PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Alisson ratuje kupon póki co XD Co tam się odwala
0
@Goh Boxdel przeprosił na instagramie za swoje zachowanie i jeśli po tym złożą protest to ja nie wiem co oni mają w głowach XD
1
@szela1899 Ja też nie traktuje tego poważnie, przynajmniej jest się z czego pośmiać i okazja do integracji ze znajomymi
1
Hahaha, oj jednak grubemu coś się przestawiło czy jednak sędziowie wytłumaczyli zasady walki w boksie?XDDDDD
https://www.instagram.com/p/CO6aJ2XJbcD/
0
@JohnnyBarca Najlepiej w MMA :D
8
To skoro się tak spinają to niech dadzą im rewanż w MMA. Skoro był boks to czemu nie dać im walki w MMA? Bo Kasjo się zesra? Parke by go zabił w 20 sekund.
1
@Sysia11 Dokładnie, mimo % we mnie to widziałem jak Parke go trafiał i taktycznie zabijał. Idealnie skracał dystans, kontrował. Jeśli uznają, że jednak Kasjo wygrał to będzie niesamowity przekręt.
0
@JohnnyBarca W MMA Parke by go zabił
8
niech ten Boxdel sie jebnie w łeb bez kitu, Parke go trafiał praktycznie każdym ciosem
0
@ObiektywnyKibic121 Też nie jestem jakichś znawcą walk mma, ale oglądając te gale regularnie widać progres zawodników. Fajnie się to ogląda po prostu
0
O Izak w fame. Jeszcze tego brakowało xd Gość jest wszędzie
0
@ObiektywnyKibic121 Ale te gale coraz więcej mają wspólnego ze sportem, robią ogromny progress. Akurat na 10 są fajne walki, każda jest ciekawa.
6
Zamknij morde juz muranski, ile mozna
1
Ale wkurwiają mnie Ci muranscy, chlop wygral, zmeczony na maksa, a Ci się smieja. Tfu na takich leszczy bez honoru
0
Szkoda, że ze starym nie wszedł
3
Komentarz usunięty
2
@Encore Teoretycznie w naszej Ekstraklasie też są zawodowcy, a w Europie dostają oklep od jakichś pastuchów i amatorów xd Nie zdziwię się jak Kasjo wygra, jednym z powodów jest fakt, że mam Parke na kuponie
3
@jordus100 Niestety u nich z wypłatami to jest dramat. Najgorzej jak wygrasz coś w okresie świątecznym jak ja. Czekałem prawie tydzień na wypłatę.
@barcelonaLM nic się nie zmieniło :D Dlatego Betclic jest lepszy pod tym względem.
0
@xKrisuS beka to stawianie kursu 1.23, jeszcze Barcelony, tragicznej w defensywie i ze świadomością, że może przegrać dosłownie z każdym obecnie
2
Atletico za kadencji Simeone nigdy nie wygrało ostatnich 3 meczów w LL. Najlepszy wynik to 7 na 9 punktów.
https://footroll.pl/footlol/grafiki/28360,klatwa-atletico-madryt-w-ostatnich-3-kolejkach-laliga-d
Oby tym razem zgarnęli komplet.
0
@RosjaninBut Oby nie. Barcelona nie zasługuje na żadną szanse w tej chwili. Oby Atletico wygrało już wszystko do końca.
0
Przynajmniej w tej statystyce jesteśmy liderem :) Czas otworzyć szampana
1
@kacperFCB_ po prostu narobili smaka na mistrzostwo i w pewnym momencie nic nie wskazywalo na takie frajerstwo. To tak jakby ci dali powąchać jedzenie i po chwili je zabrali. Przegrać z Realem, spoko, remis z Atletico do przeżycia. Ale kurwa przegrać z Granada u siebie i stracić 3 bramki z Levante i zremisować po prowadzeniu 2:0? To już powoli znak firmowy Barcelony. Frajerstwo.
1
Stracić 3 gole z Levante XDDDD
1
@ArterkHD Breaking Bad, Dexter, El Chapo, Ślepnąc od świateł
21
@Katalonbar I Barcelona w LE po 6 kolejkach ;D
1
@Alanooo Dysk HDD czy SSD? Jak mieli długo i nie może przepuścić danych to stawiałbym w pierwszej kolejności na uwalony lub bliski temu dysk.
Miałem swego czasu problemy z dyskami i działy się podobne rzeczy i pomagał tylko reset, dysk po prostu się udławił i zawiesił cały system. Wymiana na 2x SSD rozwiązała problem.
Ale zacznij najpierw od formata, wyczyść lapka i zobacz na czystym systemie jak będzie działać. Jeśli nic to nie da to podmień dyski, jeśli dalej to samo to już może być grubsza sprawa
2
@KacperVEB Obiektywnie wygra Atletico. Wg mnie będą na tyle zmotywowani, że drugi raz nie wypuszczą mistrzostwa. Drugi Real, na trzecim miejscu Barca.
8
Taka pogoda i znowu drugie zmiany, nosz jasny gwint ;__;
1
@Encore Toż to obowiązek, nawet jak się tam znajdą