PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trexas Daj coś na LM jutro XD Ja mam coś takiego, wiadomo w teorii faworyci i powinno wejść, a jak jest to każdy wie :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDExMjU2NzM0OTUwMDoC-sSOhFCEK9ArOX8%3D&source=SB
1
Kurs na Bayern jest tak fajny, że aż żal nie postawić xD Sercem za Barceloną, ale coś mi mówi, że przejadą się po nas i pokażą w jakim jesteśmy miejscu.
2
@MaziFCB Też uważam, że z tymi maskami to jest już ostra przesada, sam chodzę wszędzie bez, ale no jak ktoś by mi zwrócił uwagę to nie robiłbym mu problemów i założył, bo po chuj psuć komuś i sobie dzień XD Zakładasz na 3 minuty, robisz swoje i nara.
1
@xzzxyj W nowych lapkach jest windows 10, a tam ten windowsowy antywirus i to w zupełności wystarcza wg mnie.
0
@Trexas w regulaminie bonusu powinno być napisane
0
@AduŚ07 Powiedziałbym, że spalony ratuje kupon :D Kurde, ale szkoda Lazio, bo zabrakło mi tam ich gola żeby 3 kupony siadły dzisiaj..
0
Roma ratuje kupon w 92 minucie i traci gola ze spalonego w 95, japierdole co za nerwy XD
0
@mikiiki Mam nadzieje, ze nie wygraja, bo wtedy tylko gola Lazio zabraknie na dwóch przegranych XD a dwa mecze przegrane mniej bolą
0
I tak pewnie Real to wyciągnie, gol na 3:2 w 90+ minucie
0
Dobra jeszcze Roma winek, Strasbourg 3 celne strzały i Real vs Celta 8 celnych :D
0
@clyde Nie obraziłbym się, byle 8 celnych strzałów w meczu było :D
A bardziej co do pytania to obstawiam remis.
4
Ajajaj, ale pech z tym wejściem :/ Szkoda chłopaka
https://footroll.pl/footlol/video/30727,okropna-kontuzja-harvey-a-elliotta-mlody-gracz-liverpoolu-zlamal-noge-video
0
BTTS w meczu Milan vs Lazio to chyba nie był dobry pomysł xd
1
Ale Inter marnuje na potęgę
1
@DaPidejpi słabo w obronie i trochę pecha mają, stąd strata 2 goli
0
@Breakdrowser nikt nie kazał Higuainowi pierdolic każde 1v1 xd
2
Euro > Copa America. No tak, bo przecież to wina Leo, że jest Argentyńczykiem i nie ma szans na bardziej prestiżowy turniej xD Niektórym to się na prawdę odkleiło ostatnio
0
@mikiiki 240 do przodu
0
@bartek00717 240 :v
0
Pierwszy kupon od ponad roku na Betclicu i od razu win. Może co tydzień będę zmieniał buka xD
0
@Uukasz_93 Nie nie, jeszcze jeden gol kogokolwiek poproszę
3
@CarloCule Ta, a i tak najebał każdego mocnego z tej wymagającej ligii grając w LM. Ah ten żenujący Leo
0
@seba1324 Pokazujesz im cokolwiek, maila, sms lub po prostu podajesz swoje dane
0
@Volk Próbowałem, ale ta gra ma problem żeby się uruchomić normalnie, a żeby nie grać w 30 fpsach trzeba ściągać jakieś programy, a i tak działa jak gówno. Nie przeżyje 30 klatek na 144hz xD
2
Pięknie ku*wa, pięknie
0
@SkilledHydra16 Wiara w Dembele jest bez sensu. Chłop pobiega 2 mecze z ogórami, a potem znowu wypadnie na kilka miesięcy.
0
@mordini123 Niestety wyboru nie mam :( Miałem mieć wolne, a jednak nocka dzisiaj
0
Leci dzisiaj mecz Polski w apce tvp sport?
1
@Kettger Nie, bo pale iqosa, stylowa w swej prostocie paczuszka heetsów, nie zachęca, nie odrzuca, wolny wybór
4
Jakby ktoś jeszcze nie widział co się tam działo.
Dla mnie popieprzona sytuacja na maksa. Świat w ciągu 1.5 roku zmienił się w totalne gówno, brakuje jakiejś asteroidy, która skończyłaby ten cały cyrk. Jedni w maseczkach, drudzy bez (stawiam, że wszyscy tam są zaszczepieni co w ogóle podnosi absurd tej sytuacji XD) i jaki to ma cel? W tunelu się obmacują, w szatni pewnie to samo. No ludzie. Szczepmy się, wróci normalność, taaa. Ludzie będą szprycowani co roku kilkoma dawkami i to się nie skończy nigdy.
Ale dla odmiany u nas ktoś wygra sobie gruby hajs na loterii, pewnie jakiś daleki znajomy albo kuzyn ciotki dziadka ministra zdrowia XD