PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamilZ Wszyscy byle nie Real. Już wole spuszczanie się tutaj nad Neymarem, który wygrał LM niż pisanie wszędzie o Realu jaki to nie jest cudowny.
2
@Hopner15 No przecież był okres gdzie maseczki trzeba było mieć tylko w przestrzeni zamkniętej (sklepy itp), więc co on gada za głupoty? Wczoraj się urodził? I o dziwo wtedy ludzie normalnie nosili w sklepie maseczki chociażby z samego szacunku dla danego sklepu żeby nie robić problemów. Co za pieprzenie głupot, najbardziej mnie to denerwuje, że oni się zachowują tak jakby zjedli encyklopedie i wiedzieli wszystko.
24
Kante najlepszy na boisku. Jaki to jest dzik. Pozazdrościć Chelsea takiego pomocnika. Silny, zwinny, dobry technicznie, nie ma dla niego przegranych piłek.
1
Mam wrażenie, że Chelsea gra już na utrzymanie wyniku. Żeby się nie zesrali metr przed kiblem. 1-1 do nawet dobry wynik dla nich, ale u siebie muszą coś strzelić, byle nie grać na 0-0.
0
Grajcie na Marcelo, on jest cienki
2
@tristan87 Sprawdzali tak samo jak odepchnięcie przez Curvahala kilka min temu xD
0
@SinMistico Po prostu Real ogarnął się z ustawianiem się. Wyczekają kontre i po meczu
0
@tomek8756 A może i by tą sete z kazika zasadziła pod poprzeczkę i byłoby 2:1 dla Chelsea.
0
@mkord Tylko, że chyba po Polsku, z naszym akcentem powinno to brzmieć Pulisić. Na angielskim streamie też słyszę Pulisik, ale brzmi to bardziej naturalnie, a u nas tragicznie.
Tak samo jak jest Rakitić, a nie Rakitik. Może się mylę, ale wg mnie Pulisić u nas jest prawidłowo.
0
Ma ktoś stream bez opóźnienia? Bo stream world ma prawie 3 minuty, masakrycznie sie to oglada i czyta komentarze xd
10
Nic nie graja i gol XD typowo
6
@draxidox Abramowicz kazał pomalować jednego z chłopaków czarną farbą, padło na Kepe.
0
Emocje po golu jak na grzybach, dajcie już kurła tych kibiców na trybuny ehh. Czuje sie jakbym oglądał sparing
1
Nie moge sluchac tej pajacerki po Polsku. Pulisik, skuteczny napastnik, ale marnujący duzo sytuacji, ja pierdole xD
0
@lukaszmatusiewicz
@Songo91 Dzięki bardzo.
0
Posiada ktoś jakąś stronę ze streamami gdzie obejrzę dzisiejszy mecz? Bez lagów i najlepiej z angielskim komentarzem. Wiem, że jest jakaś strona, ale nie pamiętam nazwy :D
8
@TylkoBarca7273 Prawdziwa nauka jazdy czeka Cie dopiero wtedy jak sam wsiądziesz w auto. Szkoła jazdy nie nauczy Cie jeździć. Nauczy Cie zdać egzamin. Ja miałem takie odczucia.
0
@lucca87 289, prawie 2500 zł do wyjęcia.
0
A mógł być taki cudowny poniedziałek...
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMTE1MzQ3MjIwMzqO_3CDyL91ZWpgURk%3D
1
@kuz Też na początku się jarałem jak ogrywałem na PC. Niestety potem gra robi się niesamowicie monotonna jak dla mnie.
1
@PatrychoO Głupia teoria. Przecież przegrana Atletico nie daje jeszcze mistrzostwa nikomu i jestem pewny, że piłkarze doskonale o tym wiedzą. Nie mają 10 IQ. Porażka rywali ich jeszcze bardziej podbuduje moim zdaniem i ściągnie trochę presji mimo wszystko, ale nie ma opcji żeby poczuli luz.
0
@LeoMessi1994 Wojny między kartelami narkotykowymi w Meksyku, rządza jak największej władzy na jak największą skalę. To tak ogólnie. Jak chcesz uniknąć spoilerów to też nie czytaj kim dokładnie był El Chapo i ogólnie jego życiorysu :D
0
@LeoMessi1994 El Chapo spoko jest
0
@lukasbarca86 Tu mam jeszcze jeden w grze, tylko ta Aston Villa żeby dała radę.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMTE1NTEwOTEwMDr0bCUc0aon9ytRqSY%3D
1
@blodziakk Fakt :D
1
Masakra, coś czuje, że 2.5k przeszło mi znowu koło nosa :(
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMTE1MzQ3MjIwMzqO_3CDyL91ZWpgURk%3D
0
Celta proszę wytrzymajcie..
1
@Nihas No mi w tym meczu zamknął, oby tak dalej to stracę mowę
7
@leonek160 My się jaraliśmy albumami i kartami LM/Euro, kartami Duel Masters, a teraz jarają się papierkami po lodach. Znak czasów.
Aż się boję w jakim towarzystwie będą dorastać moje dzieci..
7
@Chakalaka Cieszy Mingueza w składzie. Mimo sprzeczki z Koemanem i typowego foszka naszego trenera widocznie potrafili jak faceci wyjaśnić sobie wszystko w szatni. Tak się buduje drużynę.