1

@RomanGroza przecież oni praktycznie każdą LM w ostatnich latach wygrywali ślizgając się w każdym etapie, włącznie z finałami gdzie działy się cuda, gole z dupy, ze spalonych, błędy bramkarzy jakby nagle im mózg wyciągnęli. Serio jeszcze kogokolwiek dziwi, że Real rok w rok grając totalną srakę zachodzi wysoko w tych rozgrywkach?

6

@wojopancer wjeżdżaj w krypto

1

@Kgorecki2500 szybko skończyłeś xD Ja właśnie nie chce tej gry kończyć, szukam i robię wszystko co mogę żeby nie cisnąć z fabułą. Czesi zrobili arcydzieło, które ciężko będzie pobić.


A i tak protip, jeśli ktoś doświadcza stutteringu co kilka sekund w Kutterbergu to niech zrobi reset perków i nie daje "miejscowego bohatera", bo jest zbugowany i on to powoduje, a jak roślinność zachowuje się jakby była renderowana w 2 fpsach to w konsoli po uruchomieniu gry wpisać komendę e_MergedMeshesInitialSimulationWH = 0

3

@MesQueUnClub96 ja w czasie komisji prawie 10 lat temu miałem wadę wzroku -2/-2.5 i dostałem "A", z kolei brata prawie 20 lat temu odrzucili od jakiejkolwiek służby wojskowej ze względu na wadę wzroku. Obecnie to trzeba nie mieć nóg żeby Ci wypisali inną niż "A" xD

0

@Tigermaus nie mów hop, Barcelona lubi sobie zaprzepaścić przewagę kilku punktów w dość łatwy sposób

36

@allien18 z drugiej strony dobrze, bo Messi nikomu nie musi już nic udowadniać i takiego Ronaldo ma głęboko w dupie xD Po MŚ w Katarze debata już oficjalnie się skończyła.

0

@wojopancer zamysł był chyba taki, że kupujesz suba u kogoś i masz publikowane treści, których nigdzie indziej nie znajdziesz, np kulisy nagraniowe jakiejś płyty załóżmy.

No a stało się jak się stało, że kurwiska w większości tam dominują i sprzedają coś co możesz mieć za darmo, a jedyny profit może być taki, że zobaczysz dupe koleżanki ze szkoły, która Ci się podobała xD

2

@Kgorecki2500 ponad 50h za mną i mam wrażenie, że fabuły nie ruszyłem, odkrywam Kuttenberg i okolice od jakichś 25h i końca nie widać XD Jedna z najlepszych gier ostatniej dekady, dopracowana od początku (poza małymi bugami czasami i widocznymi lukami w kodzie, ale nie takimi, które uniemożliwiają przejście jakiegoś etapu na ten moment), każde zadanie czy aktywność ma swoją historię, walka, handel, kowalstwo, tworzenie relacji z mieszkańcami to coś wspaniałego. RPG z krwi i kości. Tak się powinno robić gry.

1

@Mario96w dla mnie ukończenie gry w 100% to przejście każdego zadania, każdej aktywności, wymaksowanie bohatera. I to robię w większości gier, które mnie interesują. Nigdy nie jarało mnie zdobywanie jakichś achievmentów, bo jakbym miał dla przykładu szukać godzinami jakiegoś rzadkiego zwierzęcia w grze i musiał go jeszcze w określony sposób upolować to bym chyba włosy stracił xD

Obecnie w takim Kingdom Come 2 mam 37h, a fabułę ruszam dopiero wtedy kiedy nie ma nic innego do roboty, więc może przeszedłem obecnie z 10-20% gry.

1

@fotohobby przecież te wieśniaki gwizdały na Messiego jak dobrze pamiętam, więc nie ma co brać na poważnie tego co się tam dzieje xD Enrique też widzę chciałby żeby każdy nowy zawodnik od wejścia grał najlepiej jak umie. Wcale mi ich nie żal, niech ten klub upadnie po prostu.

1

@Jakchcesz zagrałem już 3.5h i nie wiem kiedy to minęło. Wspaniale się zapowiada póki co.

0

@MesQueUnClub96 za 20 minut odpalam KCD2 ^^

1

@Nightraider niektórzy myślą, że multimilionerzy, którzy dorobili się na piłce będą chcieli udowodnić cokolwiek jakimś randomowym ludziom w internecie i wracać na pół roku na drugi koniec świata z "miłości" do klubu xD

0

@Bulbazaur17 około 100 fps lub więcej zawsze muszę mieć przy minimum wysokich ustawieniach, stąd granie na konsoli w cokolwiek innego niż fifę to dla mnie męczarnia (nie hejtuję nikogo).

3

@tomek8756 tu nawet nie powinno być rozprawy, gość powinien dostać z automatu wyrok dożywocia w takich warunkach, że sam chciałby ze sobą skończyć.

0

@Encore ogólnie nie, ale popełniają masę błędów w ustawieniu, to pokazuje różnice poziomów, no i aimowo to takie 8-9 lvl faceit imo, często kierownica się kręci xD.

Fajnie się to ogląda tak czy inaczej, a kobietki na pewno będą miały sporo do analizy, urwanie kilkunastu rund na top3 świata to też duże osiągnięcie.

0

@nwchades pewnie Assassin's Creed

30

Niech się uczą inne drużyny jak się gra z Realem, nawet w osłabieniu, miękkie faje co jak widzą nazwę klubu to kupa w majtach od razu

0

@Viscael11Barca każdy dokłada od siebie, nie każdy jest Messim, że wstaje po nieważne jakim faulu

0

@Viscael11Barca atak typowo w nogę, 0 zainteresowania piłką, 100% karny.

0

@FcPortoFan1999 w dzisiejszych czasach? Odległość to najmniejszy problem :D

2

@FcPortoFan1999 randka Ci się szykuje

2

@WiernyKibic111 zabawa. Imo fajne urozmaicenie.

0

@marcin62 chciałbym żeby to było tak dobre jak zapowiadają, szczególnie pod względem technicznym, ale nauczony w ostatnich latach przy premierach dużych gier po prostu nie zaufam nikomu kto pozytywnie się wypowiada na ten temat.

16

@Arden lepiej tak niż kręcić dupą z losowymi Hiszpanami

4

@DTMisTheBest jedyne co bym wprowadził to kurs jazdy w trudnych warunkach, który byłby razem z kursem na prawo jazdy (dołożyć do całego kursu +200-300zł i tyle, zamiast 30h jazd zrobić 35h - dodatkowe 5h na naukę wychodzenia z poślizgu itd). Każdy powinien poczuć jak traci kontrole nad autem i nauczyć się nie panikować, nauczyć się zrobić wszystko żeby z tego wyjść i nie skończyć w rowie czy na czołówce.

Reszta i tak nic nie da, bo każdy kto ma mózg wie jak bezpiecznie się poruszać po drogach.

1

@draxidox wygląda to jakby miał kartkę przed sobą i ledwo potrafił czytać

0

@Nightraider raz, a dobrze powinni upierdolić ich tak jak powinno się to zrobić, bez względu na markę, nazwę klubu itd. Może wtedy by się coś zmieniło. To co się dzieje w tym klubie to już jest nieśmieszny żart xD

5

@barcelonaLM Żugaj jako prowadząca, Wersow jako "wokalistka" i oglądalność pewnie się zgadza, Ci co to organizują nie są głupi, mimo że często na takich wyglądają. Nie wiem czy obie są na tej samej stacji, bo mnie to nie interesuje i nie oglądałem, ale tak czy inaczej pewnie to robi liczby.

3

@PatrychoO i robić sprinty przy 38 stopniach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?