0

@Pedri16Future popierać ludobójcę xd takich ludzi to pod ścianę i niech poczują to co czuli ludzie, którzy tego doświadczyli.

Do zobaczenia za tydzień.

2

@Lucyfffer nie twierdzę, że nie pomagał, ale CBŚ nie zawija nikogo o tak o dla zabawy, a szczególnie nie daje po kilku dniach 3 miesięcy aresztu xD

Budda swoim ostatnim zachowaniem dał podstawy do tego żeby zacząć na niego szukać brudów i widocznie znaleźli. Gość był śliski od dawna, niemożliwe (dla mnie) jest legalnie dorobić się takiego majątku w kilka lat w Polsce, szanujmy się.

0

@ArterkHD często, średnio raz w tygodniu, ale głównie pizza, nie chce mi się jeść pasztetu, który nazywają mięsem w tych kebabach. Jakość w ciągu ostatnich kilku lat u mnie na miejscu mocno spadła i potem 3 dni człowiek się męczy na kiblu xD

0

@bartekvisca Ci wszyscy "eksperci" nawet nie wiedzą czym się charakteryzuje napastnik jak Lewandowski, jaką ma rolę, jakich graczy musi mieć obok siebie xD Się naoglądali na youtubie Suareza w prime i się zastanawiają dlaczego nasz Lewandowski tak nie potrafi zrobić, ale to trzeba mieć więcej niż 2 iq żeby to zrozumieć.

0

@FcPortoFan1999 nie zdziwiłbym się jakby wprowadzili zasadę jak w Familiadzie, że dana drużyna może być mistrzami max 3 czy 5 razy i potem wybieramy następną xD

6

@Eto'o9 R10 grał, wkręcił Grzelczaka jak dziecko przy rożnym

0

@Volk pytanie, jak? XD Chłop liczy to szybciej w pamięci niż ja bym na kalkulatorze wpisał.

11

@KrychaFCB ostatnio trafiłem na opis, że jeśli "chcesz poruchać i się pobawić to do burdelu i nie zawracaj mi głowy", a na zdjęciach typiara z dzieckiem XDD No ciekawe co się wydarzyło w przeszłości. Nagle się takie budzą w wieku 25+, że jednak to co kiedyś odwalały i ktoś je zalał to był błąd i szukają porządnego chłopa, który zaakceptuje jej dziecko, ale jeśli przez to je odrzuci to jest ujem xD

2

@Pnog37 mówienie o głębokiej wodzie w przypadku bramkarza, który bronił w Premier League i Serie A na najwyższym poziomie to jakiś absurd xd

0

@BorzyKrzys a on czasami nie mówił, że po prostu na youtubie nie będzie już nagrywał i swój kontent przeniesie na instagrama czy X (twitter)? Bije od niego taką hipokryzją, że uj xD

0

Palą ten standard i się odwracają, nie czaje w ogóle takich akcji xD gość nie powinien tam pół fraga zrobić, a zrobił prawie 2

0

@ranger3120 widać brak pomysłu u Snaxa jeśli chodzi o tego Mirage, katastrofa po stronie terro póki co

9

@Encore ? chłop atakuje kolano, nawet nie próbował w piłkę trafić xddd

3

@kuz wydaje mi się, że to kwestia tego, że graliśmy w 10 praktycznie od początku meczu i cały plan poszedł w pizdu na starcie. Niewiele można zdziałać jednego mniej, do tego z tak wąską ławką.

Patrząc na to jak Barcelona z minuty na minutę się rozkręca w meczu traktowałbym ten mecz z Monaco jako wypadek przy pracy póki co.

1

Tu drugie czerwo powinno byc XDDD

1

Przecież powinni go zawołać do VARu żeby sprawdził i zmienił na czerwoną kartkę, co to ma kurwa być

1

@tobiasson92 miałem ich na kuponie, więc nie dziwi mnie taki rozwój sytuacji XD

0

@Eric_Abidal_22 coraz większe przeciążenia organizmu. Trening 2x dziennie (który nie wygląda tak jak 15 minut wolne dla mediów), mecz co 3 dni na 110% wysiłku i ogromny pech.

0

Coś czuję, że to więzadła poszły

0

Oszaleje z tym Ter Stegenem, KOLEJNA z rzędu piłka w środek na stratę. Niech mu Flick w łeb strzeli w przerwie albo go ściągnie, bo to się znowu skończy golem w końcu

0

Casado kolejne ciasteczko

2

@norbi77 i jeszcze obwiniają Garcie xD

2

Nie no weźcie tego Ter Stegena i te podania w środek XD Chłop przed chwilą odwalił takie tarło i robi to dalej, nie wytrzymam

0

Kara powinna być sroga za takie wsadzenie ziomka na minę. Co on odjebał

0

@Gibbon_FCB mi działa ten hiszpański 60 fps

1

@PatrychoO również mi nie działa, próbuję od 40 minut się zalogować

2

@damian16161212 mam taką znajomą, która udostępnia na relacjach takie rzeczy i się z tym zgadza. Można to nazwać już fanatyzmem religijnym i jest to chore. Z szacunku do samego siebie nawet nie podejmuję próby konwersacji na ten temat xD

0

@kanver_ A w niedzielę mecz z Chrobrym, który lubi sobie wygrać z Wisełką xD

0

@Gronek imo kwestia motywacji. Z teoretycznie słabszymi myślą, że mecz sam się wygra i tak to wychodzi xD

0

@D10SLEO ale mi się marzy moment kiedy nawet kibice na stadionie w Madrycie będą mieli go dosyć i zaczną go wygwizdywać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?