki co ta fifka, nawet te finezyjne strzały z daleka są spoko jak dla mnie
10
@DaPidejpi 91 Messiego to nikt za naszego życia nawet nie powącha :D Nadal się zastanawiam jak on wykręcił tyle goli, przecież to jakiś kosmos
0
@Commandement to prawda, u mnie Pogba czy De Bruyne z 30m ładują gole, a sam na sam strzelają często jak kaleki
0
@MesQueUnClub_87 dokładnie, ja przeszedłem tylko jako bóle mięśni, brak smaku i węchu, tata w szpitalu miesiąc pod tlenem i długo dochodził do siebie, mama z kolei w podobym wieku do taty przeszła podobnie jak ja dodatkowo gorączkując i po chorobie szybko doszła do siebie. Co osoba to inaczej i wiek też tutaj nie jest wielkim wyznacznikiem jak dla mnie.
0
@koksik2700 Bejott nagrywał ostatnio taktyki i jak grac w obronie w tej fifie
1
Parke przegrał przez swoją pasywność w pierwszych 5 minutach jak dla mnie. Gdyby coś potrafial na początku to by wygrał. Borys go obijal, był bardziej aktywny szczególnie na tym początku właśnie.
5
@qbsonFCBarca szkoda, że bardziej ciekawe niż jakieś ksw xd
0
@Wojtah pisanie prawdy bywa bolesne
3
Barca kolejny mecz bez celnego strzału, cóż za niespodzianka. Ten Laporta wypierdoli w końcu tego chłopa z ławki razem ze sztabem czy czeka aż nie zagramy w żadnych pucharach?
0
@l0Messini Ten nowy pes (efootball) to taki syf, ze szkoda nawet patrzec na to
5
@Criss18Barca Mańkowski też kiedyś chyba niezbyt przychylnie wypowiadał się o fame mma, a teraz tam walczy w main evencie, także no
0
@barteggg08 Jest jest, dlatego wyciszyłem od razu xd
1
@IronSanHybrid Ja po około 200 meczach mogę powiedzieć, że nie jest wcale trudno zdobyć gola, o wiele łatwiej go stracić. Jeden ruch środkowym obrońcą i praktycznie tracimy gola, ta FIFA rzadko wybacza błędy co akurat jest plusem xD. A jak chodzi o strzelanie to wystarczy nacisnąć finezyjny strzał takim Pogbą czy De Bruyne i 9/10 strzałów wpada, oczywiście bez asysty obrońcy, bo wtedy zadziała jakże cudowny autoblock. Szczerze mam nadzieję, że nie zaczną kombinować przy gameplayu i zostawią to tak jak jest, bo mimo błędów, dziwnych sytuacji to na prawdę ta odsłona zapowiada się spoko.
12
@BorzyKrzys Jasny gwint, taki cringe mnie przeszedł, że muszę wyjść na balkon. Jak dobrze, że już jakiś czas temu skończyłem szkołę i nie muszę doświadczać tam gówna obecnych czasów XD
0
@Malpi_Musk I ta świadomość, że jakbyś zagrał patriotycznie to miałbyś 2x tyle :D
1
@TridenteMSN Legia vs Leicester, TVP 2
0
@panczo bez wyniku to ten lekarz moze cie cmoknąć z tą kwarantanna.
3
@MesQueUnClub96 raczej nie, co miał z tymi rękami zrobić
0
@mihau9 Ostatni mecz Fabiana w kadrze, także nic dziwnego, że się rozeszły jak ciepłe bułeczki.