PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@tbas to są normalne ceny czynszu w mieszkaniach administracyjnych - w zależności od metrów oczywiście. U mnie czynsze potrafią sięgać do 1200-1300 zł + opłaty xD Jak ktoś jeszcze na czymś takim ma kredyt to nic tylko współczuć. Wegetacja, a nie życie.
1
@kuz całe szczęście nie mam gazu u siebie i nie będę miał nigdy, czynszu tak samo, tylko utrzymanie wspólnoty co w porównaniu do czynszu to są grosze.
0
@adamek20151 ej faktycznie xd I w sumie idealnie swoim ryjem pasuje do obrazu jaki mi się rysował w głowie. Typowa pizda z głosem 10 latka xD
0
@CLS63AMG na tego gościa to szkoda nawet śliny żeby go opluć na ulicy
0
@Pedri16Future oby więcej takich zajebistych spotkań grali, szczególnie przeciwko Barcelonie, życzę z całego serca
1
Aż się morda cieszy patrząc na ten wywiad Lewandowskiego. Przeszliśmy drogę od "okazejszyn xD" do Polaka udzielającego wywiadu w 2 obcych językach w jednym z największych klubów świata, a i jeszcze po niemiecku by sieknął, piękna sprawa. Profesjonalista w każdym aspekcie.
0
@wyrek w porównaniu do tego tarła jak Tchouameni i Camavinga to nie ma tu grama przesady imo
0
Jedno trzeba białym przyznać, mają mimo wiekowego już nadal jednego z najlepszych pomocników na świecie. Modrić wszedł i zrobił setę Kylianowi, każdy jego kontakt z piłką to był strach, że zaraz pójdzie jakaś piłka z kosmosu, która zrobi sytuację z niczego.
0
@Trojanek23 teraz człowiek jakoś tak bardziej spokojniej patrzy na to 2-8 z Bayernem i się cieszy, że tam się 10 bramkami nie skończyło XD
5
Odliczam minuty do zobaczenia komentarza ile to Real ma wygranych LM i że Barcelona tyle nie wygra przez następne 100 lat.
0
@Pnog37 Flick to cudotwórca, nawet z Peni zrobił potwora na taki mecz.
I tak, zamyka mi mordę
1
Gdyby Lewy trafił swoje to byłoby tu 6 dla Barcy, kosmos xD
I można śmiało tak twierdzić, bo ta drużyna mimo prowadzenia się nie zatrzymuje
0
Gdyby sędzia miał jaja to za ten palec by drugą pokazał, ale no cóż, liga negreiry :v
1
Jazda, do budy madrycioki
0
@pikass14 i z jednej strony całkowicie słusznie
0
Dobra ja wysiadam XD
0
japierdole.... oj zeby to sie nie zemscilo zaraz
0
hahahah jazda z nimi
0
Komentarz usunięty
1
@Duriel poważnie trzeba nadal wam tłumaczyć dlaczego takie wejścia zasługują na czerwone kartki nawet jak nie są specjalnie? Czy mózg tego nie ogarnie?
1
@LukaszFan nie zdziwię się jak z powodu ostrożności Pedri zejdzie. Flick widzi, że sędzia ma w dupie w jaki sposób fauluje Real i oni mogą podostrzyć, a szkoda żeby znowu chłopak wypadł na dłuższy czas. Cud, że ta kostka wytrzymała to wejście..
2
Ogólnie po co są Ci liniowi teraz? Żeby sobie pogadać z głównym? Ci ślepcy nawet ewidentnych spalonych nie muszą (nie potrafią) sygnalizować. Zdjąć ich i zainwestować w coś przydatnego w lidze, np Goal-line.
0
To sie pocieszyli xDDXDDDD
0
@okiemtypera_lucaxx95 dodam, że odkąd Fortuna wprowadziła u siebie zaliczki na zasadzie superbeta to serio idzie fajnie się pobawić i połapać spoko kursy.
Dla przykładu Victoria Pilzno w czwartek - strzelili dość szybko 2 bramki co dało zaliczony zakład, gdzie finalnie zremisowali. Na takim Betclicu kupon przegrany (chyba, że też wprowadzili, dawno tam nie byłem), a na Fortunie kurs 3.90 na zielono ^^
1
@okiemtypera_lucaxx95 gram po 30 zł na fortunie, bo masz drugi kupon za darmo (oddają 30 zł w punktach). W czwartek siadł kupon na 930 zł, wczoraj "za darmo" za ich punkty na 670 zł. Jeśli wchodzi takie coś to dla mnie jest to fajny bonus do wypłaty w danym miesiącu. Nie mam parcia żeby to podwajać i grać 2 "pewniaczki" za 1000 zł z łącznym kursem 3.
A jak ktoś gra po to żeby zarobić i przewala tam pół wypłaty to dla mnie już kwalifikuje się na leczenie od hazardu i nie trafia do mnie argument "a ja nawet tego nie odczuwam" xD
6
@Peciak przez chwilę myślałem, że czytam historię w jaki sposób Real wygrywał swoje ligi mistrzów
0
@4drian0 człowiek by pograł w takiego Silent Hilla, ale nie ma nic gorszego dla mnie niż wjazdy na psychikę przez grę, która potem powoduje, że ciężko się śpi chociażby xD
Może to głupie, że dorosły chłop boi się pikseli, ale po kilku godzinach w Alan Wake'u po prostu miałem dosyć, ciągłe uczucie grozy do którego nie da się przyzwyczaić, bo nie masz jumpscarów jak w jakimś Outlaście, które po czasie nie robią już żadnego wrażenia. Klimat tych gier mega mi się podoba, no ale chyba tego nie przeskoczę niestety.
2
@Sulimo wyszczupla, więc top
1
@Lucyfffer hehe, ale zabawne.
0
Jaki był w takim razie sens ściągania Szczęsnego skoro prawdopodobnie ominą go 2 najważniejsze mecze tej rundy? Ja myślałem, że go wyprosili o powrót z emerytury po to żeby grał od początku i zastąpił Ter Stegena.
Duży minus dla Flicka jeśli faktycznie podejmie taką decyzję. I patrząc na ofensywę Realu i Bayernu może się to zemścić bardzo szybko.