PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No racja, ale nasza polityka transferowa jest tragiczna jednym slowem i to boli w perspektywie przyszlosci. Nie licze tu Cou i Dembele, bo to mega dobre transfery, chodzi mi o takie typu Douglas (XD), Gomes czy nawet Turan, ktory okazal sie bezmozgiem i cieniasem. Sciagamy najczesciej zawodnikow, ktorzy graja bardzo defensywnie + trenera, ktory taki styl preferuje. Ciezko to widze w najblizszych latach. Mimo tego, ze mamy dublet to uwazam, ze bardzo sfrajerzylismy ten sezon.
0
Arthur przyjdzie z ligii, ktora jest dnem przy naszej. Nie oczekujmy, ze kazdy zawodnik z takiej ligii bedzie kolejnym Neymarem
0
"Albo nie masz Messiego w druzynie". To jest najwiekszy problem Barcy i boje sie co oni zrobia jak przyjdzie czas kiedy Leo odejdzie. Nie wiem, nie poradza sobie z tym i bedziemy grac w Lidze Europy? Z tym zarzadem i naszymi super transferami i postarzaniem kadry jest to calkiem mozliwe. No i oczywiscie z trenerami pokroju Valverde co jest dla mnie nie porozumieniem. Chlop gra prawie caly sezon 4-4-2, a Ci zawodnicy sa typowi pod 4-3-3. Ciezko nam bedzie w najblizszych latach i tyle. Oprocz Roberto za kadencji Enrique nie pamietam kto mlody zaczal na dobre grac w pierwszej druzynie i prezentowal jakis poziom, a podobno mamy taka mocna szkolke i mlodziez.. Nie dziwie sie, ze mlodzi ida do City czy innych klubow angielskich jak tu widza jak sa traktowani i sa praktycznie bez szans na gre
0
Tak w Brazylii wg mnie jest poziom w ogole nieporownywalny do Europy. Nie zdziwie sie jak wielki Arthur w Brazylii przyjdzie do nas i pokaze jedno wielkie gowno i nawet nie 50% tego co tam. Brazylia w porownaniu do Europy to przepasc i nie kazdy moze byc taki jak np Neymar. Druga sprawa to taka, ze styl Barcy jest bardzo ciezki do ogarniecia tak o nagle. Do tego trzeba rytmu meczowego i ogrania co widac idealnie na przykladzie Miny. Z transferami z ligii takiej jak brazylijska duzo nie zdzialamy, bo to za duzy przeskok, a nie mozna oczekiwac, ze kazdy bedzie takim Neymarem na swojej pozycji
4
Ciezko oczekiwac od kogos odpowiedniego poziomu, ktory nie gra praktycznie w ogole, tym bardziej w Barcelonie na srodku obrony
0
Jakbysmy mieli final LM 26 maja lub przegrali 10 kolejek temu to jeszcze ok, ale byc tak blisko i po prostu to przegrac z Levante? Jeszcze do tego dajac sobie wbic 5 bramek, no kurde, szanujmy sie xd
0
Rotacje o kilka miesiecy za pozno w tym momencie, nie ma tu co usprawiedliwiac Valverde w jakikolwiek sposob
6
Jesli Real wygra LM to ten nasz dublet bedzie niczym w Europie i na swiecie. Mozna hejtowac za takie podejscie, ale taka jest prawda
0
Nic dziwnego jak chlop nie gra caly sezon praktycznie, a potem wchodzi i oczekuje sie od niego jakiegos poziomu, tym bardziej na miare Barcy
0
Jak gramy/gralismy? Niestety nie moglem ogladac meczu, ale po wyniku widze, ze niezla jazda
2
Wiedzmin 3 zdecydowanie, arcydzielo jak dla mnie :D
1
Tak czy inaczej to jest chore xD
0
A tego to nwm, pewnie na ten moment tylko w kinach
0
Prawda czy wyzwanie, podobno spoko horror xd
0
Mialem kiedys podobnie, ale po jakims czasie samo przeszlo, juz nie pamietam po ilu
1
Bardzo spoko gierka. Jak lubisz GTA to Watch Dogs tez polubisz na pewno ;p
72
Zobacz na okladke Fify i z kim Fifa ma umowe, wtedy zrozumiesz ;p
1
Jak ich zycie opiera sie na graniu na kompie po 15h dziennie i trenowanie w gierke to nie ma czasu zeby zadbac o swoj wyglad
3
Szczerze mowiac tak calkiem powaznie to za takie gadanie zawodnikow powinny byc jakies kary, bo to nie fair wobec klubow, ktorzy prowadza negocjacje i zalezy im na prywatnosci xD
1
Poczytaj o tym, zobacz poradniki jak sie wykonuje rozne cwiczenia najpierw zeby sobie krzywdy nie zrobic albo idz z kims kto kiedys cwiczyl lub nadal cwiczy i ogarnia ;p Ja jak chodzilem to na poczatku robilem trening FBW czyli Full Body Workout
1
Niech tak Real zagra 26 maja w Kijowie, szczegolnie Ramos to bedzie pieknie :D
1
Kto wie, moze to ten sam czlowiek w innym zyciu xD
2
Ciezko bedzie. Wg mnie zawodnicy juz w glowie maja Mundial i beda grac tak na pol gwizdka byle jakiejs glupiej kontuzji nie zlapac. Stawiam, ze w ostatnich meczach zobaczymy straszny minimalizm, byleby byl chociaz remis
0
Nadal Roberto, ktory dal sie sprowokowac jak dzieciak na orliku.
0
I po co? Za glupote sie placi
11
God of War bez dyskusji
0
Sprawdz kabel monitora czy dobrze podpiety pod karte i czy nie uszkodzone wejscie, czy piny sa cale itp
1
Ja nigdy nie kupowalem i nie kupie Eleven, C+ i innych. Czesto komentarza sie nie da sluchac, bo gadaja glupoty. Wole streamy zagraniczne, Bein Sports z Rayem Hudsonem to miod dla uszu lub nawet inny angielski komentarz jest lepszy niz nasz rodzimy. Uszy i portfel na tym duzo zyskuja i przy okazji idzie sie poduczyc jezyka, same plusy xD
0
Ten czlowiek juz jest chory psychicznie, dla niego juz nie ma ratunku
0
Pewnie bym zrobil to co 90% Polakow w momencie tego cudu :D