PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TOPINAMBUR a mi sporting wygrana i 1.5 gola oraz Real. Oby weszło, moja kasa ważniejsza niż kluby, które nie mają wpływu na moje życie :D
0
@POLAK12345 To chyba Real musi się potknąć, my wygrać z Atleti ( i resztę do końca). Jeśli Real wygra wszystko to ma mistrzostwo.
0
@Rewolucja123
@Chaoss
No mi akurat po tym updacie się coś popsuło. Zresztą wiele takich akcji było od premiery. Ja na przykład nie miałem żadnych problemów kiedy inni mieli ich masę :D Może przeinstaluje i sprawdzę lub przywrócę wcześniejszą wersje po prostu.
PS. Sprawdzałem już przy innych grach, wszystko działa jak należy, sterowniki aktualne, więc wychodzi, że to wina Cyberpunka :(
0
@Transu96 Przy próbie wezwania auta crash za każdym razem, także coś zepsuli przy nowym updacie, typowo xD Szkoda słów haha
4
@Rewolucja123 Gdybym nie miał to bym nie odpalał
1
Włączyłem sobie Cyberpunka żeby sprawdzić jak to wygląda po aktualizacjach. 2 min gry, crash. Super się zapowiada XD
6
@Puyolex Ślepnąc od świateł
2
@Wossi61FCB No kilka miesięcy na pewno, grając co tydzień w weekend najlepsze ligi. A obecna trwa miesiąc, przed świętami udało się ugrać coś w końcu ;p
0
@Corr Btts jak w masełko wchodzi
3
@KamilZ Kyliana Mbappe
0
@koksik2700 Dlatego mam PC i nigdy nie napalałem się na exy na PS4. W grudniu sprzedałem i nie żałuję. Przeszedłem to co było warte uwagi i pół roku leżała i się kurzyła. Horizona ograłem na PC, zaraz wleci Days Gone, na wydajność w Cyberpunku nie narzekałem.
Ale obecnie kupować cokolwiek do grania to jakiś dramat (ceny). I szczerze mówiąc też jak będę kiedyś kupował konsole ponownie to nie wiem czy nie zdecyduje się na Xboxa.
0
@Pilka_jest_okragla Ja się boje, że po jego przyjściu nic się nie zmieni po prostu. Będą grały nazwiska, zasługi, klepanie do usranej śmierci, brak uderzeń z dystansu, próba wjazdu z piłką do bramki i schemat Alba-Messi na lewej stronie. Niech najpierw pójdzie potrenować coś w poważnej lidze, zrobi wyniki, udowodni, że się nadaje i potem do Barcy. Bo obecnie jego przyjście tutaj będzie tylko i wyłącznie za zasługi i nazwisko.
0
@kuz Jeszcze miał akcje gdzie w jakiejś grze układał klucz i wyszła mu swastyka (oczywiście nieświadomie). Śmieszy mnie to, że gdyby się zaśmiał, zażartował to pewnie dostałby perma i każdy streamer po takiej akcji musi już na wizji przepraszać i się tłumaczyć.
1
@kuz Twitch zaczął upadać od momentu jak Amazon go przejął, czyli od jakichś kilku lat jak mnie pamięć nie myli. To jest chore co tam się dzieje. Spermiarze z administracji oglądają te streamy chyba i walą Niemca po kasku do tego.
Przykład streamera z Polski, Gucio. Niedawno były głośne akcje o jego banach za coś na co nie miał żadnego wpływu, ktoś mu wbił do poczekalni z cycami na awatarze kiedy był w toalecie czy dosłownie na sekundę pokazał coś w linku będąc kompletnie nieświadomym tego co tam się znajduje. W tym samym czasie kiedy on dostawał bana za takie rzeczy to baby w basenie wypinały dupe do kamery i nie była to pornografia. Osobiście nie umiałbym streamować mając tak chory regulamin nad sobą.
0
@Vebrol Sevilla ich pyknie luźno ;d
0
@lambard jak to nie? Gol z PSG X lat temu to idealny powód zeby mu nawet pomnik postawić
1
Wiecie co? Trzymam kciuki za Seville. Jeśli my nie potrafimy być zależni od siebie i marnujemy takie okazje na dublet po na prawdę wyboistym czasie w klubie to niech Sevilla to bierze.
4
Trzeciej takiej szansy na mistrza nie będzie w tym roku. Najlepsze że Madryt nam bardzo chciał podarować ten tytuł, ale cóż.. Barca robi wszystko żeby to przegrać xD
2
@Bobo25 To zrób dzisiaj :o
3
To teraz w rewanżu niech Chelsea pokaże taką determinacje jak City w drugiej połowie
0
Oj Neymar a co to sie dzieje xD
0
JAZDA AAAA hahah
0
@kcule14 chorowal na cos? Bo 65 lat to raczej nie wiek do umierania :(
1
Tak zwany centrostrzal xD
1
Jak Guardiola nie wpuści typowego napastnika w 2 polowie to na prawdę będzie dziwne. Taki napastnik daje w uj możliwości gry na 16 metrze, tyłem do bramki czy wejściem między obrońców. Tym bardziej jak ma się taką pomoc.
0
@amanter ta szczególnie że to psg w rewanżu z nami było obsrane jak dawno nikt xD
0
@Cwaniak4 nie, są po prostu słabi xd
3
@LuisSalvano XD
0
@PatrychoO wystarczy, że Mbappe zagra dobre Euro. Francuzi w przypadku wygrania nawet "tylko" LM nie dadzą swojemu? No way.
0
@KamilZ A Real potrafi strzelać gole nie grając kompletnie nic. Jak Chelsea straci szybko bramkę (a na pewno Real ruszy od początku) to będzie potrzebny cud żeby awansowali.