1

@TOPINAMBUR a mi sporting wygrana i 1.5 gola oraz Real. Oby weszło, moja kasa ważniejsza niż kluby, które nie mają wpływu na moje życie :D

0

@POLAK12345 To chyba Real musi się potknąć, my wygrać z Atleti ( i resztę do końca). Jeśli Real wygra wszystko to ma mistrzostwo.

0

@Rewolucja123

@Chaoss

No mi akurat po tym updacie się coś popsuło. Zresztą wiele takich akcji było od premiery. Ja na przykład nie miałem żadnych problemów kiedy inni mieli ich masę :D Może przeinstaluje i sprawdzę lub przywrócę wcześniejszą wersje po prostu.

PS. Sprawdzałem już przy innych grach, wszystko działa jak należy, sterowniki aktualne, więc wychodzi, że to wina Cyberpunka :(

0

@Transu96 Przy próbie wezwania auta crash za każdym razem, także coś zepsuli przy nowym updacie, typowo xD Szkoda słów haha

4

@Rewolucja123 Gdybym nie miał to bym nie odpalał

1

Włączyłem sobie Cyberpunka żeby sprawdzić jak to wygląda po aktualizacjach. 2 min gry, crash. Super się zapowiada XD

6

@Puyolex Ślepnąc od świateł

2

@Wossi61FCB No kilka miesięcy na pewno, grając co tydzień w weekend najlepsze ligi. A obecna trwa miesiąc, przed świętami udało się ugrać coś w końcu ;p

0

@Corr Btts jak w masełko wchodzi

3

@KamilZ Kyliana Mbappe

0

@koksik2700 Dlatego mam PC i nigdy nie napalałem się na exy na PS4. W grudniu sprzedałem i nie żałuję. Przeszedłem to co było warte uwagi i pół roku leżała i się kurzyła. Horizona ograłem na PC, zaraz wleci Days Gone, na wydajność w Cyberpunku nie narzekałem.

Ale obecnie kupować cokolwiek do grania to jakiś dramat (ceny). I szczerze mówiąc też jak będę kiedyś kupował konsole ponownie to nie wiem czy nie zdecyduje się na Xboxa.

0

@Pilka_jest_okragla Ja się boje, że po jego przyjściu nic się nie zmieni po prostu. Będą grały nazwiska, zasługi, klepanie do usranej śmierci, brak uderzeń z dystansu, próba wjazdu z piłką do bramki i schemat Alba-Messi na lewej stronie. Niech najpierw pójdzie potrenować coś w poważnej lidze, zrobi wyniki, udowodni, że się nadaje i potem do Barcy. Bo obecnie jego przyjście tutaj będzie tylko i wyłącznie za zasługi i nazwisko.

0

@kuz Jeszcze miał akcje gdzie w jakiejś grze układał klucz i wyszła mu swastyka (oczywiście nieświadomie). Śmieszy mnie to, że gdyby się zaśmiał, zażartował to pewnie dostałby perma i każdy streamer po takiej akcji musi już na wizji przepraszać i się tłumaczyć.

1

@kuz Twitch zaczął upadać od momentu jak Amazon go przejął, czyli od jakichś kilku lat jak mnie pamięć nie myli. To jest chore co tam się dzieje. Spermiarze z administracji oglądają te streamy chyba i walą Niemca po kasku do tego.

Przykład streamera z Polski, Gucio. Niedawno były głośne akcje o jego banach za coś na co nie miał żadnego wpływu, ktoś mu wbił do poczekalni z cycami na awatarze kiedy był w toalecie czy dosłownie na sekundę pokazał coś w linku będąc kompletnie nieświadomym tego co tam się znajduje. W tym samym czasie kiedy on dostawał bana za takie rzeczy to baby w basenie wypinały dupe do kamery i nie była to pornografia. Osobiście nie umiałbym streamować mając tak chory regulamin nad sobą.

0

@Vebrol Sevilla ich pyknie luźno ;d

0

@lambard jak to nie? Gol z PSG X lat temu to idealny powód zeby mu nawet pomnik postawić

1

Wiecie co? Trzymam kciuki za Seville. Jeśli my nie potrafimy być zależni od siebie i marnujemy takie okazje na dublet po na prawdę wyboistym czasie w klubie to niech Sevilla to bierze.

4

Trzeciej takiej szansy na mistrza nie będzie w tym roku. Najlepsze że Madryt nam bardzo chciał podarować ten tytuł, ale cóż.. Barca robi wszystko żeby to przegrać xD

2

@Bobo25 To zrób dzisiaj :o

3

To teraz w rewanżu niech Chelsea pokaże taką determinacje jak City w drugiej połowie

0

Oj Neymar a co to sie dzieje xD

0

JAZDA AAAA hahah

0

@kcule14 chorowal na cos? Bo 65 lat to raczej nie wiek do umierania :(

1

Tak zwany centrostrzal xD

1

Jak Guardiola nie wpuści typowego napastnika w 2 polowie to na prawdę będzie dziwne. Taki napastnik daje w uj możliwości gry na 16 metrze, tyłem do bramki czy wejściem między obrońców. Tym bardziej jak ma się taką pomoc.

0

@amanter ta szczególnie że to psg w rewanżu z nami było obsrane jak dawno nikt xD

0

@Cwaniak4 nie, są po prostu słabi xd

3

0

@PatrychoO wystarczy, że Mbappe zagra dobre Euro. Francuzi w przypadku wygrania nawet "tylko" LM nie dadzą swojemu? No way.

0

@KamilZ A Real potrafi strzelać gole nie grając kompletnie nic. Jak Chelsea straci szybko bramkę (a na pewno Real ruszy od początku) to będzie potrzebny cud żeby awansowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?