PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Badz elektrykiem albo mechanikiem, ktorych u nas brakuje. Na poczatku luzno da sie ponad 2 tysiace wyciagnac, oczywiscie w wiekszym miescie, a jak nauczysz sie fachu to potem masz kasy jak z kopalni zlota, po prostu trzeba sie uczyc fachu teraz, a nie isc do liceum i zastanawiac sie do 30 roku zycia co sie chce robic. Wcale nie trzeba znajomosci zeby sie dorobic
0
I na prawde takim ludziom w naszej lidze powinno dawac sie szanse, tacy powinni grac to moze za kilka lat bysmy mieli w miare mocna lige. A nie gra szajs emerytowany zza granicy albo 35 letni kopacze co sie nie nadaja juz nawet do okregowki i blokuja miejsce mlodym
0
Zobaczymy, oby bylo tak jak mowisz, bo bez Glika na MŚ bedzie jeszcze ciezej
1
Lekarz reprezentacji dawal taka informacje jesli mnie pamiec nie myli. Poza tym jesli nie byloby to nic powaznego to juz dawno byloby info, ze jedzie. Czekaja do ostatniej chwili, bo maja nadzieje, ale sami pewnie wiedza, ze jego powrot jest sprawa prawie niemozliwa
0
Jak on ma cos naderwane czy zerwane to bardzo ciezko bedzie, takich kontuzji nie leczy sie tydzien
0
Ja na orliku caly czas na sztucznej nawierzchni
0
Ja gralem prawie rok oficjalka z tamtego sezonu i zadnego odklejenia ani nic nie bylo, normalne slady uzytkowania :D Teraz oddalem kuzynowi jedna i pewnie potrzyma jeszcze sporo czasu
1
Kup oficjalke jakas, wydasz troche wiecej, ale na prawde warto. Polecam osobiscie, mam oficjalke z ekstraklasy i na prawde roznica w wytrzymalosci i jakosci jest ogromna i oczywiscie o wiele lepiej sie gra taka pileczka :D
5
Ku**a, po co ja w to wchodzilem przy jedzeniu obiadu ;_;
0
Co takiego?
2
Zaboli mnie dopiero wtedy jak zarobie na auto :D
0
Moze chce zeby ktos go bardziej przekonal czyli dal wiecej $$$. Czysta zagrywka pod kase, Atleti da mu te 20 + mln za sezon i pewnie zostanie. Ja sie nie napalam chociaz chcialbym zeby przyszedl
95
Ze nie moze przejsc do Barcy kiedy w Polsce lamana jest konstytucja
0
Racja, mimo to wierzylem, ze Pudzian sie postawi bardziej ;p
6
Ale go Bedorf ogral, o jezu xd
0
Mam nadzieje, ze Pudzian, wielka sympatia darze tego czlowieka. Serce mowi Pudzian, mozg Bedorf, ale zaraz wszystko sie wyjasni :D
0
ta xD
1
Ale dostal lepe i zgasl strachu xD
0
Przeciez to jest smiechu warte, ze Ci ludzie nie potrafia swojej gry ogarnac xD A paczki i tak niesprzedawalne pewnie dadza, wiec jaka to rekompensata jak trafiasz kogos drogiego i nie mozesz go sprzedac
0
Dwa bardzo duze bledy naszej defensywy poki co, tak nie moze to wygladac, takie proste bledy trzeba wyeliminowac
0
Krychowiak chyba swojego krył
0
Podobno Lewy bardziej woli Ronaldo to czemu bierze przyklad z Messiego i sie tak cofa? :v
1
Na Youtubie jest pelno wartosciowych tresci, po prostu trzeba umiec szukac
0
Ta nagroda juz dawno jest pogrzebana gleboko pod ziemia xd
1
No ta i do tego Suarez moglby dalej grac piach bez obaw o pierwszy sklad :D Same plusy
1
Nie wiem co ludzie podlapali, ze Karius mial jakis wstrząs :D Dla mnie to smieszne, chlop jest recznikiem na bramce, a na sile chce sie go usprawiedliwiac. W swiecie pilki byly gorsze babole, a nikt sie nad tym tak nie rozwodzil. Moze faktycznie chodzi o to zeby wmowic ludziom, ze jednak cos bylo na rzeczy zeby ludzie przestali mu grozic za to co sie stalo.
1
A od kiedy o sile reprezentacji mowi ranking FIFA, ktory Ty podajesz? Ja od poczatku widzac ta grupe wiedzialem, ze nie bedzie latwo. Wolalbym grac z Argentyna i Portugalia w grupie na przyklad niz z takimi krajami, ktorych gra jest trudna do rozszyfrowania i trudniej sie do nich przygotowac. Ta grupa bedzie nieobliczalna i zarazem bardzo ciezka.
1
Od napastnika oczekuje sie bramek, wiec mowienie, ze Lewy wtedy byl bez formy jest uzasadnione, np Benzema jest nazywany mega cieniasem przez to, ze nie strzela bramek, a robi miejsce innym na przyklad. Kolejna sprawa to ranking, ktory nie ma nic zwiazanego z rzeczywistoscia, dostalibysmy od wiekszosci reprezentacji srogie baty w tej pierwszej 10, nie tyle co moze bramkami, ale taktycznie, fizycznie by nas zjedli jednym slowem. Nasza reprezentacja jest bardzo wrazliwa na straty takich zawodnikow jak Glik, bo nie ma go kim zastapic. Kto go godne zastapi? Cionek? Czy Piszczek w taktyce z trzema obroncami? Szanujmy sie. Pazdan byl objawieniem Euro i nie wierze, ze zagra tak samo dobrze jak wtedy. Ja rozumiem, ze Nawałka ma wyniki, ktore rozpiescily miliony Polakow, ale na prawde nie oczekujmy cudow od tej reprezentacji. Z tego co pamietam to w eliminacjach tracilismy chociaz jednego gola z kazdym z rywali, Kazachowie nam wbijali jakies farfocle, co pokazuje, ze nasza gra obronna jest momentami tragiczna i obecnosc Glika moglaby niewiele zmienic. Osobiscie wierze w ta kadre i ten projekt i w to, ze zajdziemy bardzo daleko, ale nie oczekuje cudow. Sukcesem bedzie wyjscie z grupy, na prawde.
0
Nie, ale na pewno nie przewijam stron w poszukiwaniu informcji. Chlopak podlapal info, ktore moze ktos mogl przegapic i przy tym jest ciekawe to wrzuca, a wiekszosc sie tutaj mu rzuca do gardla jakby ich to bolalo.
1
Takie czepianie sie po to zeby sie czepic. Np ja jak i pewnie wiele osob tutaj, nie ma czasu i checi na scroolowanie stron na LR zeby sie czegos dowiedziec. Wchodze, widze fajna informacje, jestem zadowolony i nie obchodzi mnie czy to info juz bylo czy nie