PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, ale trzeba umiec go uzywac i nie naduzywac ;p
0
Czemu to ma tyle polubien? Autotune przez cala piosenke, ale wiadomo, dzisiaj syf najlepiej sie przyjmuje
1
Ten co dal Socjopata + dysk ssd 128 gb. Bez ssd nie ma co lapkow kupowac wg mnie ;p
1
W sumie niesamowity kiks Essiena tez sie do tego przyczynil xD
0
Wg mnie Messi. Takie oficjalne przekazanie opaski kapitanskiej, bo zapewne Leo bedzie pierwszym kapitanem od przyszlego sezonu
23
Jesli tak zrobia to kibice Barcy powinni pojechac na Camp Nou i tego Bartomeu razem z Valverde wywiezc na taczkach daleko od tego klubu. I caly zarzad najlepiej
0
Ciekawy pomysl, widzialem dzisiaj jak stawiaja taki, ale bedac szczerym to cos takiego dlugo nie wytrzyma. Nasz kraj, nasze ligii sa chore pod wzgledem kibicowania, zaraz to bedzie poniszczone
1
Quaresma by to wkrecil
0
Ah szkoda, ze nie wpadlo
0
Karma wrocila za faul na Ronaldo w finale Euro
0
Cala seria Wiedzmina
0
Obie strzela i Atleti wygra xD
2
A za co on wgl dostaje te bany? Pisze cos niestosownego?
3
XDDDDDD Dobrze, ze nie dodal, ze Messi jeszcze mial do tego hormon wzrostu i bylo mu latwiej :v
0
A co powiedzial? Nie ogladam Kubusia z Tvnu xD
1
Jesli Neuer pojedzie na MŚ i bedzie tam pierwszym bramkarzem to tak jakby selekcjoner reprezentacji Niemiec podszedl do Ter Stegena i mu naplul w twarz. W ogole branie pod uwage Neuera po takim sezonie naszego bramkarza to skandal
0
No niekoniecznie. Jestem pewny, ze jesli Liverpool wygra LM to Salah nie wygra ZP mimo niesamowitego sezonu.
1
Nie uwazam, ze Ekstraklasa jest lepsza :D Po prostu dla mnie nie jest to poziom adekwatny do tego z czym taki zawodnik bedzie sie musial zmierzyc na MŚ. Wyjdzie to wszystko za nieco ponad miesiac kiedy zagramy nasz pierwszy mecz, mam nadzieje, ze sie pomyle i nasz Grosik zrobi wiatrak z obrony Senegalu czy Kolumbii xD
0
Mam nadzieje, ze Milik juz lepiej sie czuje po kontuzji, ale jednak Grosicki gra w slabym zespole w drugiej lidze angielskiej, wiec to na pewno nie poziom Senegalu czy Kolumbii. Grosicki to tez zagadka, niby ma doswiadczenie spore, ale malo ogrania ostatnio z takimi. Na MŚ liczy sie forma i stabilna dyspozycja oraz szczescie. Nasi kadrowicze ostatnimi czasy maja za duze wahania formy, nie oczekuje cudow, ale na wyjscie z grupy i powalczenie dalej bardzo licze
0
Tylko jest taki problem, ze Krychowiak jest cieniem samego siebie z Euro 2016, a on w dobrej formie jest jednak bardzo potrzebny w srodku pola. Lewy tez bez formy wg mnie, z nikim lepszym nic nie pokazuje, Milik po kontuzji i na pewno nadal ma jakas blokade psychiczna i strach. Kuba podobnie, bardzo malo gral ostatnio, Pazdan tez nie ten sam co na Euro. Grosicki w Hull to w ogole nie ma co mowic, bo szkoda slow, nie ten poziom jednak. Bardzo licze na Polakow, ale bedzie bardzo ciezko. Wyjscie z tej grupy bedzie ogromnym sukcesem. Jesli ktos mysli, ze mamy latwa grupe i zajebista kadre na ten moment to jest w bledzie. Zostal miesiac do rozpoczecia, oby sie to wszystko zmienilo na lepsze i kluczowi zawodnicy zlapali forme.
