0

No racja, ale nasza polityka transferowa jest tragiczna jednym slowem i to boli w perspektywie przyszlosci. Nie licze tu Cou i Dembele, bo to mega dobre transfery, chodzi mi o takie typu Douglas (XD), Gomes czy nawet Turan, ktory okazal sie bezmozgiem i cieniasem. Sciagamy najczesciej zawodnikow, ktorzy graja bardzo defensywnie + trenera, ktory taki styl preferuje. Ciezko to widze w najblizszych latach. Mimo tego, ze mamy dublet to uwazam, ze bardzo sfrajerzylismy ten sezon.

0

Arthur przyjdzie z ligii, ktora jest dnem przy naszej. Nie oczekujmy, ze kazdy zawodnik z takiej ligii bedzie kolejnym Neymarem

0

"Albo nie masz Messiego w druzynie". To jest najwiekszy problem Barcy i boje sie co oni zrobia jak przyjdzie czas kiedy Leo odejdzie. Nie wiem, nie poradza sobie z tym i bedziemy grac w Lidze Europy? Z tym zarzadem i naszymi super transferami i postarzaniem kadry jest to calkiem mozliwe. No i oczywiscie z trenerami pokroju Valverde co jest dla mnie nie porozumieniem. Chlop gra prawie caly sezon 4-4-2, a Ci zawodnicy sa typowi pod 4-3-3. Ciezko nam bedzie w najblizszych latach i tyle. Oprocz Roberto za kadencji Enrique nie pamietam kto mlody zaczal na dobre grac w pierwszej druzynie i prezentowal jakis poziom, a podobno mamy taka mocna szkolke i mlodziez.. Nie dziwie sie, ze mlodzi ida do City czy innych klubow angielskich jak tu widza jak sa traktowani i sa praktycznie bez szans na gre

0

Tak w Brazylii wg mnie jest poziom w ogole nieporownywalny do Europy. Nie zdziwie sie jak wielki Arthur w Brazylii przyjdzie do nas i pokaze jedno wielkie gowno i nawet nie 50% tego co tam. Brazylia w porownaniu do Europy to przepasc i nie kazdy moze byc taki jak np Neymar. Druga sprawa to taka, ze styl Barcy jest bardzo ciezki do ogarniecia tak o nagle. Do tego trzeba rytmu meczowego i ogrania co widac idealnie na przykladzie Miny. Z transferami z ligii takiej jak brazylijska duzo nie zdzialamy, bo to za duzy przeskok, a nie mozna oczekiwac, ze kazdy bedzie takim Neymarem na swojej pozycji

4

Ciezko oczekiwac od kogos odpowiedniego poziomu, ktory nie gra praktycznie w ogole, tym bardziej w Barcelonie na srodku obrony

0

Jakbysmy mieli final LM 26 maja lub przegrali 10 kolejek temu to jeszcze ok, ale byc tak blisko i po prostu to przegrac z Levante? Jeszcze do tego dajac sobie wbic 5 bramek, no kurde, szanujmy sie xd

0

Rotacje o kilka miesiecy za pozno w tym momencie, nie ma tu co usprawiedliwiac Valverde w jakikolwiek sposob

6

Jesli Real wygra LM to ten nasz dublet bedzie niczym w Europie i na swiecie. Mozna hejtowac za takie podejscie, ale taka jest prawda

0

Nic dziwnego jak chlop nie gra caly sezon praktycznie, a potem wchodzi i oczekuje sie od niego jakiegos poziomu, tym bardziej na miare Barcy

0

Jak gramy/gralismy? Niestety nie moglem ogladac meczu, ale po wyniku widze, ze niezla jazda

2

Wiedzmin 3 zdecydowanie, arcydzielo jak dla mnie :D

1

Tak czy inaczej to jest chore xD

0

A tego to nwm, pewnie na ten moment tylko w kinach

0

Prawda czy wyzwanie, podobno spoko horror xd

0

Mialem kiedys podobnie, ale po jakims czasie samo przeszlo, juz nie pamietam po ilu

1

Bardzo spoko gierka. Jak lubisz GTA to Watch Dogs tez polubisz na pewno ;p

72

Zobacz na okladke Fify i z kim Fifa ma umowe, wtedy zrozumiesz ;p

1

Jak ich zycie opiera sie na graniu na kompie po 15h dziennie i trenowanie w gierke to nie ma czasu zeby zadbac o swoj wyglad

3

Szczerze mowiac tak calkiem powaznie to za takie gadanie zawodnikow powinny byc jakies kary, bo to nie fair wobec klubow, ktorzy prowadza negocjacje i zalezy im na prywatnosci xD

1

Poczytaj o tym, zobacz poradniki jak sie wykonuje rozne cwiczenia najpierw zeby sobie krzywdy nie zrobic albo idz z kims kto kiedys cwiczyl lub nadal cwiczy i ogarnia ;p Ja jak chodzilem to na poczatku robilem trening FBW czyli Full Body Workout

1

Niech tak Real zagra 26 maja w Kijowie, szczegolnie Ramos to bedzie pieknie :D

1

Kto wie, moze to ten sam czlowiek w innym zyciu xD

2

Ciezko bedzie. Wg mnie zawodnicy juz w glowie maja Mundial i beda grac tak na pol gwizdka byle jakiejs glupiej kontuzji nie zlapac. Stawiam, ze w ostatnich meczach zobaczymy straszny minimalizm, byleby byl chociaz remis

0

Nadal Roberto, ktory dal sie sprowokowac jak dzieciak na orliku.

0

I po co? Za glupote sie placi

11

God of War bez dyskusji

0

Sprawdz kabel monitora czy dobrze podpiety pod karte i czy nie uszkodzone wejscie, czy piny sa cale itp

1

Ja nigdy nie kupowalem i nie kupie Eleven, C+ i innych. Czesto komentarza sie nie da sluchac, bo gadaja glupoty. Wole streamy zagraniczne, Bein Sports z Rayem Hudsonem to miod dla uszu lub nawet inny angielski komentarz jest lepszy niz nasz rodzimy. Uszy i portfel na tym duzo zyskuja i przy okazji idzie sie poduczyc jezyka, same plusy xD

0

Ten czlowiek juz jest chory psychicznie, dla niego juz nie ma ratunku

0

Pewnie bym zrobil to co 90% Polakow w momencie tego cudu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?