PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Przypominającej o tym jak bardzo obywatele są dymani
57
@krawczykPSG Myślę, że to frajerstwo i tfu na takie zachowania
0
@Commandement Nie no kwalki spoko pomysł. Pamiętam swoją grę w fifie 20 (w 21 nie grałem) i wyglądało to tak, że fife odpalałem tylko w weekendy żeby zagrać fut champions, a teraz jest więcej do roboty i trzeba się trochę wysilić niż wbijanie g3 raz na tydzień. Dodatkowo ogromny plus za dawanie nagród od razu po zakończeniu. Wszystkim się nie dogodzi na pewno, zawsze będą jakieś głosy sprzeciwu ;p
0
@Commandement Nagrody są słabe, jednak w wyższych ligach jest szansa na coś dobrego (dzisiaj Bruno z paczki za 100k więc spoko). Dodatkowo uważam, że granie cały czas w wyższych ligach poprawi umiejętności tych słabszych, bo siłą rzeczy będą grać z lepszymi i uczyć się, wyciągać więcej wniosków. Spaść się nie da i to plus jak dla mnie (poza zakończeniem sezonu, wtedy cofa nas o 1 ligę np z 1 do 2 itd). Fut Champions dla mnie na spory plus, mniej meczy, większy fun wg mnie, nawet jak zrobisz 0-20 (chyba rąk trzeba nie mieć) to i tak masz jakieś w miarę paczki. Dodatkowo za eliminacje też są paczki. Zrobić 8-12 żeby mieć gwarantowane ify nie jest tak trudno. Wyższe rangi gwarantują te 1500 pkt i nie trzeba grać Rivalsów od nowa. Ze Squad Battles się zgodzę w 100%, żeby mieć te 2 paczki za 50k i 26k coinsów trzeba wygrać około 25 meczy na legendarnym (sprawdzone), a taki grind mija się z celem, bo granie na bota jest strasznie nudne.
Rynek jest popsuty, karty są bardzo tanie, więc jakiś balans między słabszymi nagrodami, a dobrymi kartami jest zachowany, bo najlepszy skład z serie A i bardzo dobrze wyglądający na boisku robisz za niecałe 150k, a jak ktoś chce hybrydy to wiadomo, że więcej musi wydać.
0
@PatrykBarca Pod względem klimatu będzie to najgorszy Mundial w historii jak dla mnie. Zimno, szaro, ponuro, a w TV najważniejsza piłkarska impreza. MŚ tak jak ME kojarzą się ze słońcem, wakacjami, strefami kibica wypełnionymi po brzegi. Mam nadzieję, że chociaż Polacy tam zagrają.
0
@Momals11 A za lekko ponad rok najgorszy mundial jaki można sobie wyobrazić
0
@Katalonbar Ogólnie San Marino kiedykolwiek wygrało jakiś mecz? :D Tak z ciekawości sobie patrzyłem na flashscore i widziałem max remis, ale po statystykach można stwierdzić, że oni potrafią coś skleić i stworzyć sytuacje XD
0
@Kamyk37 oj tak, szczególnie, że wygrywali :D dlatego przestałem często obstawiać, bo cały czas 1 mecz nie siadał xD
0
@dembabejlen potwierdzam, byłem tą zapalniczką
1
Szkoda, że Ukraina utopiła kupon na 1300 zł :(
3
@Wilczeq remis sprawi, że się zesramy z Węgrami z presji
1
Wkurza mnie niesamowicie ta gra kadry. Nie wiem czy oni się boją czy co, ale tam nikt nie chce wziąć gry na siebie. A Puchacz to powinien dostawać kary finansowe za każdą bezsensowną wrzutke, bo jak chłop nie wie co zrobić to wykurwia piłke w powietrze
0
@Encore +3.5 gola po kursie 1.88 wejdzie aż miło xD
0
@marcin62 Szkoda, że nikt nie ma problemu z tym, że ludzi też się zabija w grach, często okrutnie, torturując (np w Far Cry 4) XD.
0
@Nieznajomy wszystko na raz
3
Ja rozumiem jeszcze gdyby ten obrońca Hiszpanii PODAŁ do Mbappe po zagraniu zawodnika z Francji, nie wiem, głową, dupą, siurem i zrobiłby to w bardziej ewidentny sposób. Ale przecież to już była rozpaczliwa próba interwencji i ratowania zespołu, co oni mają mieć radar na czole? Debilny przepis i tyle. Dla mnie wał, tu był 100% spalony.
0
@Roxi nie no Benzema top bez dyskusji, ale Mbappe to się zgodzę w sumie patrząc na jego grę teraz
5
@Hosh odpaść w grupie, tfu
4
No spalony jak uj
0
Benzema przed aktualizacją jeszcze oddał ten strzał :v
0
I taki Lucho wyciąga wszystko co najlepsze z młodych, ze starych też, bo Busquets gra jak szef, a my mamy beton na ławce w Barcelonie co blokuje rozwój wszystkich mam wrażenie
6
@FC1899Barca Tyle ciosów na łeb dostać to nie wiem jaka sieczka musi być jak emocje i adrenalina opadną
2
@Pewex @PatrychoO wg podawanych informacji ta beta to build gry sprzed kilku miesięcy. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jeśli faktycznie tak jest to za miesiąc powinna być spoko gierka z dodanym wszystkim tym czego brakuje.
0
@koksik2700 Nie grałem w fife 21, więc nie mam porównania ;p
0
@Ronnie1992 Konsole niedługo dostaną patcha, który poprawia bramkarzy pod względem tego bronienia wszystkiego, łatwiej będzie strzelić gola z pola karnego, trudniej zza pola (nerf finezyjnych), ale powstanie nowy błąd i często będą się kłaść po prostu na ziemie i puszczać większość lekkich i średnich strzałów do 11.27m w polu karnym (oficjalne info z patcha) xD Na PC już jest.
0
@deyna2018 Można coś pomyśleć kiedyś ;p
0
@tomcias10 No ja zrobiłem 12-8 i 300k profitu miałem i następnych kwali już awans, ale nie mam psychy do grania 2x tego samego w weekend. Dobra opcja dla kogoś kto dobrze gra, ale np wie, że w któryś tydzień nie będzie miał czasu na grę to sobie pyknie podwójnie ;p
0
Nie wiem jak na konsolach, ale w tym roku fut champions na PC jest bardzo łatwe, a mogłoby się wydawać, że będą ciężary. Dodatkowo można grać kilka razy w jeden weekend jak ktoś ma psyche i się szybko zakwalifikuje znowu xD Chociaż z tego co widzę każdy kto ogarnia choć trochę grę to zrobi te 8 wygranych i ma fajne nagrody. Dobra zmiana dla zwykłych graczy, którzy nie mają czasu cisnąć po 30-40 meczy w 3 dni.
1
@Mizander Zbieram teraz na Leo i Hakimiego, brakuje jakieś 700k, z fut champions 300k profitu tylko za 2 range xD PC
https://www.futbin.com/22/squad/1275111
1
@zeko0 Tak szczerze to nie byłby wcale jakiś głupi pomysł na wyjście z długów XD Założyć zbiórkę, kto chce to wpłaci, a jest masa osób, które chciałyby pomóc w takiej sytuacji :D