0
Wg mnie najlepszy bylby herb na plecach, jakis maly czy w okolicach serca (jesli sie nie boisz). Moj kolega ma na rece "Mia San Mia" i wg mnie wyglada to tragicznie, ale to tylko moje zdanie
0
Szczerze to juz nie pamietam, nie warto pamietac takich rzeczy, wazne ze zdala xD
4
Moja dziewczyna miala kilka dni temu i mowila, ze nie fajne, bo dostala takie zadanie, ze zamarla, ale wyciagnela na 30%. Wiec jesli dostaniesz nawet najgorszy syf i powiesz cokolwiek to i tak zdasz, wiec bez obaw :D
1
Mamy dobra reprezentacje, ale nie taka, ktora wygra niewiadomo co. Po Twojej wypowiedzi wnioskuje, ze myslisz, ze kazdy patrzy na nasze miejsce w rankingu. Otoz nie kazdy. Tylko niedzielny kibic kieruje sie rankingiem. Wg mnie tez dostaniemy baty od Hiszpanii czy nawet Argentyny, ktora jest tragicznie poukladana, ale z nami bez problemu by pojechala. U nas na obronie graja zawodnicy, ktorzy nie posmakowali nawet dobrze europejskiej pilki (oprocz Piszczka), wiec no nie oczekujmy cudow. Wyjscie z grupy na MŚ to bedzie duzy sukces patrzac na to z kim gramy.
2
Tak, Roma jest sredniakiem i ich udzial w polfinale LM jest tylko naszym prezentem. Gdybysmy potrafili chociaz strzelic jedna bramke tej Romie to gralibysmy dalej. Taka druzyna jak Barca powinna spiac poslady i zakonczyc taki dwumecz w pierwszej polowie. Na prawde stawiamy Rome na rowni z takimi druzynami jak Barca, Real, Bayern czy City? Rozumiem, ze poziom sie wyrownuje, ale bez przesady xD
0
Chcielibysmy kogos kto nie zabije stylu Barcy i nie bedzie odwalal jakiejs maniany grajac 4-4-2 i Roberto czy Gomes na skrzydle. A no i nie wyjdzie na rewanz z kims takim jak Roma z nastawieniem, ze juz jest w nastepnej fazie. A i kolejna sprawa to rotacje. Wiekszosc tu chcialaby trenera, ktory nie zajedzie skladu na najwazniejsza czesc sezonu
5
Jesli Roma nie jest sredniakiem przy Barcelonie i probuje sie stawic Rome rowno z Barca to ja nie mam tu nic do dodania. Dalismy dupy w LM w tym rewanzu i nie ma tu usprawiedliwienia. A jesli ktos przytoczy przyklad Liverpoolu, ze Roma im wbila 4 bramki to sorki, Liverpool to wielka dziura w obronie. Jesli mierzymy wysoko to nie ma miejsca tutaj na takie porazki jak z Roma czy danie sobie wbic 5 bramek z Levante.
5
Bo Luis by sie obrazil, a Dembele to dzieciak, ktory nie ma nic dogadania, a Valverde nie ma na tyle jaj zeby zmierzyc sie z mentalnoscia Suareza :v
0
Niby mamy dublet, ale niedosyt pozostaje duzy. Dla mnie na pewno. Poza tym wygrana liga to duza zasluga tragicznej formy Realu czy Atletico w pierwszej fazie sezonu, ale to juz nie ma co gdybac na ten temat
1
Oriol powinien byc nastepca Busiego, a jak nie to przynajmniej zmiennikiem. Tez nie rozumiem tego, ze sie odcielismy od szkolki. Z tego slynelismy kiedys, a teraz nie ma po tym sladu